IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #841  
Стар 9th March 2011, 13:56
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Габи,аз не съм меркантилна в любовта и семейството!
В избора на партньор за мен има други важни качества. Финансовото състояние е преходно ( днес може да е добре, утре -не), по-сериозни неща трябва да ни свързват.
За мен е важно мъжът до мен да е поне на моето интелектуално ниво, иначе не бихме могли да имаме общи теми на разговор, но много много по-важно е да има привличане между нас, защото ако "животинското" между мен и мъжът липсва, никакви доводи, които ражда главата ми, не могат да ме накарат да бъда с него
Отговори с цитат
  #842  
Стар 9th March 2011, 15:50
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
В избора на партньор за мен има други важни качества. Финансовото състояние е преходно ( днес може да е добре, утре -не), по-сериозни неща трябва да ни свързват.
За мен е важно мъжът до мен да е поне на моето интелектуално ниво, иначе не бихме могли да имаме общи теми на разговор, но много много по-важно е да има привличане между нас, защото ако "животинското" между мен и мъжът липсва, никакви доводи, които ражда главата ми, не могат да ме накарат да бъда с него
Po princip e taka,но и аз говоря принципно.Това,че ти ,аз и някоя друга сме се омъжили по любов,незначи ,че светът е чак толкова красив,за жалост.Но ,всъшност,за теб може и да е,незная
Отговори с цитат
  #843  
Стар 9th March 2011, 15:53
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
В избора на партньор за мен има други важни качества. Финансовото състояние е преходно ( днес може да е добре, утре -не), по-сериозни неща трябва да ни свързват.
За мен е важно мъжът до мен да е поне на моето интелектуално ниво, иначе не бихме могли да имаме общи теми на разговор, но много много по-важно е да има привличане между нас, защото ако "животинското" между мен и мъжът липсва, никакви доводи, които ражда главата ми, не могат да ме накарат да бъда с него
Po princip e taka,но и аз говоря принципно.Това,че ти ,аз и някоя друга сме се омъжили по любов,незначи ,че светът е чак толкова красив,за жалост.Но ,всъшност,за теб може и да е,незная
Отговори с цитат
  #844  
Стар 11th March 2011, 12:26
Hazel from Sumeria Hazel from Sumeria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Нито я обичам,нито я мразя напълно.Гледам на нея като на мястото,където съм се родила и което не виждам смисъл да напускам,както мнозина правят,защото не мисля,че напускането ще реши проблема.И се дразня изключително много,когато почнат да ми говорят колко зле било тук и по-добре да сме бягали навън.Побърква ме. Това за мен означава все едно да се изплюем върху жертвите,които нашите владетели някога са дали,за да съхранят страната.Не е редно така. Ако всички тръгнем да се изнасяме,все едно обезсмисляме потта и кръвта на предците ни. Дано се прозвучи грубо,но някой от вас замислял ли се е върху това с какви жертви е градена България и какво послание ще отправим,ако я зарежем?
Отговори с цитат
  #845  
Стар 11th March 2011, 13:58
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Hazel from Sumeria - не се товари човек . Не те ли дразни повече това , че в БГ е гадно , ама като стане някое атентатче или природно бедствие или не знам си какво , започват да реват за самолети за България. Като си задраскал едно място и си гражданин на друго си стоиш там , защото сънародниците ти са вече там и те имат нужда от теб в такъв момент.
България ще те прибере , колкото и всяка друга държава и си точно толкова добре дошъл .
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #846  
Стар 11th March 2011, 14:08
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

точно ако съм някъде по света и стане проблем, предпочитам да чакам на закрилата от Австрия отколкото от България.
В Австрия никой не съм чула да мрънка, че прибират сънародниците си от Египет или Либия. А в българските новини ореваха света, че парите на данъкоплатците отиват за да прибeрат гурбетчиите ( да не цитирам по-обидните думи, които срещнах). Толкова ви е обичта към сънародниците ви!
Отговори с цитат
  #847  
Стар 11th March 2011, 14:45
Аватара на Radio Erevan
Radio Erevan Radio Erevan не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 330
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq
...
Обичам България и особено Варна
__________________
Aut Viam Inveniam Aut Faciam
Отговори с цитат
  #848  
Стар 11th March 2011, 16:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hazel from Sumeria
Нито я обичам,нито я мразя напълно.Гледам на нея като на мястото,където съм се родила и което не виждам смисъл да напускам,както мнозина правят,защото не мисля,че напускането ще реши проблема.И се дразня изключително много,когато почнат да ми говорят колко зле било тук и по-добре да сме бягали навън.Побърква ме. Това за мен означава все едно да се изплюем върху жертвите,които нашите владетели някога са дали,за да съхранят страната.Не е редно така. Ако всички тръгнем да се изнасяме,все едно обезсмисляме потта и кръвта на предците ни. Дано се прозвучи грубо,но някой от вас замислял ли се е върху това с какви жертви е градена България и какво послание ще отправим,ако я зарежем?
Много хора осъзнаваме,че живеем веднъж и предпочитаме да си гледаме живота така както ни харесва.И ако ни харесва да я напускаме ще го правим.Това си е редно,защото никой няма право да дава насока на някой друг как да живее собствения си живот.И да се дразниш да не се дразниш...никакъв смисъл,защото си хабиш времето в отрицателни емоции за фактите
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #849  
Стар 11th March 2011, 17:57
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Уффф, още ли не си изяснихте дали я обичате или не?
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #850  
Стар 11th March 2011, 18:04
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
точно ако съм някъде по света и стане проблем, предпочитам да чакам на закрилата от Австрия отколкото от България.
В Австрия никой не съм чула да мрънка, че прибират сънародниците си от Египет или Либия. А в българските новини ореваха света, че парите на данъкоплатците отиват за да прибeрат гурбетчиите ( да не цитирам по-обидните думи, които срещнах). Толкова ви е обичта към сънародниците ви!
Дааа , но ти колко Австрийци познаваш дето да серат Австрия и да се правят на Египтяни и Либийци . Отишли в Либия и Египет и нямат и спомен за родината си камо ли сменили си паспортите и гражданството . Така че , не "пърдиш" в едно гърне с Австрийците , лошото е че и с българите не "пърдиш ". Колкото ти си плащаш осигуровките в БГ , толкова и моите данъци ще отиват за самолети да те прибират. Нали справедливо е според мен
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОбичателиБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:20.