IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th September 2007, 13:26
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране Дълбоко почистваща маска

Моля ви, препоръчайте ми дълбоко почистваща маска за лице... и ексфолираща също. А може и две в едно. Няма значение цената, важното е да има ефект и да е изпробвана! Много ви благодаря
__________________
THE only THINGS iN LIFE
YOU regret ARE THE risks
THAT YOU DIDN’T take!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th September 2007, 14:29
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

3 в 1 на Garnier .Поне аз съм изключително доволна от нея .Малко трудно се намира обаче
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th September 2007, 16:50
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Есте Лаудер , лаборатории Ериксон съм ползвала и от 2те доволна
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th September 2007, 18:12
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Маска за мазен тип кожа и против акне на Талодерма. Страшно съм доволна.
Ето какво пише на опаковката:
Активни съставки: ментол, камфора, борна киселина, цинков окис и сяра. Действие:
- премахва мъртвите клетки, лек "пилинг-ефект"
- подобрява кожното кръвообръщение
- регулира секрецията на мастните жлези
- антибактериално
- премахва и предотвратява образуването на черни точки и акне
Има я в магазините "Лечител", цена 6.60 лв.. Продукти на Талодерма имало и в Кауфланд, Халите и някои аптеки.
Ако решиш да си я купиш, преди да я отвориш размачкай тубичката известно време, за да се смесят течните съставки с каолина (пречистена хума е това, ако не се лъжа ), защото при мен поизтекоха малко (и спокойно, това не значи, че е развалена ). В началото след нанасянето ми пари на очите от изпаренията, затова постой със затворени очи известно време. Предполагам, че е нормално, защото няма никаква реакция (неприятна ) на кожата, а даже съм и спала с маската на цялото лице. Можеш само в/у пъпките да слагаш за през нощта, ако въобще имаш такива .
Наистина съм страшно доволна, а кожата ми е проблемна по принцип.

На мен лично Гарниер 3 в 1 въобще не ми харесва (аз го ползвах всеки ден и като почистващ гел, не само като маска...)

Дано ти хареса !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th September 2007, 18:46
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

LUMENE имат една дълбокопочистваща маска за мазна и смесена кожа с торф. На мен ми е смесена кожата и много ми помага. Не изсушава кожата и много хубаво я почиства. За тая на Гарниер съм чувала, че много изсушава, а една приятелка направо каза, че е пълен боклук.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th September 2007, 21:18
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Izabo, описаната от теб маска ми звучи като Маската, която търся от години... нямам търпение да си я взема и пробвам... можеш ли да ми кажеш как си чувстваш кожата след като си измиеш маската... чувстваш ли опъване или прекалено изсушаване?
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th September 2007, 21:33
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
Маска за мазен тип кожа и против акне на Талодерма. Страшно съм доволна.
Подкрепям абсолютно.
Все още се въздържам да коментирам в темата за Талодерма за техните продукти, за да мине малко време, но за момента и аз съм възхитена. Накупих си всички продукти.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th September 2007, 22:02
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Навихте ме и мен да пробвам някой продукт на Талодерма.Има дневен и нощен крем,нали?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th September 2007, 22:04
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valhalla
... можеш ли да ми кажеш как си чувстваш кожата след като си измиеш маската... чувстваш ли опъване или прекалено изсушаване?
Няма прекалено изсушаване, кожата става по-гладка, а пъпките позавяхват....Опъване леко може и да има (ама по-скоро май няма ), но то е нормално...аз усещам опъване и след като си намажа лицето с розова вода! , така че няма проблем... . (козметик ми каза, че това последното било в реда на нещата )

В кутийката има листовка, в която пише как да се ползва. При акне се препоръчва да се спи с нея, намазана по цялото лице, но във форума на бг мама казват, че е по-добре само пъпките да се мажат за цяла нощ. Ако нямаш толкова сериозни проблеми, нанася се 2 пъти в седмицата и седи 30-60 мин макс. След това нанасяш хидратантен крем задължително...Ако мислиш, че ти е прекалено силна маската, стой по-малко време с нея и редувай с някаква овлажняваща...
Ползвам и тоника за мазна и смесена кожа и съм доволна много!

За продуктите на Талодерма и за маската по-специално можете да намерите много инфо тук http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=197082.0
Дано и на вас ви харесат !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th September 2007, 22:07
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rali_
Навихте ме и мен да пробвам някой продукт на Талодерма.Има дневен и нощен крем,нали?
има, да... ... Ако си със смесен/мазен тип кожа, за препоръчване бил дневният крем в туба..аз не съм го намерила още, така че нямам отзиви..
Разгледайте какво пише за продуктите им, може да си харесате нещо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дълбокопочистващамаска
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:56.