IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #341  
Стар 11th October 2007, 12:59
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

А ти каква промяна искаш да правиш, малка - в смисъл изпиляване на гърбичка само или нещо по - кардинално?
Отговори с цитат
  #342  
Стар 11th October 2007, 14:01
T*A*R*A* T*A*R*A* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Привет пак момичета Сега реално се замислих, че търся подкрепа от напълно непознати хора, във виртуално пространство, за нелека хирургическа интервенция... Странно ми стана, но пък от друга страна на семейството си не мога да разчитам - против са, поне сме се разбрали да ме гледат след операцията, защото не мога да наема напълно непознат човек /мед. сестра/да ми стои в къщата.
Иначе си мисля за Евстатиев и онзи от нефертити -Георгиев и при двамата съм била на консултация, но май ще е Евстатиев. Преди 6 години ми маха две бенки от лицето- на брадичката и на устата и съм доволна. Преди 8 години /сега съм на 27г./ имах не- козметична операция на носа - за изправяне на носната преграда при Михайл Маджунов от ИСУЛ. Много боледувах/сменях по 3 антибиотика на зима/, имах синузит и той каза, че ще помогне. Беше доста неприятно, носа не е чупен, но 7 дни бях с тампони в него, после почти месец с шини. Операцията помогна, но отпреди половин година пак боледувам и носа ми е вечно запушен. Отделно имам гърбица и преградата е крива - иначе съм симпатична, но пустия нос разваля всичко!!! Това от мен - моля препоръчвайте, съветвайте и т.н.т - ще чета внимателно!
__________________
Когато Бог отнеме нещо от твоята хватка, той не те наказва, а просто изпразва ръката ти, за да получиш нещо по-добро.
Отговори с цитат
  #343  
Стар 11th October 2007, 14:11
T*A*R*A* T*A*R*A* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Също ще съм много благодарна ако получа информация и снимки, или поне пароли за съществуващи тук. И друго ме притеснява - изчетох доста за Евстатиев, но хората като че ли са резервирани относно професионализма му, малко е арогантен и труден за намиране - знам, че не пари работят при него, ами някой да те препоръча /близък до него/.... съвсем се обърках, просто искам да приключа вече с това.. благодаря предварително на всички
__________________
Когато Бог отнеме нещо от твоята хватка, той не те наказва, а просто изпразва ръката ти, за да получиш нещо по-добро.
Отговори с цитат
  #344  
Стар 11th October 2007, 20:14
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

ехооо къде се изгубихте кукли забравих да попитам колко пати и до кога се ходи по консултации след операцията ,че аз съм от Бургас
Отговори с цитат
  #345  
Стар 12th October 2007, 14:17
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

аз доколото си спомням бях един път да ме провери,без да ми маха гипса,след това да ми го махне и след няколко месеца 2-3 да ме види само и това беше.
Отговори с цитат
  #346  
Стар 12th October 2007, 17:44
Aira Aira не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 49
По подразбиране

Здравейте, и аз имам нужда от малко кураж.Насрочих си вече дата - на 22 октомври при Евстатиев, но колкото наближава времето, толкова повече ме е страх. Чета във форума от 1 година и твърдо съм решена да се подложа на инквизицията, носът ми не изглежда никак добре имам голяма гърбица и това ме комплексира от дъълго време, също така имам и изкривена носна преграда. Спрях се на Евстатиев поради умерените цени и другите отзиви за него, макар, че не всички са ласкави. Вярно е, че доста ме стресна на консултацията, но всички тук казват, че това е нормално за него. Искам да ви питам как се чувствахте след операцията-много ли боли, как се спи с тия тампони, след колко време можехте да ставате? Към тия които са се оперирали при него-какви са условията в болницата, знам , че не е като в частна клиника, но се надявам персонала да е отзивчив и внимателен.Ще съм много благодарна на всички които ми вдъхнат кураж. Бъдете красиви
Отговори с цитат
  #347  
Стар 12th October 2007, 18:55
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

не се притеснявай изобщо не боли,на мен ми го чупиха и след 2-часова операция се събудих само с главоболие от удара с чука,и с една инжекция в дупето се оправих,след около 1 час лично звъннах на мама без да говоря глупости,много ми беше хубава упойката-нямах никакви проблеми.операцията ми беше сутринта в 9,а вечерта вече станах да се разхождам по коридора,защото не ми се лежеше само.не се страхувай,няма нищо страшно.както беше казала не си спомням кой-и да се страхуваш и да не се те пак ще те оперират,така че по-добре не се притеснявай.а аз ти стискам палци всичко да мине леко и след това да си покажеш новото носле и да му се кефиш.
Отговори с цитат
  #348  
Стар 12th October 2007, 19:39
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

благодаря ти адинка ..сега ако ми кажете и кой е по добрия избор Тонев или Джамбазов
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #349  
Стар 12th October 2007, 21:36
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

аз бях при Христов във Стоматологичния факултет на последния етаж е клиниката
Отговори с цитат
  #350  
Стар 13th October 2007, 13:15
Aira Aira не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 49
По подразбиране

благодаря ти адинка за успокоението.Мен също ще ме оперират на 12-ия етаж на Стоматологията и затова искам да те питам за упойката, плаща ли се допълнително за да е по-хубава без много странични ефекти или просто такава са ти сложили. Също така след операцията лежи ли се в реанимация или направо те настаняват в стаята, може ли да влизат външни хора при теб след операцията?Мен сигурно ще ме държат около 3-4 дена с тампони, което доста ме притеснява или по-точно как ще спя. Но както казваш няма много полза да се шашкам, каквото има да става ще стане Поздрави на всички!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:57.