IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th April 2013, 16:21
ss-imo ss-imo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
Unhappy Опасения за челюста

Здравейте,
искам първо да ви кажа какво ми се случи и после ще ви кажа какви са ми опасенията. Една сутрин се събуждам и се поглеждам в огледалото (доста съм суетен), видях нещо страно, приближих се и видях че едната страна на лицето (лицето ми е от този тип дето челюстите са силно развити) , или по скоро мускула на дясната челюст се е подул. Изчках 4-5 дена да видя, дали ще ми мине защото нито ме болеше, нито нищо. Минаха се 4-5 дена и реших да отида до личния лекар, той ме провери и ми каза, най добре да отида до зъболекарката, отидох и ме прегледа, от прегледа установи че няма място къде да растът мъдреците и ме прати на рентгенова снимка, направих рентгеновата снимка и се върнах при нея, така стана ясно че зъбите, лев долен и десен долен мъдрец са за вадане и то чрез хирургическа намеса защото те не са поникнали, а и няма да поникнат никога, растът на страни... така другата седмица ще ми правят операция за да махнат десния долен мъдрец.
Опасенията са ми че дори и да ми извадат десния долен мъдрец подуването няма да се оправи?
Възможно ли е само долната дясна челюст да се разширала под натиска на мъдреца ;((?
Дано сте ме разбрали.
Със здраве!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Опасениязачелюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:43.