IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th July 2012, 19:34
veliko veliko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 1
По подразбиране как НЕ СЕ лекува хъркане в Хил клиник

Казвам се Велико Антонов от Плевен. В началото на месец януари 2012г. подведен от статия против хъркането, лечимо в Хил клиник, записах час при проф. д-р Бенчев. След направения преглед и уверенията на доктора, че след две седмици ще забравя за този проблем, записах час за операция и в края на месеца се оперирах. Воден от желанието си да даря съпругата си със спокоен сън, изтърпях адските болки след интервенцията и търпеливо чаках резултата. Да, ама не! Продължавах да хъркам. Инфрормирах лекуващия си лекар и отидох на контролен преглед. Според доктора било още рано за резултат, трябвало да изчакам поне шест месеца. Изчаках и тях. Отидох пак - за четвърти път. След прегледа мнението на д-р Бенчев беше, че трябва още малко да се "обгори". Попитах го направо дали и след това ще продължа да хъркам. Отговорът му беше - "Да, но по-малко". Е, имаше ли смисъл да изтърпя всичко това, да лиша семейството си от над хиляда лева разходи, за да чуя, че пак ще си хъркам. Дано с написаното съм помогнал поне на един човек да не се "опари" от услугите на Хил клиник, както в преносен, така и в буквален смисъл.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th August 2012, 11:28
Darko Darko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 1
По подразбиране И аз да се включа по темата

Видях темата случайно, докато търсех друга тема за хъркането и си направих труда да се регистрирам, защото:

Аз съм пациент също на проф. Румен Бенчев, оперира ме през март тази година.

Изключително съм доволен от професионализма му, грижата за мен - аз останах една нощ да спя в клиниката докато изляза от упойката. И хъркането още като се прибрах вкъщи беше намаляло до пични никакво (поне според жена ми). Много странно, че при вас не са положили допълнителни грижи, чак не ми се вярва, защото мен ми звъняха след 1 и 3 месеца, за да ме канят на контролен, да ме пита дали съм добре, и да ме види отново. Аз съм изключително щастлив, че се реших, макар че да си призная, не желаех да се подлагам на операция, та ако ще да е с лазер, но съпругата ми настоя. Ние от 3 години спим в различни стаи, което си е пълно мъчение, и разбира се, не е дългосрочно добре за отношенията в семейството. А на първата си командировка колегата ме ръчкаше по рамото докато ме събуди, защото беше помислил, че съм умрял насън (в цялата фирма съм известен с това как хъркам, а ни се налагат постоянни пътувания).
Моят съвет е да им се обадите в Хил клиник, наистина мисля, че те проявяват доста мило и коректно отношение към пациентите си. И затова се почувствах длъжен да отвърна със същото, като напиша онова, което наистина мисля.

Дарко Йорданов
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th March 2013, 22:46
nikiiii nikiiii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 1
По подразбиране Хил Клиник-обирджий

Здравейте!Пиша ви този пост за да ви обясня и предпазя от измамниците в Хил Клиник в София.Страдам от хъркане нощно време! Така хваленият професор Бенчев ми взе 80 лева за 3 минути!Таксата е доста солена за 3 минути преглед!По време на прегледа не казва нищо ново и съществено(това което ми каза той ми го казаха и други доктори)Оплаши го,че имам диагноза инсулт и ми отказа операция,защото щяла да бъде неуспешна.Нито ми направи преглед,нито нищо...абе нямам думи само като чу,че имам инсулт буквално ме изгони от кабинета си!От Плевен съм и бих 200км път само заради прословутия му лазер и новата техника с надеждата,че ще получа подробно обяснение за диагнозата ми и ще получа евентуално час за НАДЕЖДНА операция,но уви направих си 1 разходка която ми струваше 100 лева път и 80 за преглед който траеше точно 2-3 минути!С този пост целя не да набедя даденият професор,а да спестя време и излишни разходи на отчаяни като мен хора!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th March 2013, 16:45
ivo1 ivo1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря за последния пост ще го имам в предвид!
_____________
Врати За Апартаменти Vrati Входни Врати Метални Решетки Метални Решетки Цени
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th April 2013, 21:36
sea_breeze sea_breeze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Уау не знаех че дори има операция против хъркане, щях да пратя мъжа си отдавна да си направи такава, но като Ви чета постовете май ще е само загуба на пари най-добре да го слагам да си нанка на дивана
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какНЕСЕлекувахърканеХилклиник
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:22.