IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 19th July 2010, 16:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doria
Може би съм останала не добре разбрана. Моето мнение е,че причините за кожните проблеми могат да бъдат много и най-разнообразни. Начина на живот (вредните навици) и проблемите с черен дроб са едни от тях. Именно за това трябва да се търси причината и начините за нейното отстраняване.
Начинът на живот с вредните навици/които няма начин да ги няма/ блокират работата на черния дроб,а ако той не си върши работата,което е ъбсурдно в днешно време без никакви добавки организмът НЕМОЖЕ ДА СЕ СПРАВИ САМ!За това има биодобавки,които стимулират работата на всички органи в човешкото тяло.И както вече казах причините са винаги вътрешни,който казва,че се е оправил с мазила само е отложил идващият проблем.Веднъж появило се акнето и замаскирането с козметика само отдалечава неговото излекуване!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #122  
Стар 19th July 2010, 17:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Мая отговарям ти тук на съобшението,да не мисли някой,,че има какво да крия!

Пия БИО добавки Vision вече трети месец.Освен,че се чувствам перфектно,кожата ми сякаш диша,блести от здравина.Като прокарам пръст по лицето си е уникално на допир,защото черните точки изчезват,а козметик не съм посещавала от 2 месеца!Порите се скриха
Имам няколко гнойни образования,които са напълно нормално явление,защото черният дроб работи и организмът изчиства токсините постепенно.Процесът е бавен,но аз съм предоволна,защото знаете,че след такива гадни циреи остават петна.Обаче мажа с гел милениум/последният им нов продукт/ и петната се заличават.не ми трябват пилинги и други подобни вредни за кожата козметични процедури.
Отделно себореята ми започна да изчезва и това само за 3 месеца,а това е мой проблем от дете/цял живот/.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #123  
Стар 19th July 2010, 17:13
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз ползвам и тяхната козметика,която е просто съвършена и кожата не привиква към нея.жените,които видях в офиса на Vision са над 45.....АЗ ОСТАНАХ ПОТРЕСЕНА КАТО МИ КАЗАХА ВЪЗРАСТА СИ И,ЧЕ НЕ ПОСЕЩАВАТ КОЗМЕТИК.Te ползват добавките и козметиката от години наред.Не бях виждала жени с толкова перфектна кожа на тази възраст.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #124  
Стар 19th July 2010, 18:54
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране Re: акне

Цитирай:
Първоначално написано от Мая Павлова
Ще си позволя да отбележа, че пъпките по кожата са само външната реакция на един общ за организма проблем. Не може да се реши едностранно - само с кремове от вън, защото потискате външната реакция. .
Абсолютно вярно.Само дето повечето дерматолози не търсят проблема,а директно изписват антибиотици и почистващи продукти което решава проблема временно.Или въобще не решава.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #125  
Стар 20th July 2010, 05:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Те дори и да открият причината пак антибиотици предписват,просто незнаят и не са чували за друго.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #126  
Стар 20th July 2010, 19:49
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Относно храненето искам да ви попитам дали ядките и по-конкретно орехите и лешниците (понеже тях консумирам най-често) влияят зле на акнето ? Защото не знам с какво да се храня вече - карам го само на плодове, зеленчуци и чисто месо.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 20th July 2010, 20:01
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Dreamercho, при акне са полезни храните, богати на Омега-3 киселини, които помагат за овладяване на възпаленията в организма, включително и на акнето. Такива храни са рибата, лененото семе, орехите и сьомгата, която е много полезна за поддържането на чиста кожа.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 20th July 2010, 20:05
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doria
Dreamercho, при акне са полезни храните, богати на Омега-3 киселини, които помагат за овладяване на възпаленията в организма, включително и на акнето. Такива храни са рибата, лененото семе, орехите и сьомгата, която е много полезна за поддържането на чиста кожа.
Благодаря А това важи ли и за лешниците и кашуто примерно или всичко зависи от съдържанието на самата ядка ?
Отговори с цитат
  #129  
Стар 21st July 2010, 09:15
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Dreamchero, би трябвало да са полезни за кожата, тъй като съдържат белтъчини, витамини и ненаситени мазнини. Но, нали знаете, че е добре да се консумират сурови.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 21st July 2010, 09:24
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doria
Dreamchero, би трябвало да са полезни за кожата, тъй като съдържат белтъчини, витамини и ненаситени мазнини. Но, нали знаете, че е добре да се консумират сурови.
Благодаря много !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:33.