IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Виж резултатите на анкетата: Случвало ли ви се е да пишкате, докато се къпете?
Не 19 13,77%
Да 119 86,23%
Гласували: 138. Вие не можете да гласувате в тази анкета

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 5th October 2007, 16:36
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
Ох, наистина май е време да спрем с тази тема - тя е безкрайно безсмислена. Наистина няма да достигнем до консенсус. Мъчно ми е само, че съществуват толкова хора, които приемат това за съвсем нормално и имат толкова ниско ниво на лична хигиена. Надявам се само както живота се върти някой ден да не се случи така, че да се запозная с някоя от вас без да знам, че това е еди-си-кой от еди-си-кой форум и да попадна в банята на въпросното лице кофти тръпка...
Е, хайде сега, пак крайни изказвания. И представяш ли си, че с част от тези хора сигурно контактуваш, а други са ти дори приятели. Освен ако не се къпеш винаги с приятелите си и знаеш, че те никога не са го правили. Никой не е казал, че чудесно и препоръчително да се пикае под душа, за мен тази тема дори е безмислена и нямах намерение да пиша в нея, но някои момичета се изказаха твърде крайно и квалифициращо и това е неприемливо. Разбирам, че явно има натрупана агресия във форума от някакви ваши предишни спорове и сантимент към това какъв е бил, но не е много приятна гледка.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запротивпикаенетоподдуша
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:05.