IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #671  
Стар 20th June 2007, 15:57
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Апо, мисля, че можеш да откажеш пратката, но пак се попълва някакъв формуляр и посочваш защо я отказваш
  #672  
Стар 20th June 2007, 17:08
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Много съм проста, ееейййй
Сетих се аз, този колет всъщност е най- вероятно за мен, бях си поръчала едни глупости от един немски сайт, ама на името на Злобил та сигурно това ще е
Еми, ти бъзикаш ли се с мен, нали постоянно това говорим- по малко ама на често. Така че без такива глупости, цял ден глад. Почва се от сутринта, на всеки половин час по едно малко и така докато паднеш
  #673  
Стар 20th June 2007, 19:37
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

Аз имам идин въпрос.... някой от многууважаванити съфорумци да е държал TOEFL или пък SAT, че да ме светне как стоят нещата. За първия чух че се явяваш на всеки 2 години за да го затвърждаваш или нещо такова не схванах много идеята. А разбрах също, че има и някакъв друг изпит, който вземеш ли го веднъж си важи постоянно. Та ако някой е наясну моля да ме посвети и мен в тайната....
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
  #674  
Стар 20th June 2007, 19:57
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Само Тойфела ила давност две години. Ако с него държиш САТ1 и САТ2, тогава важат 5 години, поне аз като ги държах, така беше.
  #675  
Стар 20th June 2007, 20:13
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Ако може някой да ме осветли кво става, ще съм благодарна! Стана ми страшно неловко от цялата ситуация, най- малкото защото е леко некоректно, имайки предвид, че едната снимка я имаше само с пасс тук, във форума! Това е доста често срещано явление да се подвизават разни хора с мои снимки, притръпнала съм вече, макар и да ми носи неприятни ситуации...Това не съм аз! Вижте сами и ако е някой от тукашните потребители - ще замоля да ми махне снимките.Аз такива сайтове за запознанства, приятелства и прочие тинтири- минтири не ползвам!

http://apoklistika.aha.bg/

това е профила.
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
  #676  
Стар 20th June 2007, 20:13
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

Ахам. Благодаря
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
  #677  
Стар 20th June 2007, 20:16
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Егати, това вече е прекалено!
  #678  
Стар 20th June 2007, 20:17
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Не мен лично ми писна от хора,които си нямат работа и правя подобни простотии!!!!!!!!!Нещастници колкото щеш за съжаление...
Завистта е голема работа!
  #679  
Стар 21st June 2007, 08:30
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Абе срам, не срам - ще питам. Все пак не мога всичко да знам
Защо ш*баният M$ Excel 2003 PRO, като му напиша 128,000 ми го изписва в клетката като 128 ? И как мога да си напиша пълните стойности без да ми изтрива нулите щото ме дразни ?
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
  #680  
Стар 21st June 2007, 08:34
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

HATE задай формат на клетка
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякакви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:12.