IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th November 2009, 15:19
go6o go6o не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 72
По подразбиране Българския полицай - вижте сами

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2009/1...te-smaja.80456

какво става в едно обикновенно полицейско управление.
Явно това си е ежедневие за българските полицай
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th November 2009, 16:07
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Българските полицаи винаги са били..са и ще си останат такива мишки...няма по-жалко от тях в обществото
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th November 2009, 16:09
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране Re: Българския полицай - вижте сами

Цитирай:
Първоначално написано от go6o
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2009/11/09/vij-se-kakyv-si-nedonosenik-be-sha-te-smaja.80456

какво става в едно обикновенно полицейско управление.
Явно това си е ежедневие за българските полицай

И какво сега?
Полицайте в цяла България са клонинги на въпросния от Долни Дъбник ли? - не мисля
+ това малкия келеш явно знае, че някоя дружка снима и се прави на голяма работа...а това дали е бой...оставям на вас да прецените (този ако е ял бой - аз съм Далай Лама!)...но го заслужава, като го слушам как се държи!

Проблема при нас Българите е, че нямаме респект от Полицията (друг е въпроса, че сред тях има и мърша...както във всяко стадо!) - я тоя хубостник да отиде в Англия, Германия или САЩ и да се прави на отворко на униформен полицай
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th November 2009, 16:22
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Какъв респект искаш да имам към полицай който не може да ме опази?? Вчера се прибирам от мач в Кюстендил...във влака един фен..пиян..надрусан.. вади пистолет и вика спокойно аз имам разрешително...а полицаите насрани нищо не правят..
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th November 2009, 16:51
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Това е полицията в наШта държавица...Повечето ченгета се чувстват по тоя начин,а именно над закона,особено в малки градчета,където си мислят ,че играят ролята на Шериф Уокър!!
Докато го позволява съдебната ни система,дотогава ше е така...
Добре че обаче са корумпирани ,иначе кой знае от кога да съм без книжка!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th November 2009, 16:55
Аватара на мимка
мимка мимка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 163
По подразбиране

Аз също книжка нямаше да имам, т.с. в деня , в които няма да са корумпирани трябва да си върна книжката
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th November 2009, 19:55
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Айде да си имаме уважението. Всяко стадо си има черните овци. Както има некадърни учители, счетоводители, адвокати, магазинерки и т.н., така има и тъпи селски полицаи. Много мразя да слагат всички под един знаменател.
Баща ми е полицай. Не пътен. Шеф на криминална полиция,всичко минава през него и много пъти сме си говорили на тази тема. Към бой и заплахи за бой ( не само полицаите ) прибягват само слабохарактерните хора и тези, които не могат да се защитят или да убедят някой в нещо с думи. Както сте виждали във филмите, когато има доказателства към някое лице за извършено дадено криминално деяние е нужно лицето да се притисне, за да обясни какво и как се е случило, защото никой, колкото и да е малоумен няма да признае просто ей така. И тези полицаи, които не могат с думи да склонят лицето, прибягват към бой. Така е и в живота.
Но, повярвайте ми, това не е честа практика, макар из общественото пространсто да се смята точно обратното, защото повечето "мачовци" като излезят от управлението и вече " У А .. Как ме биха, ама аз съм ебати гъзара и нищо не им казах на к.пеленцата.."
Пфффф.. и това е защото навсякъде се смята, че полицията е лошият орган и тя само гледа как да ни хване в крачка и да ни набие... ама че сте ..
__________________
жия
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th November 2009, 20:24
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от heavenkata
Не пътен. Шеф на криминална полиция,всичко минава през него и много пъти сме си говорили на тази тема.
Това е все едно да сравниш неврохирург със селския фелдшер....
И то не защото става дума за баща ти в частност,а защото думичката ченге значи такова ченге...А не някъв плондер дето са му дали пищов,зелена жилетка и фуражка ,който е в състояние да бъде изкаран от развновесие от едно 17 годишно лапе/леке...Е това значи ,че ако попадне на мене мога да го вбеся до крайност ,да му докарам нервна криза ,да ме пребие и след това да го осъдя
Просто това не е правилното поведение в такива случаи...А ако иска да бийне некой...има си стаички вътре,не се съмнявам...където няма да снима никой
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th November 2009, 20:40
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

И дядо ми е полицай...и имам много приятели полицаи,но няма да си променя мнението че полицаите са жалки..примери колкото щеш
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th November 2009, 23:02
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evelinho
И дядо ми е полицай...и имам много приятели полицаи,но няма да си променя мнението че полицаите са жалки..примери колкото щеш
Жалко е въпросното ти изказване и в частност приобщаването на мършата към останалите читави ченгета (а те не са никак малко, повярвай ми!)...сега кажи на дядо ти мнението си за полицайте - ще остане доволен, убеден съм. (+ това ми се струва, че дядо ти е БИЛ полицай)
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Българскияполицайвижтесами
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:08.