IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st November 2012, 23:36
N 79 N 79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 1
По подразбиране

zdraveite.na sestra mi i kazaha 4e ima polipi po matkata i dosta q stresnaha (a i men sa6to),za tova se opitvam da sabera malko pove4e informaciq.ako nqkoi e zapoznat s tozi problem 6te sam mnogo blagodarna.znaete li dali e zdaljitelno da se otstranqvat polipite i ako znete nqkoi dobar ginekolog vav Varna koito da izvar6va histeroskopiq molq pi6ete mi

Последно редактирано от el1nor : 22nd November 2012 на 19:03 Причина: Забранено е писането на латиниця в сайта, моля редактирайте съобщението си!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26th April 2013, 11:09
Gerka89 Gerka89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, дами! Smile
Писах в друг форум по същия въпрос, затова копирах написаното там и го поствам тук, за да събера повече мнения.
Резултатите от направените ми абразио и биопсия са:
Цервикална лигавица и части от аденоматозен цервикален полип с участъци на плоскоклетъчна метаплазия на покривния епител.
Процедурата се извърши в онкологията в гр. Благоевград от д-р Бойко Терзийски.
След като получих резултатите, отидох при него, за да му ги покажа. Предписа ми Solcogyn и каза да отида два дни, след като ми е свършил цикълът, за да ме намаже с него, а ако и след това намазване не се махнат полипите, ще трябва да ги гори.
В нета чета, че полипи се махат чрез абразио. В такъв случай за какво трябва да ме маже и със Solcogyn? Дали не ме мотае поради някаква причина?
Споделете вашия опит с полипите, а и с лекарите, които са ви лекували.
Благодаря предварително! Smile Smile Hug
Отговори с цитат
  #23  
Стар 8th May 2013, 15:55
Меченце Меченце не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 6
По подразбиране

На мен ми е правено абразио преди 10 год. и след това пих стандартен антибиотик като за след интервенция . Това което са ти предписали прочетох че е за след такива интервенции , в смисъл полипите са махнати , но ако е останало нещо ще ги довърши. Има логика -медицината напредва. Виж на горене не се съгласявай-поинтересувай се повече и при друг лекар. Ако ти е правено абразио заради странни прокървявания извън цикъла - при мен нямяше ефект това отстраняване на полипи и ме беше яд че съм се съгласила. Това си е хирургична намеса като аборт с възможни нежелани последици.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Полипнаматката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:36.