IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 14th October 2008, 14:18
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

ro_ni_ka, само едно искам да те попитам - ''Защо не пишеш по- често тук?''
Отговори с цитат
  #72  
Стар 14th October 2008, 14:30
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Роника ,свалям ти шапка Трябва да си много силна жена за да направиш това ...
Отговори с цитат
  #73  
Стар 14th October 2008, 15:46
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Ами ако ми каже - Обичам друга..нещо в мен ще се пречупи, няма да направя нищо просто ще загубя част от вярата си в любовта. Надявам се никога да не стане това, но ако е така- в края на крайщата не може да накараш някой да те обича насила. Той или те обича или не.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 14th October 2008, 19:31
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Мили дами, благодаря ви за разбирането и милите думи.
NESKAFE, рядко пиша, защото повечето от вас имат приятелски отношения и се усеща невероятна близост и единомислие, което аз не желая да наруша с неадекватен въпрос или изказване...тъй като нямам много време , за да изчета всичко и за да не задавам въпроси и любопитствам си трайкам и ви се радвам...
За пореден път ви казвам, че сте чудесни красиви, уверени и мили дами и се радвам, че съм част от този форум...
За вас...
Отговори с цитат
  #75  
Стар 15th October 2008, 09:21
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

В контекста на всичко което прочетох по-горе бих казала: на сърцето си не можеш да заповядаш! Така че, както Емил Димитров беше пял "Излъгах те Любов, за да не ме излъжеш ти" и аз правех... когато усещах, че чувствата леко охладняват между нас - напусках връзките си. По-късно разбирах, че не винаги е имало друга между нас, но.... Каквито и чувства да съм имала преди към други, винаги аз първа казвах "Чао!", в повечето случаи без обяснения, но когато са търсили бившите ми гаджета обяснение и не са приемали на сериозно желанието ми да се разделим, винаги най-тежък аргумент е бил: не те обичам вече, имам си друг.... Дано никога не усетя и не разбера е какво да те напуснат заради друга, но явно винаги съм била глезена във връзките си. Даже не мога да си представя какво бих направила. Но истината е, че насила хубост не става. Не можеш да задържиш някого, ако не те обича, а още повече, ако обича друга...
Отговори с цитат
  #76  
Стар 15th October 2008, 22:33
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

За щастие не ми се е случвало /ВИНАГИ СИ ТРЪГВАЙ ПРЕДИ ДА СТАНЕШ ИЗЛИШЕН, ЗАЩОТО НАЙ-БОЛЕЗНЕНО Е ДА СТАНЕШ ИЗЛИШЕН ТАМ, КЪДЕТО НЯКОГА СИ БИЛ НЕОБХОДИМ/ дано и да не ми се случва, а не дай боже на никой.
За идните месеци....неопределбен период от време този въпрос няма да ме вълнува, щото съм преустановила плътската дейност в моя полза...
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 16th October 2008, 23:11
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ro_ni_ka
Според мен жените не могат да обичат по 2-3 наведнъж...това е патент на мъжете...
Не са ми казвали "Обичам друга" , но много дълго време не са ми казвали обичам те... Знаех, че има друга... Болката е непоносима, направо те парализира и незнаеш къде да отидеш и как да я изтръгнеш от душата си... Бях сама с 2 деца и безкарайно обидена и самотна... Нямаше къде да отида и нямах пари... Останах в дома ни, страдах мълчаливо и чаках... Той се разочарова от другата и остана с нас... Не сме си прощавали и не сме си говорили за това... Но усетихме, че това е любовта...прошката, децата и общия ни дом... не съжалявам, че се случи... Това сякаш беше проверка за нас... И двамата осъзнахме, че може и трябва да живеем заедно... От тогава до днес съм чула много пъти обичам те...и вече знам, че го мисли, а не са просто думи...
На всеки може да се случи да сгреши и да се заблуди в чувствата си...не съдете прекалено строго човека до себе си... Поставете се на негово място и се опитайте да го разберете....
Възхищавам ти се!!! Определено си силна жена, не всеки е способен на това!
Пожелавам ви от сърце много щастие и много много любов!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КакщереагиратеакотойтявикажеquotОбичамдругquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:26.