IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th October 2007, 09:33
love love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 19
По подразбиране Стоянов, 295cc подмускулно, лявата гърда е по-дискомфортна

Здравейте момичета,

през юни си направих операция-295 подмускулно, при Стоянов...ок обаче още тогава усетих, че едната -лявата гърда -е по-дискомфортна..леко по-голяма е, със стрелкащи болки от левия страничен мускул, е вече повече от 2 м се прибави и силно напрежение в жлезата /сякаш съм пред цикъл и ще експлодира /, нали знаете какво е усещането , когано те пристегне сърцето-нещо такова усещам вече 4месец-Стоянов каза, че е най-вероятно от това,че джоба е по-тесен и левия страничен мускул не се е отпусналлллказа,че ако искам след 5-6 месец/ако още болир което не било нормално/ще влезе и ще го отпусн.....мамологът д-р Свещаров каза, че не се вижда нищо...но дори в момента усещам това непрестанно пробождане вътрешно,сякаш в ребрага.Не усещам джоба да е по-малък-дори движа импланта по-лесно отколкото на дясната гърда...същата гърда ми е слабо чувствителна в участъка ляв-долен, а мястото под зърното-тази долната част продължава да е дискомфортна...наистина незная какво да направя-да чакам, да отида пак на лекар-ама какво от това, как да разберат защо и какво точно има на л гърда...Моля, ако някой е имал подобно "препятствие" или може да ми даде лог обяснение да се включиллБлаго
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th October 2007, 09:59
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Да не правиш капсулна контрактура?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th October 2007, 10:01
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Здравей ,love.Аз имах подобни бодежи и болка доста време след операцията.Аз също съм оперирана при Стоянов.При мен болката беше под лявата мишница а понякога усещах и нещо като парещи бодежи в областа над ареолата.Не съм ходила на преглед но предположих че джоба се е оказал малко малък и наблегнах на масажа на въпросната гърда.Сега имам съвсем лека болка при масаж.Мисля че всичко ще мине с времето и масажите.Забравих да спомена че съм оперирана февруари.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th October 2007, 11:24
love love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 19
По подразбиране

гърдата е по-обемна и мл. жлеза направо ще ми се пръсне...не правя вече масажи, само понякога...ама пък тогава имам чувството, че ме напряга повече...незнамллла при тебе колко време продължиха болките, имаше ли такива и в млечната жлеза?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th October 2007, 11:26
love love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Да не правиш капсулна контрактура?
НМ, не е много твърда..разликата относно мекота в сравнение с дясната не е голяма...АКК боли ли?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th October 2007, 12:42
di* di* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: PLOVDIV
Мнения: 14
По подразбиране

Здрасти,аз имах КК..В началото не ме болеше,но с времето започна.Усешах гърдата си супер напрегната и по твърда.Освен това тя беше видимо по-голямя от другата и по кръгла,защото моите импланти бяха анатомични и над мускула.Аз усещах режеща болка като си вдигах ръката-от под мишницата та чак и ръката ми се схващаше накрая.Появиха се някакви на пипане като възспалени лимфи,а после и се виждаха и тази гърда беше и по лъскава от другата.Масажите ми причиняваха още по-голяма болка и аз ги спрях.Дано да съм ти помогнала.
__________________
КОГАТО МНОГО ЖЕЛАЕШ НЕЩО,КОЛКОТО И НЕРЕАЛНО ДА ТИ СЕ СТРУВА...ЗАПОМНИ,ЧЕ ВИНАГИ СТАВА РЕАЛНОСТ-ТРЯБВА САМО МНОГО ДА ГО ИСКАШ
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th October 2007, 12:56
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

love, иди по-добре на консултация при други хирурзи, за да не ти е толкова притеснено.Те най-добре си знаят работата. Ние тук можем само да гадаем какво е...
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th October 2007, 13:04
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от love
гърдата е по-обемна и мл. жлеза направо ще ми се пръсне...не правя вече масажи, само понякога...ама пък тогава имам чувството, че ме напряга повече...незнамллла при тебе колко време продължиха болките, имаше ли такива и в млечната жлеза?
Аз млечната жлеза не съм я чувствала подута или напрегната.Болка имах доскоро но аз си мисля че защото не правех достатъчно масажи .Точно като теб бях почти престанала да правя.Преди около месец се появи този парещ бодеж и отново започнах.Сега га ми остана много лека болка под мишницата но мисля че скоро ще отмине и това.Ти си оперирана скоро и спокойно изчакай още , но продължавай с масажите.Не мисля че е изключено но КК е доста по рядко срещана при подмускулните гърди.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th October 2007, 13:29
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

4 месеца не ми се струва скорошна операция. Според мен не е нормално да имаш силни болки след толкова време, иначе леки некомфортни прорязвания може.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th October 2007, 16:21
лилия лилия не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Може да е възпалена млечната жлеза, много е болезнено, но все пак можем само да гадаем.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стоянов295ccподмускулноляватагърдаподискомфортна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:54.