IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 30th October 2007, 14:30
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Да,права си,това е не толкова разпространен вид блефаропластика.
Аз лично не виждам нещо опасно,даже е доста по-щадяща,защото не се режат мускулите.Но дали ще е толкова ефективна не съм сигурна.Тук се разчита кожата да се свие след като се отстранят мастните депа.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #302  
Стар 30th October 2007, 16:11
baby_doll baby_doll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране Устни при Стоянов

Много ме интересува дали някой си е увеличавал устните и дали е доволен. На сайта му има снимки и дори след 6 месеца резултата е очевиден, а аз като си правих липофилинг при друг лекар, 2 месеца след това няма и следа.

Моля ви, който си ги е увеличавал при Стоянов да пише, независимо по кой метод.
Отговори с цитат
  #303  
Стар 30th October 2007, 16:33
Ланфеар Ланфеар не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Току що ми се обадиха от клиниката, за да ми отложат операцията - липосуктора се е развалил и за да не ме преспиват два пъти - ще чакам да го оправят. Тъкмо ще имам повече време за проучване
Отговори с цитат
  #304  
Стар 3rd November 2007, 18:28
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране Re: Устни при Стоянов

Цитирай:
Първоначално написано от baby_doll
Много ме интересува дали някой си е увеличавал устните и дали е доволен. На сайта му има снимки и дори след 6 месеца резултата е очевиден, а аз като си правих липофилинг при друг лекар, 2 месеца след това няма и следа.

Моля ви, който си ги е увеличавал при Стоянов да пише, независимо по кой метод.
Ако не греша, Бюти си беше правила липофилинг точно при Стоянов, срещу скроманата сума от 2500 лв и също след първия липофилинг, резултатите при нея не са били задоволителни. Тоест стопила се е по-голямата част. Не се подвеждай по сайта на Стоянов и това, дето пише, че РЯДКО се налага втора процедура липофилинг. Всеки ще ти каже, че не само, че се налага втора, но и понякога, трета, за да има видим и задоволяващ резултат

И моите устни са се стопили в по-големия процент, но явно все още има нещо, щом друготе го забелязват. При теб всичко ли се резорбира или просто ти си свикнала и не забелязваш промяната(което е много вероятно)?
Отговори с цитат
  #305  
Стар 5th November 2007, 22:19
baby_doll baby_doll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране

За съжаление всичко се стопи, сравнявах си дори снимки
Отговори с цитат
  #306  
Стар 30th November 2007, 16:28
miss_hris miss_hris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Варна
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до miss_hris
По подразбиране

Здравейте момичета,отдавна посещавам форума,изчела съм стотици неща,след нова година смятам да си увеличавам бюста,все още се двоумя за хирурга. Искам да попитам имали момичета които са си увеличавали бюста при Стани Кръстев,който също работи в Есте клиник?И ако има може ли малко инфо за него и бюстовете които прави? Аз съм от Варна и за сега съм се спряла на Заякова и си мисля и за този Стани Кръстев или Стоянов,незнам колкото повече чета толкова пове4е се обърквам.
Отговори с цитат
  #307  
Стар 30th November 2007, 22:37
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Здравей и добре дошла във форума!!! Аз съм оперирана при Стоянов и съм с добри впечатления както от клиниката, така и от екипа. Наистина тук във форума не е коментирана работата на Стани Кръстев за сега. Аз от мои познати чух много добри отзиви за него, по-специално за гърди, но повече информация не мога да ти дам. Каквото и да решиш ти желая успех!
__________________
И на най-високопоставения трон на света ние пак не седим на нищо друго освен на задника си!
Отговори с цитат
  #308  
Стар 1st December 2007, 11:01
miss_hris miss_hris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Варна
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до miss_hris
По подразбиране

Благодаря ти Huanita за отговора
Отговори с цитат
  #309  
Стар 15th December 2007, 14:23
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Доколкото съм запозната от вътрешни хора ,този лекар не оперира сам а само асистира все още и шие))
Отговори с цитат
  #310  
Стар 5th January 2008, 11:25
miss_hris miss_hris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Варна
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до miss_hris
По подразбиране :))

Здравейте на всички и Честита Нова Година!!! Вече мога да се похваля с новите си гърдички,макар че не съм ги виждала още ). Вчера ме изписаха, и за сега да чукна на дърво нямам големи болки,само ухото ме боли тъй като и него коригирах. Утре отивам на консултация и дано тогава да мога да си ги видя. Предполагам 4е ще имам доста въпросчета и се надявам 4е ще помагате ))) Оперираха ме в Есте Клиник ,Стани Кръстев.)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтояновquotЕстеклиникquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:18.