IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th April 2005, 11:10
Anonimna
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица. Az bqgam sutrin na gladno (sled voda i kafe). NQkoi znae li kolko vreme sled bqgante moga da zakusvam? Blagodarq predvaritelno za informatsiqta.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th April 2005, 16:44
BWL
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

@Anonimna,

hubavo e sled bqgane da ne qdesh pone 2 chasa, zastoto goreneto na mazninite prodylzava usileno -trae max. do 24 chasa i po tazi prichina nqma smisyl da se bqga vseki den, a prez den. mozesh da piesh kolkoto si iskash voda sled bqgane - taka se zalygva glada za izvestno vreme, no po prinzip si e gadnichko chuvstvo.

sutrin e mnogo po-polezno, zastoto organizmyt e izgorim vyglehidratite prez nostta. Kakto znaem, pri sport prez pyrvite 20-25 min se izgarqt nalichnite vyglehidrati v kryvta i chak sled tova se pribqgva do mazninite.
Ta nakratko bqganeto sutrin e po-polezno za otslabvaneto ot bqganeto vecher. No po-dobre vecher, otkolkoto nikoga :P

NQMAM KIRILIZA! V techbg.com problemyt s pisaneto na kiriliza e reshen mnogo elegantno! Nqma da navredi i v tozi forum!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th April 2005, 01:39
Anonimna
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
BWL,
Mnogo ti blagodarq za otgovora! Az obojavam da ticham sutrin - moq gym go otvarqt v 5 sutrinta i az togava hodq prez sedmitsata. Za qdeneto nqma da imam problemi sled 2 chasa- tichaneto mi ubiva apetita. No kak shte taralqnkam i zakuska do rabotata e po-golemiq problem .
Pozdravi,
Mila

P.S. I az nqmam kirilitsa i vchera naprazno se optitvah da q namerq
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th April 2005, 22:25
Анахрония Анахрония не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 30
По подразбиране Re: BIAGANETO

Относно това какво да е разстоянието...и натоварването, как да разбера кога ми е достатъчно.. в смисъл така че на другия ден да не се обездвижа с мускулна треска - засега съм в следното състояние - тичам всеки ден и всеки ден все повече се уморявам а разстоянието почти не съм го увеличила - само почивките съм намалила и леко съм дигнала скоростта... Как да си увелича издръжливостта и едновременно с това да нямам мускулни трески защото много смешно ходя А иначе ми се ще да тичам всеки ден - щото ако спра цял ден ще ми е на вятъра-ама някак умората ме поваля някъде по средата на втория километър и почвам да се влача и краката ми треперят...трябва да подскачам за да се отпуснат.
ПРОСТО ИСКАМ ДА СЕ СТОПЯ И СъщЕВРЕМЕНнО да стана по-силна?!?!?!?!
__________________
Чувам само вятъра на Дракона, следвам стъпките на Тигъра в нощта...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th April 2005, 11:05
BWL
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

@anahroniq

nesto ne se vryzva. zasto bqgash vseki den? i po kolko vreme bqgash? ako sled2-ri kilometyr si trup, znachi trqbva korenno da si promenish programata i dishaneto. sled 2-kilometra izdyhvat samo horata s ogromno nadnormeno teglo!

nai-dobri rezultati se postigat kato bqgash prez den (za da mogat da ti otpochinat muskulite) i minimum 35 minuti (za da izgarqsh maznini). ako bqgash taka muskulna treska ste poluchish samo pyrviqt pyt. muskulna treska se premahva chrez bavno bqgane (za da se razsee sybranata mlechna kiselina v muskulite).

nqma i golqm smisyl da bqgash byrzo -poveche maznini se gorqt ot prodylzitelnoto, a ne ot byrzoto bqgane. rezultati ochakvai sled 6 sedmizi (18 pyti x 40 minuti).

pozdravi
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th April 2005, 17:55
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от BWL
sled 2-kilometra izdyhvat samo horata s ogromno nadnormeno teglo!
Ми аз съм с такова - някъде написах че до идеалното тегло да стигна ми трябват 25 кила - това ако не е огромно наднормено тегло не знам кое е??? Та аз ако бях слабичка щях да си тиииичааам спокойно както в младостта!!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th April 2005, 17:57
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Всъщност тичам всеки ден за да отслабна и да имам издръжливост!!! По-горното бях аз...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th April 2005, 18:02
Анахрония Анахрония не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 30
По подразбиране

Демек аз де...всъщност аз ако не бях толкова дебела директно щях да отида да плувам - (щото сега не мога да преодолея напоследък породилата се заедно с килограмите психологическа бариера да показвам неестетическия си организъм по бански)...когато имам време и да си тичам на воля щото щеше да ми е леко...ама сега килата тежат!!! Именно за това искам съвет...
__________________
Чувам само вятъра на Дракона, следвам стъпките на Тигъра в нощта...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th April 2005, 19:00
rusiblue rusiblue не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Град: Sofia
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до rusiblue Изпратете съобщение чрез Yahoo до rusiblue
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Анахрония, здрасти, извинявам се, че се набърквам в темата за бягането, но бих искала да ти вдъхна малко повече кураж за плуването, няма защо де се притесняваш, щом имаш желание и това е което найстина ще ти достави удоволствие /освен,че е и един много хубав спорт/... направо отивай, аз ходя от време на време и въобще не обръщам внимание на околните, имай поче вяра в себе си, знам че не е лесно, но поне можеш да опиташ...
__________________
Lead, don't follow!...)
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th April 2005, 21:56
Анахрония Анахрония не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 30
По подразбиране

.
Цитирай:
Първоначално написано от rusiblue
знам че не е лесно, но поне можеш да опиташ...
За мен плуването е може би възможно най-лесното нещо понеже от 6 до 14 годишна възраст тренирах всеки ден в ЦСКА - не че не съм от Левски де 8) 8) но оттогава до днес са минали вече 11 години и аз съм се разплула кат кюфте и направо се срамувам да се ръцна кат Кашалот в басейна!! Първо искам да посваля едно, две, три, четири, пет, шест килца та поне на косатка да приличам!! Но ако има някой който да ми обясни как да дишам по време на тичане - щото аз дишам като при плуване и нещо май не се получава...като хората, пък и не ми се спират точно сега цигарите....Абее искам и на сушата да съм авайлибъл... Ако някой ме разбира какво имам пред вид-щото във водата не се уморявам чак толкова...То идеята ми беше да ги съчетая двете от другата седмица ма искам тая да сваля килограми...Та ако някой може да ми даде съвет имам още 4 дни - как да сваля още поне две кила ?? Тичам колкото мога..всмисъл докато не се размажа..после подтичвам още толкова кат мравка и после пак тичам... Знам че без болка няма да стане но поне някоя тайна техника нещо, за отпускане на мускула в почивките..нещо? Оферти има ли
Благодаря ви наистина че ми пишете - че то ми трябва доста воля да стана човек от кюфте 8)
__________________
Чувам само вятъра на Дракона, следвам стъпките на Тигъра в нощта...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БЯГАНЕТО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:13.