IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 29th August 2013, 08:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Kои са тези забележки, защо говориш свободни съчинения, изкарай един цитат, обоснови се когато говориш такива неща. Това, че съм ти неприятен, го знам още от самото начало, но мен това въобще не ме вълнува, дали съм приятен или неприятен на някой, който никога няма да видя в реалният си живот.

Може би и аз живея в някакъв мои глупав свят, като си мисля, че когато си приятелски настроен към хората и добронамерен, те ще ти отвърнат със същото. Наистина проблема е в моя телевизор с това съм напълно съгласен.

Приемах напълно нормално начинът ти на изразяване и спорене до момента в който ме нападна директно с някви несъстоятелни обвинения и това съм го извадил като цитат.
лелеел,ами прочети си постовете,аз нямам намерение повече да ти помагам в тва начинание.Просто не виждам смисъл И ДА ПОДЧЕРТАЯ С ГЛАВНИ БУКВИ,ЧЕ НЕ САМО,ЧЕ НЕ СИ МИ НЕПРИЯТЕН,А НАПЪЛНО БЕЗРАЗЛИЧЕН.В това бъди сигурен,за мен си просто непознат,казах ти го от самото начало като започна да пишеш някви изтрещели неща.Мен не ме вълнува как си настроен,а до колко добре се обосноваваш с твърденията си,за това,което пишеш.
Ще ти дам последен пример:да ми твърдиш,че тва са едни от най-добрите и водещи добавки в тоя бранш е все едно да ми казваш,че нещо щом е толкова добре познато и известно е наистина добро.Но няма как да се съглася с толкова наивно твърдение,защото не всичко е такова каквото изглежда.Дадох ти доста разумни доводи и доказателства за някои неща,които ти подмина с лека ръка в отричане и замазване и с това ми стана ясно всичко.Нямам намерение да коментирам повече нищо по темата за твоите добавки
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #172  
Стар 29th August 2013, 11:35
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Мен не ме вълнува как си настроен,а до колко добре се обосноваваш с твърденията си,за това,което пишеш.
Как можа да го кажеш това ? Досега не си потвърдила по никакъв начин никое твое твърдение. Единственото, което правиш е да копираш текстове от статии/опаковки, което си е чист маркетинг и празни думи. Относно доктора, който ти е препоръчал въпросната "НОМЕР 1" марка за хранителни добавки е много много вероятно да бъде добре финансиран да рекламира точно този марка (в България и по света това е популярна практика).
Да кажеш, че GMP сертификатът няма никакво значение говори само лоши неща за познанията ти за тази индустрия. Отричането на водеща марка като NOW е още 1 признак, че си много заблудена и приемаш всичко много лично, а може би и имаш облаги да предлагаш SOLGAR.

П.П. Покажи едно сравнително изследване в което растителните омега-3 мастни киселини са по-добре усвоими от животинските такива ??? (Сигурен съм, че отново ще се направиш че не си видяла поредното предизвикателство от мен)
Отговори с цитат
  #173  
Стар 29th August 2013, 14:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 24Carat Виж мнението
Как можа да го кажеш това ? Досега не си потвърдила по никакъв начин никое твое твърдение. Единственото, което правиш е да копираш текстове от статии/опаковки, което си е чист маркетинг и празни думи. Относно доктора, който ти е препоръчал въпросната "НОМЕР 1" марка за хранителни добавки е много много вероятно да бъде добре финансиран да рекламира точно този марка (в България и по света това е популярна практика).
Да кажеш, че GMP сертификатът няма никакво значение говори само лоши неща за познанията ти за тази индустрия. Отричането на водеща марка като NOW е още 1 признак, че си много заблудена и приемаш всичко много лично, а може би и имаш облаги да предлагаш SOLGAR.

П.П. Покажи едно сравнително изследване в което растителните омега-3 мастни киселини са по-добре усвоими от животинските такива ??? (Сигурен съм, че отново ще се направиш че не си видяла поредното предизвикателство от мен)
ахахах,то беше ясно тва всичкото.Спирам да пиша,че за кво наистина си хабя времето да запознавам хората и с другата страна на нещата,а не само заучените твърдения и остарели схващания.И ти като ония по-горе пишеш небивалици,къде ме видя да казвам,че са номер 1.И не,нямам облаги от фирмата,имам облаги само за здравето си И не съм казала,че няма значение сертификата,а НАПИСАХ,ЧЕ УЖАСНО МНОГО ФИРМИ ГО ИМАТ,НО ТВА НЕ Е ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО.Знаеш ли защо?Защо да ти казвам,вярвай в квото си искаш!А за това кой е заблуден е много спорен въпроса,първо виж себе си,а после сочи другите с пръст.Само веднъж си позволих да постна няква статия,а всичко друго съм го писала сама на ръка,ама кво се обяснявам пък точно на теб Има хора доста над теб и мен,които се занимават с това цял живот/да изследват храната и откриват нова/,НАРИЧАТ ГИ НУТРИЦИОНИСТИ.Аз просто споделих труда на един от тях,който отдавна е разбрал,че рибеното масло не е единствено на света,нито е най-най.АМА пак казвам твоя си работа до къде ще си разгърнеш мозъка,нали знаеш,че той не работи особено добре ,ако не е "отворен".
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #174  
Стар 3rd September 2013, 14:51
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Добре, че спираш да пишеш, защото с твойте ръчни писаници си като ония от рекламите на WS Teleshop с най-модерните и нови продукти, които за нищо не стават. Добре, че по света има много риби като теб да се хващат на глупостите на поредния НУТРИЦИОНИСТ иначе същите тези да са изчезнали.
След десетки безсмислени изречения пак не успя да опровергаеш доказателствата ми, че омега-3 (от животински произход) и по-точно рибеното масло е едно от най-полезните съставки в природата.

П.П. Имам силното усещане, че срещу мен стои вегетарианец, което обяснява много от стила ти на писане.
Отговори с цитат
  #175  
Стар 5th September 2013, 18:55
Аватара на Ivo Ivanov
Ivo Ivanov Ivo Ivanov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 53
По подразбиране

Приемай омегата 3 пъти на ден по капсула след ядене.
Отговори с цитат
  #176  
Стар 5th September 2013, 23:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от 24Carat Виж мнението
Добре, че спираш да пишеш, защото с твойте ръчни писаници си като ония от рекламите на WS Teleshop с най-модерните и нови продукти, които за нищо не стават. Добре, че по света има много риби като теб да се хващат на глупостите на поредния НУТРИЦИОНИСТ иначе същите тези да са изчезнали.
След десетки безсмислени изречения пак не успя да опровергаеш доказателствата ми, че омега-3 (от животински произход) и по-точно рибеното масло е едно от най-полезните съставки в природата.

П.П. Имам силното усещане, че срещу мен стои вегетарианец, което обяснява много от стила ти на писане.
Гхахахаахахха,ооо човече осъзнай се.Всъщност както искаш,тялото и здравето си е само твое Човек,който твърди,че тия храни за нищо не стават е с много бедна култура на хранене и ограничени познания също така.Наистина много съжалявам колко си спрял назад във времето,но вземи се информирай поне мъничко преди да пишеш простотии за храните,които ЯВНО НИКОГА НЕ СИ ЧУВАЛ.В коя година живееш,а може би си на преклонна възраст,знам ли и аз.ВИж,не целя да те обидя,но наистина от всичко,което каза и написа разбрах,че знаеш наистина ммногоооо малко за храната и нейния състав.Аз не те карам да дърпаш напред,стой си там,където си(на едно място)И спрях да пиша по темата,защото не си достоен опонент.СПори се с човек,който има кво да каже,а с теб стана скучно,защото разбрах,че не си наясно.
НЕ,не съм вегетарианец,нито веган.ЯМ МЕСО!
Пий си добавките със спойващи вредни вещества и изобщо не си губи времето да ми отговаряш.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #177  
Стар 9th September 2013, 13:17
everlasted133 everlasted133 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Рибено масло пия само на BULKPOWDERS по 2 гелкапсули дневно след всяко хранене и освен положителен ефект друго не съм усетил.Като цяло стоя по сух и изчистен,облекчава болките в ставите,действа благоприятно върху сърцето и имунната система.
Отговори с цитат
  #178  
Стар 18th September 2013, 12:36
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Определено тези на Бълк излизат най-изгодно от всички, които съм пил до сега. Концентрацията на капсула е доволна също.
Отговори с цитат
  #179  
Стар 18th September 2013, 13:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DaKing Виж мнението
Определено тези на Бълк излизат най-изгодно от всички, които съм пил до сега.
Явно за по-голямата част от хората финансовата изгода е на първо място.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #180  
Стар 18th September 2013, 22:49
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Аз съм вегетарианец и преди няколко месеца си наумих, че трябва да пия рибено масло. Нямах някакви конкретни оплаквания или нужди, просто някак си ми се стори нужно да си набавям омега ) купих си някакво, което ми похвалиха в аптеката, не помня какво. Пих го почти седмица, докато не осъзнах защо му викат рибено, хахах.
Тогава си взех от неживотински произход, ленено масло. За съжаление и от двете имах много неприятни стомашни разстройства - първи ден силно разстройство, след това ужасен запек. Стомаха ми беше подут като бременна. След седмица спрях и лененото. Това нормално ли е?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Рибеномасло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:53.