IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4401  
Стар 23rd March 2012, 12:12
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Гледах си сутринта гръдния кош, търсейки асиметрията в него, но уви...
AniK, не казвам, че всеки трябва да е крив като мен.. Гърдите ти са чудесни, но наистина има леееееекаааа асиметрийка във позицията на имплантите. Обаче, абсолютната истина е, че абсолютната симетрия е по-скоро изключение при имплантите, от колктото правило... За съжаление.
Преди собствената си операция гледах галерии със снимки преди/след и всички гърди ми се виждаха идеални! След операцията ми, забелязвах асиметрия и косур на всеки чифт гърди... Истината е, че само ние си ги виждаме тези неща, щото сме вече повредени..


За бенките също мога да се изкажа.
Имаме случай на меланом в семейството ми и реших да си ги махна всичките преди години. Ходих на лазер, уж последно поколение, болеше ужасно, и пак поникваха! Бях изтрещяла направо! Една бенка обработвах по 3-4 пъти и не се махаше...
Накрая майка ми ме заведе при един билкар от Бургас, доста е известен, много хора ходят при него. Повярвай ми - аз съм човек, който отрича напълно конвенционалната "медицина", не вярвам в билки и отвари, но този човек ги намаза всичките с някаква смес, нищо не усетих. След няколко дни "увяхнаха" и паднаха всички. Като по учебник. Нито една не ми е "поникнала" отново след него.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4402  
Стар 23rd March 2012, 12:18
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нелка, а такива, които не са релефни имала ли си и ако да повлияха ли се от намазването на билкаря? Аз последният път като ходих в кожното на МА ми махнаха една релефна на гърба (но тя не беше опасна). Тогава доктора ми каза, че тези които са почти черни на цвят и са само като точици върху кожата трябва да се следят... те били опасните
  #4403  
Стар 23rd March 2012, 13:03
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Тогава доктора ми каза, че тези които са почти черни на цвят и са само като точици върху кожата трябва да се следят... те били опасните
Това е нова информация за мен...
Аз знам, че точно релефните са опасни. Даже над определен размер, ако има промяна в структурата, кървене, болка и пр.. да не дава Господ, това е знак, че се случва нещо. На една тъмна точица и трябва "чудо" за да се изроди до това състояние. Но не знам, може лекара да има нещо друго предвид...
Да, махала съм и такива точици. Но сега като се замисля, няма смисъл, защото остава същото бяло петънце (което е мн силно да нарека белег), като релефната бенка. Помня, че накарах доктора с лазера да ми махне една гладка бенка б областа на деколтето, той каза, че ще я остави, щото била "секси".. Едва ли би я оставил ако представляваше заплаха..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4404  
Стар 23rd March 2012, 13:15
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ами де да знам. Това, което ми каза на мен е, че трябва да ги следя ако си променят размера. Тази, която беше на гърба още щом я видяха казаха, че не била от опасните (не казвам, че всички релефни бенки не са опасни). Гледа ме първо шефът на кожна клиника, а след това и доктора, който я отстрани. Даже и хистология правих след като я махнах и всичко беше наред. Докторът дори каза, че нямало смисъл да давам пари за хистология... ма аз тома неверни
  #4405  
Стар 23rd March 2012, 13:34
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

И аз съм чела, че ако променят размера и цвета, са опасни. Моите повечето са такива и се появиха след бременностите
Nells, хич не вярвам и аз в такива знахари, но звучи много по-лесно, отколкото да ходя по лекари и козметици. Има ли шанс да намериш координати ?!
  #4406  
Стар 23rd March 2012, 14:29
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

аз лично познавам човек който си е направил кожата ,като на бебе със знахар(без бемка)Намирал се някъде към ябланица,но засега така и не стигнах при него.Та да питам момичета:за белезите мажете ли се с нещо?Днес ми махнаха конците,но забравих да питам за това.
  #4407  
Стар 23rd March 2012, 17:04
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз мажех с дерматикс ултра, но сигурно и без него щях да мина. Истината е, че белег винаги има... с каквото и да се мажеш.
  #4408  
Стар 23rd March 2012, 17:11
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

elii, след двете операции мазах по 3 месеца Зерадерм много редовно. Сега хич не мисля. Имам крем ВИТАСИН, беше ми похвален срещу белези от изгаряне, а сега чета че е едва ли не за всичко Като паднаха коричките, започнах да мажа с него - каквото стане. Струва към 5 лева
  #4409  
Стар 23rd March 2012, 17:18
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз пробвах с контратубекс и се изринах от него, сега вече няма да се мажа с нищо.
  #4410  
Стар 23rd March 2012, 17:57
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

ок.благодаря ви.ще взема нещо,макар,че и аз мисля,че рязаното си е рязано и с мазане или не е все тая....
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:40.