IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st May 2006, 12:30
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране Обрив след епилация - спешно

Преди два дена някъде ходих на козметик за епилация на ръцете.В началото всичко изглеждаше добре но на следващия ден видях че са ми излезли на рамото някакви пъпки.Не са малки и приличат повече на ухапване от комар или нещо такова.След някой и друг ден ще трябва да ходя без ръкави и спешно ми трябва някой съвет за тези неща.Вече се чудя с какво да ги намажа че да минат, защото неискам да изглеждам като нападната от хиляди прегладнели комари.Ако на някой му се е случвало нещо такова или знае как се маха тоя обрив да пише, че е много спешно!Мерси предварително.
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st May 2006, 12:38
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Не знам може да е от самата кола,но и също ако си побързала да се изкъпеш.Опитай с крем "Здраве"-възможно най-евтиното и според доста хора най-ефикасното.И в никакъв случай не ги стискай,чеши...просто не ги пипай и се грижи зоната около тях да е чиста.Дано се оправиш!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st May 2006, 12:41
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране

Мерси много и за съвета и за предупреждението, но те просто стоят като червени петна и за сега поне нямам сърбежи там пък и със сигурност няма да се пробвам да ги човъркам.Ще пробвам крема пък дано да стане.
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st May 2006, 12:46
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

На мен също са ми се получавали след епилация,но като пъпки и то това се получава,защото е нежна кожата там.А при теб щом си е на петна,мисля че е само като алергична реакция към самата кола,която са ти сложили...може и да греша и не смея да ти дам окончателен отговор.За напред вече ще знаеш да не бързаш да се миеш след кола или епилатор(това се отнася за всички места-крака,тяло и т.н.)!Всичко хубаво!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st May 2006, 13:19
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

честно казано върви на дерматолог, защото може да не е от епилацията, а от нещо друго
плюс това ние не сме лекари, за да преценим добре
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd May 2006, 14:18
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране

И аз бях се замислила за дерматолог , но вече няма нужда!!Крем "Здраве" свърши отлична работа...намазах се вчера и днес сутринта обривът едва едва се виждаше а може и вече да се е махнал.Мерси за съветите имаше полза!!! 8)
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st May 2006, 11:11
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране

Tina а на теб като ти се получат тези пъпчици мажеш ли ги с нещо друго освен с крем Здраве?Защото аз успях да си оправя малкото обривче но след няколко дена по половината ми гръб се появиха малки пъпчици и просто незнам какво да ги правя.Днес ще ходя да си записвам час при дерматолог и дано да ми даде нещо което да ги заличи.С крем Здраве изсъхнаха но не се махнаха.Нека и някой ако е наблюдавал да каже за колко време се заличават тези гадни пъпчици.
Поне аз вече ще знам да не си правя експерименти и ще си задържа косъмчетата поне по гърба!!!
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st May 2006, 11:20
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

а с епилатор ли те правиха или с кола, защото ако е с епилатор може да не е бил почистен, с един епилатор не е хубаво да се правят двама човека, аз моя на никого не го давам и съм твърдо против епилацията в козметичните салони, не е хигиенично
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st May 2006, 11:27
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране

С кола маска беше и в началото всичко изглеждаше добре докато след няколко дена не се появиха тези пъпчици.
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st May 2006, 11:41
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

значи просто ти е чувствителна, аз също така се обривам първият ден, но после затихват пъпчиците, най-добре ако имаш възможност иди на дерматолог, за да знаеш точно какво е
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обривследепилацияспешно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:16.