IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 22nd June 2010, 07:46
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

marisabela, Д-р Нийм Комплекс е аюрведична формула. Съдържа различни билки, една от които действа като натурален антибактериален и антибиотичен агент. С други думи потиска развитието и постепенно унищожава бактериите, които са причина за поява на акне. Други билки в състава стимулират дейността на черния дроб, елиминират токсините и пречистват кръвта. Съдържа и натурален вит. С и други антиоксиданти (полифеноли), които изсветляват, хомогенизират кожата. Според Аюрведа този състав има мощен реджувенейтинг ефект (както е модерно да се казва. ), ако се взима продължително. На мен много ми го препоръчаха. В момента го пия, защото имам пигментация, останала от бременността и кожата ми не е хомогенна.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 22nd June 2010, 15:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Всичко зависи по каква технология е направен един продукт.Може да пише,че съдържа всичко,но ако самата обработка не е качествена,то билките си губят ефекта
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #63  
Стар 23rd June 2010, 08:44
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Всичко зависи по каква технология е направен един продукт.Може да пише,че съдържа всичко,но ако самата обработка не е качествена,то билките си губят ефекта
Права сте, технологията е важна за запазване ценните качества на билките. Ще опитам да намеря инфо за това и ако успея ще ви изпратя.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 23rd June 2010, 15:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Нещата,които взимам са разработени по криогенна технология с 95% абсорбируемост от човешкия организъм,с една дума най-доброто до момента
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #65  
Стар 26th June 2010, 16:52
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Marisabela, разбрах, че Д-р Нийм Комплекс е приготвен чрез лиофилизирана екстракция.

Ето какво пише в нета за процеса:
Лиофилизация е процес на вакуумно сублимационно сушене. Това е най-добрият и съвършен метод, измислен досега, за качествено консервиране на редица продукти. Тя позволява на практика напълно (до 95%) да се съхранят веществата, витамините, микроелементите, естествен аромат, вкус и цвят продължително време при температури от -50 до +50 градуса.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 26th June 2010, 18:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

вярваш ли за тази цена

Естествено сега е века на технологиите. Много компании използват едни и същи билки. Повечето технологии предвиждат термична обработка или екстрадиране. Компания Вижън има най-високата в момента технология – това е криовакуумното надробяване. Няма въздействие на високи температури, обратно при –196 градуса водата в билките се изпарява и се запазва почти 100 % биокативното вещество. При тази технология се запазва спермата, това е жива клетка, раждат се деца, а тук може да се каже това е жива трева. Същите компоненти може да ги има в продукцията на други компании, но това е ниска ефективност, защото технологията е остаряла. В това е главното отличие. Именно това е единение на хилядолетната практика със съвременната технология. От тук и високата ефективност на продуктите. Организмът веднага получава мощна помощ.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #67  
Стар 27th June 2010, 18:28
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Аз споделих с вас, че Д-р Нийм Комплекс изчиства кожата при акне, защото съм видяла хора, които са опитвали да се преборят с акнето с какво ли не и накрая този състав им е помогнал. Не знам дали е технологично съвършен, знам само, че помага. Сигурна съм, че има и много други добри продукти като тези, за които вие говорите.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 27th June 2010, 19:45
vnimatel vnimatel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 2
По подразбиране Akне

Здравейте,
Искам да ви кажа, че има доста различни видове Акне. Всъщност акнето е само симптом. Така че не мислете, че това, което е помогнало при едни ще помогне и при вас. В повечето случаи мазилата са само временно решение. За да се излекувате трябва да откриете, какво е причинило точно вашето акне. За съжеление малко дерматолози се задълбочават върху проблема с акнето, защото го считат за козметичен. Както и да е... Искам да ви кажа, че това акне, което е най-притеснително и се изявява чрез черни точки, малки кистички и гнойни пъпки и трае доста по-дълго от пубертета, обикновено не е нито хормонално, нито младежко акне. Акнето по принцип се образува след инфекция с бактерия, която се храни с мазнини. Тази бактерия обикновено се открива в кожата и може да бъде убита и с мазила, но човек може лесно да се зарази с нея от ново, защото тя присъства на много места. Затова най-сигурното решение е освен убиването на бактерията да се премахне и вътрешната причина за образуването на повече кожна мазнина, с която бактерията се храни. Мазилата, които ограничават производството на себум са също смешно решение. Те биха могли да действат ако първо убиете бактерията и след това цял живот се мажете с такива кремове. Най-лесно е обаче да видите, какво причинява вашата повишена мастна секреция и да я отстраните. Ето и няколко вариянта: Ако сте на възраст до 25г. може причината за вашата мастна секреция да е младостта и съвсем скоро да решите проблема, за това просто убийте гадината с местен антибиотик. Ако сте над 25, но може и под 25 причината може да е - хормонална - отидете на хормонално изследване; - Проблем в Жлъчката и/или Черният дроб - отидете първо при паразитолог, а след това при гастроентеролог -най-добре при опитен дерматолог, който ще открие причината. Не се мажете с хиляди неща, защото можете да задълбочите проблема. Мой съвет е - купете си морска сол и всеки ден киснете по 20 мин във Вана с 500 грама морска сол разтворена в нея. Ако след 20 дни акнето изчезне идете на хормонално изследване - ако проблемът е в щитовидната ви жлеза - започнете да смучете сутрин на гладно по едно зрънце морска сол.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 28th June 2010, 18:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: Akне

Цитирай:
Първоначално написано от vnimatel
Здравейте,
Искам да ви кажа, че има доста различни видове Акне. Всъщност акнето е само симптом. Така че не мислете, че това, което е помогнало при едни ще помогне и при вас. В повечето случаи мазилата са само временно решение. За да се излекувате трябва да откриете, какво е причинило точно вашето акне. За съжеление малко дерматолози се задълбочават върху проблема с акнето, защото го считат за козметичен. Както и да е... Искам да ви кажа, че това акне, което е най-притеснително и се изявява чрез черни точки, малки кистички и гнойни пъпки и трае доста по-дълго от пубертета, обикновено не е нито хормонално, нито младежко акне. Акнето по принцип се образува след инфекция с бактерия, която се храни с мазнини. Тази бактерия обикновено се открива в кожата и може да бъде убита и с мазила, но човек може лесно да се зарази с нея от ново, защото тя присъства на много места. Затова най-сигурното решение е освен убиването на бактерията да се премахне и вътрешната причина за образуването на повече кожна мазнина, с която бактерията се храни. Мазилата, които ограничават производството на себум са също смешно решение. Те биха могли да действат ако първо убиете бактерията и след това цял живот се мажете с такива кремове. Най-лесно е обаче да видите, какво причинява вашата повишена мастна секреция и да я отстраните. Ето и няколко вариянта: Ако сте на възраст до 25г. може причината за вашата мастна секреция да е младостта и съвсем скоро да решите проблема, за това просто убийте гадината с местен антибиотик. Ако сте над 25, но може и под 25 причината може да е - хормонална - отидете на хормонално изследване; - Проблем в Жлъчката и/или Черният дроб - отидете първо при паразитолог, а след това при гастроентеролог -най-добре при опитен дерматолог, който ще открие причината. Не се мажете с хиляди неща, защото можете да задълбочите проблема. Мой съвет е - купете си морска сол и всеки ден киснете по 20 мин във Вана с 500 грама морска сол разтворена в нея. Ако след 20 дни акнето изчезне идете на хормонално изследване - ако проблемът е в щитовидната ви жлеза - започнете да смучете сутрин на гладно по едно зрънце морска сол.

Много точно си го написал,аз съм на 26 и в момента чистя всеки орган,моят проблем е в кръвта.Поне съм установила и знам решението.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #70  
Стар 28th June 2010, 21:38
vnimatel vnimatel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 2
По подразбиране Akne

Това е добре, че си открила, от къде идва твоя проблем. Само да ти кажа, че ако имаш проблем с кръвта е хубаво да обърнеш внимание на черния дроб, а също така и на далака. Черният дроб обикновено е органът, който най-често е причина за интоксикация на кръвта, но понякога и проблеми с кръвотворния орган /далака/ дават такъв проблем.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:05.