IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th June 2005, 16:07
Alexandra
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране за косъмчетата по лицето

Моля пишете на кирилица.
здравейте!искам да попитам има ли средства освен фотоепилацията за премахване на малките косъмчета полицето,тъй като кожата ми е много бяла и си личат?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th June 2005, 23:03
DEBRA
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Да,има специални депилатори за лице-аз ползвам STREP,не е кой знае какво,но поне ги маха за известно време,а след това не се сгъстяват,а си растат същите!Струва около 6 лв,но ще го ползваш към 1 год.Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th June 2005, 23:12
LolaBunny
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ако косъмчетата не са мн явни,а е по-скоро само мъхче може да идеш в някой козметичен салон където да ти го изсветлят ,така че да не се виижда.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th July 2005, 15:17
vania vania не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: sofia
Мнения: 9
По подразбиране

Здравей, според мен трябва да внимаваш много с тези косъмчета ,защото ако се третират неправилно има опастност да се увеличи броят им или да станат по-дебели.Бих ти препоръчала да спестиш пари и да отидеш на фотоепилация , мисля че не е много скъпо. Гледах реклама по телевизията и дадоха този тел. за фотоепилация 980 43 09 аз не сам се обадила още
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th July 2005, 16:39
*PRINCES* *PRINCES* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia City
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DEBRA
Да,има специални депилатори за лице-аз ползвам STREP,не е кой знае какво,но поне ги маха за известно време,а след това не се сгъстяват,а си растат същите!Струва около 6 лв,но ще го ползваш към 1 год.Успех!
депилатор за лице? Депилатора не е ли електрическата машинка с пинсетите Може би е депилатоар Или аз съм нмого изостанала и има някакви нови депилатори
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th July 2005, 20:01
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Не искам да обидя никой ама съм малко нервна просто!!!Егати как може да не знаете такива елементарни неща!!!Депилатор не е никаква машинка!Епилатора е машинка!Депилатора е крем,пяна и т.н. Стреп може да има и депилатор,но до колкото знам са кола маски! Знаете ли какво е това??? А да и има такива нови машинки за лице и то от доста време.
Извинете ме,но преди малко си направих кола маска на едно деликатно място и затова!
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th July 2005, 21:34
*PRINCES* *PRINCES* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia City
Мнения: 25
По подразбиране

Офф аман от нервни юзъри по форумите
И ти малко глупаче LolaBunny майка ти не те ли е учила, че трябва да си учтива с непознатите (не само с тях) и да знаеш, че те не са длъжни да ти търпят нервните изблици. Това са елементарни неща, с който ти не си запозната А и СТРЕП имат и депилатоар и кола маска и пяна и други хубави неща
П.П. Правилно е ако не казваш депилатоар поне КРЕМ - депилатор.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th July 2005, 22:51
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Да и майка ми това все повтаря,може и да се науча един ден,но ме търпят сигурно,защото съм готина.Само да ти кажа ДЕПИЛАТОРА не винаги е КРЕМ-депилатор,ако четеше по-внимателно казах,че той може да е и крем,пяна,мляко Но има време учи се. А за Стреп обещавам да проверя,за да науча още нещо ново(бих те посъветвала да направиш същото)
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th May 2007, 12:58
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Изнамерих една стара тема и реших да я подновя !
Как се справяте с мъхчето по лицето ! Изсветлявате ли го ,или го скубите иили как !?
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th May 2007, 21:04
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Някаква_Такава
Изнамерих една стара тема и реших да я подновя !
Как се справяте с мъхчето по лицето ! Изсветлявате ли го ,или го скубите иили как !?
С епилатор ( за мъх над устата имам предвид )
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: закосъмчетатаполицето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:55.