IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 23rd September 2010, 21:20
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA
Аз мисля, че ако не ти трябва за божествено важни дела, няма смисъл да си взимаш толкова скъп телефон...700 евро ли? Абе няма ли криза в тая държава, че всички налитат на най-скъпото? Нали и по скъпия, и по евтиния телефон казваш "Алооооооо"? Поне, като ви преджобят някъде по улиците, да не ви е яд, че сте дали толкова пари за това, дето вече го няма в чантата (джоба) ви.
700евро?? тва сигурно е без договор тъй като при нас на договор са без пари Колкото за преджобването ами за това са застраховките
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23rd September 2010, 21:48
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
700евро?? тва сигурно е без договор тъй като при нас на договор са без пари Колкото за преджобването ами за това са застраховките
Някой горе беше споменал за 700 евро, така казали в представителството.Но защо наистина у нас са по-скъпи апаратите, не мога да си го обясня.И аз знам, че в GB ги дават без пари направо.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23rd September 2010, 21:56
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA
Цитирай:
Първоначално написано от want
700евро?? тва сигурно е без договор тъй като при нас на договор са без пари Колкото за преджобването ами за това са застраховките
Някой горе беше споменал за 700 евро, така казали в представителството.Но защо наистина у нас са по-скъпи апаратите, не мога да си го обясня.И аз знам, че в GB ги дават без пари направо.
За последните 10 години не съм дала нито стотинка за мобилен телефон, но ако трябва да плащам едва ли някога ще дам 700 евро Чудя се в Бг сичко реве че няма пари и всички с мобилни телефони един от друг по скъпи
Отговори с цитат
  #24  
Стар 23rd September 2010, 22:25
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Моя струва 730 евро, локнат към мобилния оператор, с договор. Наистина не са малко пари, и ако бях с БГ заплата никога нямаше да си го взема. Но за Финландия е нормална цена, горе долу една средна седмична заплатa, или в най лошия случаи заплатата за около 10 дни. Все едно в БГ да си вземете телефон за 400 лв, същата работа.
И не, не съм си го взела от гъзария Ако исках да се гъзарея щях да си взема Верту, които между другото е голям боклук като телефон, но иначе си е бижу.


А за БГ каква е цената между другото? Знам че горе долу са същите цени навсякъде, освен в САЩ където е евтинджос.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd September 2010, 22:34
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Е как хем на договор хем 730 евро ???При нас в зависимост на какъв договр си цената варира между 0 и около 200 паунда !Ако си го купя без договор и без да е локнат към който и да било оператор е към 500 паунда .
Отговори с цитат
  #26  
Стар 23rd September 2010, 22:37
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

500 паунда си е около 750 евро, но разликата е че е отключен. Явно тук излиза по скъпо. Договора ми е за 1 година, после ми изпращат кода за отключване. Но в момента всичките ги продават локнати към 1 оператор. Има разни внос от Англия които ги продават за 1050 евро, отключени.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd September 2010, 22:40
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

want ето ти идея за бизнес, вземаш поръчки за Финландия, купуваш за 500 паунда от Англия и продаваш във Финландия за 1050 евро Обаче наистина не съм чула някой да си е купувал готов отключен. Аз много се замислях но се отказах, цялата работа ми изглеждаше много странна а 1050 евро вече си е много.
Но разбрах че и в БГ имало отключени 4-ки за 2000 лв.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd September 2010, 22:52
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
500 паунда си е около 750 евро, но разликата е че е отключен. Явно тук излиза по скъпо. Договора ми е за 1 година, после ми изпращат кода за отключване. Но в момента всичките ги продават локнати към 1 оператор. Има разни внос от Англия които ги продават за 1050 евро, отключени.
Разликата е тази че телефона не е обвързан с контракт! това е сим фрее мобайл ако искаш си слагаш сим карта на ваучер (каквито при нас има на много изгодни цени) или пък си купуваш контракт за айфон на много ниска цена тъй като купуваш само сима
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th September 2010, 08:12
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
когато съм навън искам да си ползвам интернет
Това ме натъжи Какво стана с доброто старо време, когато навън си беше просто навън. Тоя интернет е навсякъде, всеки пише, рови, гледа ...
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th September 2010, 13:05
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Има някъв номер, който остава дори и след даунгрейд и софтуера разпочнава, че апарата е бил даунгрейдван. Това го научих със стария си телефон и от тогава не бързам с упгрейда на софтуера. В най- добрия случай ще успееш да го отключиш, както стана при мен, но няма да има сигнал хахаха.
Виж ей тук кво пише
http://www.quickpwn.com/2010/07/jailbreak-ios-4-1.html
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИстерияоколоiPhone
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:07.