IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 24th November 2008, 12:20
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

А жените с възрастта също се разхубавяват! И някои стават дори по-богати!

Освен това, много 40 годишни жени вече са с млади гаджета на по около 25-30, защото явно са по-привлекателни от по-младичките. А и май това вече е модерно.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 24th November 2008, 12:23
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Пифко извини ме, но не ти разбрах логиката.
Съгласна съм, че жените стареят различно от мъжете,
но каква е връзката между самотата, красотата и възрастта?
Значи ли според теб, че колкото по-грозна и възрастна е една жена, толкава по-самотна?Не е ли индивидуално?
Имам доста примери около мен за възрастни дами, преуспели в кариерата си и съвсем не се чувстват самотни.А и според мен всяка възраст си има своя чар.Няма имортал и сред мъжете и сред жените.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 24th November 2008, 12:30
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
Пифко извини ме, но не ти разбрах логиката.
Съгласна съм, че жените стареят различно от мъжете,
но каква е връзката между самотата, красотата и възрастта?
Значи ли според теб, че колкото по-грозна и възрастна е една жена, толкава по-самотна?Не е ли индивидуално?
Имам доста примери около мен за възрастни дами, преуспели в кариерата си и съвсем не се чувстват самотни.А и според мен всяка възраст си има своя чар.Няма имортал и сред мъжете и сред жените.
да така,аз споменавам тези, които са неориентирани навреме и са разчитали на красотата си и младоста си ,а когато тя започне да запада,вече е късно за многобройния избор.Става въпрос най вече за комерсиален тип жени ,иначе тези които стъпват по земята страдат и по малко от подобни проблеми.
а на въпроса за по младите мъже с по възрастни жени,да може и да е мода ,но е най вече за да се почустват именно по млади и те,лично аз мисля ,че мъжете меду 30 и 40 са на върха на силата си ,и то в много отношения,не става въпрос само за секс
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #64  
Стар 24th November 2008, 12:33
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Аз пък не знам дали е вярно, де съм чувала, че най-сексуални са жените около 35 години. чувала съм го от мъже!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 24th November 2008, 12:38
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
Аз пък не знам дали е вярно, де съм чувала, че най-сексуални са жените около 35 години. чувала съм го от мъже!
Я пусни една тема верно ли е, да я накълвем...
Отговори с цитат
  #66  
Стар 24th November 2008, 12:43
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
Аз пък не знам дали е вярно, де съм чувала, че най-сексуални са жените около 35 години. чувала съм го от мъже!
изобшо не са те излъгали ,съвсем е верно това,тогава най добре познават тялото си ,и откачат от желание и веотдайност
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #67  
Стар 24th November 2008, 12:48
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
Аз пък не знам дали е вярно, де съм чувала, че най-сексуални са жените около 35 години. чувала съм го от мъже!
изобшо не са те излъгали ,съвсем е верно това,тогава най добре познават тялото си ,и откачат от желание и веотдайност
значи ... няма значение мъж ли си или жена ..и на колко си .Така ли стана пифко
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 24th November 2008, 12:50
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
ей много ви е яд на мъжете за този им разлика с вас жените,остарявате по бързо,за това се ориентирайте на време,говоря разбира се само за неориентираните ,иначе по умните жени са го направили преди да навършат 30 ,тук не визирам разведени разделени там е друга история
Не ни е яд разбира се Може да се остаряваме по-бързо,но за сметка на това се поддържаме.Докато повечето мъже като се оженят се оставят на течението и няколко години след брака си,вече са с бирено коремче и неугледен външен вид.Обикновено оправданията за това са,че нямат време.Но според им липсва желание и стимул.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 24th November 2008, 12:51
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

е нали точно това комнетираме ,че колкото и да няма значение се оказва че има, иначе мъж жена ,все тая,разликата е само в степента и скороста на остаряване
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #70  
Стар 24th November 2008, 12:52
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от pifco
ей много ви е яд на мъжете за този им разлика с вас жените,остарявате по бързо,за това се ориентирайте на време,говоря разбира се само за неориентираните ,иначе по умните жени са го направили преди да навършат 30 ,тук не визирам разведени разделени там е друга история
Не ни е яд разбира се Може да се остаряваме по-бързо,но за сметка на това се поддържаме.Докато повечето мъже като се оженят се оставят на течението и няколко години след брака си,вече са с бирено коремче и неугледен външен вид.Обикновено оправданията за това са,че нямат време.Но според им липсва желание и стимул.
миличка ,знаеш че си те обичам ,но нека пак да спомена ,че говорих за свободните ,а именно тези които още не са се бракували или обвързали тотално
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мъжкитриковезаотстраняваненаquotдругияquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:37.