IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th October 2009, 12:55
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

моята беше също около 5 мм, обаче не съм имала шевове, на мен ми я гориха с някаква киселина.
Много съжалявам за теб, но мисля, че трябва да се свие белегът с времето.
Докато е рано почвай да се мажеш с мехлем за белези.
Но първо попитай на кой ден можеш да го правиш вече, защото мисля, че това беше от значение
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th October 2009, 17:42
tialotomi tialotomi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 21
По подразбиране Добър развой

Вече минаха 11 дни и имам по-приятни новини. Мястото работено с лазер си е направо супер - вдлъбнатото не знам как, ама вече не е така навътре , а тъканите незнайно как си се прибират и в момента изглежда плоско с коричка, а от ден на ден все по-обикновено и нормално. Ако някой не е знаел за бенката, сега не би се и сетил какво е било. Най- обикновена раничка , мястото е кръгло като от цигара. Рязаната вече няма конци , но изглежда грозно, макар и по-добре отпреди. Кръвта я няма, конците ги няма, подуването също го няма - това променя вида, НО мястото от шевовете си личи доста, линията на срязване също ( ама за нея аз и не очаквам друго). Сега шевовете ме тревожат, но като гледам какви способности има организмът за оздравяване имам голяма надежда за крайния резултат. От днес се мажа с мазило за белези. Нещо кофти - крия се от любимия и не давам да ми гледа белезите засега, скоро обмислям възможността за съешаване само на тъмно ... е колко време такаааа???
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st April 2013, 22:27
iva55 iva55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране Бенки

Здравейте,
Пиша Ви, за да Ви питам за помощ по въпроса с бенките. Аз имам 4 на корема и много ги мразя - големи са и искам да ги махна. Днес ходих при специалист и той ме посъветва да ги махна с операция, но след като прочетох толкова много във форумите малко се уплаших. Вие какво бихте ме посъветвали ? Измъчва ме мисълта за белег . Може ли някой, който е има същия проблем да ми помогне ..наистина е спешно. Благодаря !!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бенкибелезиследотстраняване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:54.