IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 29th June 2010, 06:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Именно,всеки орган чистя,взимам за всичко и се чувствам перфектно!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #72  
Стар 30th June 2010, 10:31
tania_zh tania_zh не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dreamercho
Искам да ви попитам за някое кремче,което помага за махането на белезите и заздравяването на кожата.
Не съм го използвала но прочетох много хубави отзиви от този тоник. Аз лично ще го изпробвам след като се справя с акнето и ще пиша по-подробно инфо.
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=11&id=25
Отговори с цитат
  #73  
Стар 30th June 2010, 20:21
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Tania, мисля, че този лосион не е подходящ за лятотот, тъй като съдържа хидрокси киселини и прави химически пилинг, макар и лек. Слънцето е опасно за кожата след пилинг. По-добре го оставете за късна есен.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 1st July 2010, 05:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

добре е за хора,които са решили да си съсухрят кожата
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #75  
Стар 3rd July 2010, 11:14
Hrisi74 Hrisi74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 7
По подразбиране

И аз имам проблеми с кожата - уж не съм във възрастта на акнето, но кожата ми не е чиста и свежа,имам пигментни петна. Може би ще опитам от този нийм комплекс, но първо трябва да си оправя запека. Може би, заради нередовното ходене кожата ми е такава. Нийм Комплекс ще помогне ли също и за петната по лицето? Аз ги мажа все с разни кремове и нищо.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 8th July 2010, 20:54
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Hrisi74, ще споделя, ако имам ефект при пигментни петна. Сега го пия, но е рано да се каже. За петната трябва поне 2-3 месеца да минат. Но щом съдържа вит. С и полифеноли би следвало да изсветли тена. Надявам се!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 11th July 2010, 17:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://media.snimka.bg/6658/019571982.jpg


мажа с този гел от месец и петната и белезите започнаха да изчезват,не вярвах,че това е възможноооо.Ужасно съм доволна.Изравни ми си тена,избистри се кожата...просто уникално
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #78  
Стар 11th July 2010, 20:07
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Марисабела, кажи все пак колко струва твоята програма на лечение с Вижън месечно? Въпреки, че програмата ти е индивидуална, не е лошо да добием представа. Чувала съм, че е скъпичко, но това е доста относително . И може ли да напишеш номер на дистрибутор, може и на лични, ако тука е забранено . Благодаря предварително. И още нещо, как разбра какъв ти е проблемът - във фирмата имат лекар-консултант, или дисрибуторът ти определя какво ти е, и каква програма трябва да изпълняваш?
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 11th July 2010, 21:16
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Споделям въпросите на Glesanka
Отговори с цитат
  #80  
Стар 11th July 2010, 21:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Glesanka
Марисабела, кажи все пак колко струва твоята програма на лечение с Вижън месечно? Въпреки, че програмата ти е индивидуална, не е лошо да добием представа. Чувала съм, че е скъпичко, но това е доста относително . И може ли да напишеш номер на дистрибутор, може и на лични, ако тука е забранено . Благодаря предварително. И още нещо, как разбра какъв ти е проблемът - във фирмата имат лекар-консултант, или дисрибуторът ти определя какво ти е, и каква програма трябва да изпълняваш?
Ми аз не взимам само за акнето,а за всичко.Моята програма е няколко стотин лева.Козметиката е 448лв.
Тестът за стафилококова инфекция ми беше достатъчен,че трябва да си изчистя организма и най-вече черния дроб,който е в основата на много заболявания.Дистрибуторка а,която ме ориентира какво трябва да си купувам е с опит 10 години и знае всеки продукт за какво е.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:04.