IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st December 2008, 21:53
mal4uk mal4uk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 2
По подразбиране Кофти Тяло

Привет на всички четящи,реших да пусна темата си тук защото чух доста добри/обнадеждаващи отзиви за този форум . Таа,нека започна със мерки ми : на 15год. 186см висок,95(6)кг. . Тренирам футбол и мога да кажа че се справям доста добре със беговата работа и изобщо със материала.Просто проблема ми е че имам увиснал корем отпуснати гърди и това до една степен супер много ме комплексира.Започнах да правя коремни преси по този начин : 50 поемам си 2-3 глъдки въздух ( 4.50 ги правя ) правя и лицеви опори и тях 10.4(вдигнах ги със 10 пове4е тази вечер) и след всяка такава тренировка нахлузвам един колан който те изпотява на мястото кадето си го сложил (на корема го слагам аз) . От утре(Понеделник) мисля да започна и да бягам по 2-3км кросово темпо.Пазя се от въглихидрати не ям сладко и такива.Ям месо,яйца зеленчуци ии попринцип в това ми се състой храненето за деня.Ако може да ми кажете каде са пропуските във режима ми във основа на това че сам си поставил като цел да стегна и да изгоря мазнините по корема ми и да си стегна гърдите и направя някой друг приличен мускул на раката.Ако може кажете ми някакъв ваш режил . Благодаря за обърнатото внимание и 4акам предложения/отговори. И ще завърша с това , Весели Празници : )
__________________
get real
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd December 2008, 20:26
TheLongHand TheLongHand не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 52
По подразбиране

Така... За режимат ти нямам забележки т.е. това си е обикновен стил на ядене... първата ти идея най-вероятно е да изчистиш мазнините => диета и кардио... За диетата трябва да питаш някои друг аз само мога да ти кажа как да покачваш маса... . След това за кардиото добре си избрал бягането 2-3 км не го брой... Пази равномерно темпо и го прави за време, така ще може по точно да си определяш вазможностите и така ще постигнеш по добри резултати... Примерно аз след като си избягам едно 30-40 мин кросче и правя 1-2 барзи спринта (понякога без, понякога с почивка), но най важно е да си редовен в тренировките и нередовен в меренето... Меренето ще те обърква по добре си реши примерно - ще се меря 1 пат на 2 седмици и точка нито по-рано, нито по-късно. След това можеш и малко да правиш и коремни преси 4 серии до откат защото те не натоварват иначе и при това прави crunch а не обикновенните от край до край... Охххх забравих преди всяко бягане да не забравяш стречинга много е важен!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КофтиТяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:26.