IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th May 2006, 12:04
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране Въпрос за следоперативния период при ринопластика?

Хей тези които са си правили ринопластика могат ли да ми кажат:
Когато носът е още с гипс и вече се вижда ъгъла между носа и горната устна, той реален ли е или като се махнат гипса и лепенките върхът ще падне по-надолу?

И още един: с какво си третирахте синините и отоците?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th May 2006, 20:21
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Може да падне, а може и да не падне, зависи кой ти го е правил и по какъв метод. Моят не падна, остана си такъв, леко чип. Но още имам отоци встрани, иначе е много сладко...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th May 2006, 22:57
deskata-desito deskata-desito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 17
По подразбиране

аз искам да попитам дали наистина синините са толкова трайни и колко време няма да съм за пред хората
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th May 2006, 23:11
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

ами 10тина дни при мен, слагай сурови картофи на очите. Подутините няма да спаднат скоро, особено самият нос. Къде се прави. И спокойно, зареди се с търпение, моята беше на 09.02.2006 и още има отоци, ще има още 2-3 месеца. Още ме наболява, твърдо е на пипане и малко боли. Моят връх не падна.
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st May 2006, 09:25
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Кити, какви са тези отоци толкова време.Забележими ли са или само ти си знаеш за тях?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st May 2006, 11:53
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Ако ти кажа, че не знам какво да ти отговоря, не знам дали ще ми повярваш. Носът ми е все още широк встрани, на пипане ме боли, има накъде още "да хлътва" отстрани, докторът каза, че заема окончателна форма след мин 6 месеца и повече. Не знам дали ще се свие още за това време или ще остане така. Просто не знам. Освен това сутрин е много подпухнало, знам, че не само смен е така. Не съм в София и не мога да отскачам на преглед всеки вторник, ако ме разбираш. Като отида на поредния преглед, ще знам повече. Като форма ми харесва, но още е широк отстрани. Друго не знам какво да кажа...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd May 2006, 08:51
moonshine moonshine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna
Мнения: 6
По подразбиране моят нос

Здравейте, аз за разлика от Кити мога да се похваля с доста бързо възстановяване след операцията. Разбира се то за виси от това до колко големи са корекциите, които са правени. При мен до 3-4 дни след операцията спаднаха всички оттоци и ако на беше гипса, никой не можеше да разбере че ми е правено нещо. Когато ми махнаха и гипса си се разхождах съвсем спокойно, аз всъщност последните два дни преди да ми го махнат си ходех и на работа. Малко е неприятно че всички ме заглеждаха, особено по улиците, но пък красотата иска жертви.
Оттоците след свалянето на гипса си ги забелязвам само аз. Понеже сега, дори и отекъл носът ми изглежда по-добре от преди. Но все още усещам леко неудобство и мога да си го почиствам отвътре само с клечки за уши. Може би трябва да спомена, че операцията ми я прави д-р Динев. В моя случай е използван ендоскопски метод, при който възстановяването е значително по-бързо.
__________________
Moonshine
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th May 2006, 15:04
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

кити, дано да минават скоро вече тези отоци и нослето да си заеме хубавата си окончателна форма
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th May 2006, 15:11
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране б

Колко излезе операцията при Динев?
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th May 2006, 15:54
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране г

Искам да отметна че с времето носат ми се отпуска.Когато се сабуждам не е толкова зле както като писах отначало.Наистина сутринта хрущяла се подува и това го отваря още повече.Това не означава че оправдавам работата на Сердев и ще си правя друга !!!!Но просто си спомням че ши латер. картилажи , което ме навява на мисалта че с времето нещо което се шие се отпуска и вазвраща парвоначалната си позиция..Моята майка все се варти и казва не лажи хората че си така зле.Действително не прави носове Сердев , а само ги започва и после те трябва да се доваршват.Благодарна сам на Господ че конеца му не е здрав....
__________________
take a risk
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросзаследоперативнияпериодприринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:27.