IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th May 2014, 11:42
dellla dellla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 3
По подразбиране Месест нос

.

Последно редактирано от dellla : 1st June 2019 на 07:08
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th May 2014, 17:04
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Здравей adiinceto,

Хубаво е, че си открила този форума, защото много други които са си оперирали носа не са се ровили много по форумите и са взели прибързани решения и някой от тях за съжаление са имали неуспешни операции.

Правилно си разбрала, че върховете са една от най трудните части за правене и в България не са много успешни. Особено като твоят случай в който ще трябва да се стеснява върха и да се заобли. Също така мисля, че може и да ти направят корекция и на цялостна ширина в долната част, а не само на върха. Носа в най-широката му долна част трябва да е 1/5 част от лицето. При теб може би има нужда от малка корекция и на ширина.

Трябва да знаеш, че ти преглъщайки суетата си и показвайки ни снимки си направила най-правилното решение и много момичета трябва да взимат пример от теб. Точно в този форум и раздел никой не трябва да се притеснява от това да си покаже носа. Ако ти беше само писала без да пуснеш снимки, никога нямаше да получиш и най-добрите мнения и съвети.

Имаше едно момиче, което беше точно като твоят случай със същият връх и на него му правих фотошопи, то много държеше да се оперира точно преди бала си.
Така и не разбрах дали се е оперирала, била ли е на консултации или е отложила това за след бала. Аз не и помня ника във форума, но ще ти пратя нейният имейл на ЛС ако искаш да се свържеш с нея и да я попиташ дали тя си направила операция !

Аз ти направих един фотошоп, макар и снимките да не са подходящи много за фотошоп, защото са с не голяма резолюция, но все пак може да видиш промяната и да си кажеш мнения. За по качествени фотошопи ще ми трябва и снимки с по голяма резолюция !

А тази коса как я правиш така не знам, но на тази снимка ти е просто уникална, а и ти си си красавица
Attached Images
Тип файл: jpg 03.jpg (94,6 КБ, 93 views)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th May 2014, 18:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ето и в профил, малко ги изрязах снимките, че са много от далече, но не се усетих преди да направя фотошопа да ги изрежа. На едната сън направил върха малко по остър, а на друга по заоблен и съм пипнал малко и гърбицата.
Attached Images
Тип файл: jpg 06.jpg (85,3 КБ, 101 views)
Тип файл: jpg 08.jpg (85,3 КБ, 86 views)

Последно редактирано от Pufpaf : 26th May 2014 на 18:26
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th May 2014, 21:03
dellla dellla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Ако успеят да ми го изправят (не, че е нещо фрапантно на фона на цялостната му фасада) и да ми коригират ширината на едната ноздра (защото е по-широка от другата), мисля че няма да има нужда от цялостно намаляване на ширината. Макар, че не е лоша идея да се стесни малко, но ме е страх да не изглежда прекалено неествено, когато си вържа косата и се разкрие цялото ми лице. Това не отежнява ли допълнително процедурата и лесна манипулация ли е? Определено носът ми бих искала да изглежда така, както на обработените снимки. Въпросът обаче е "Възможно ли е?". Благодаря ти искрено за отделеното време и внимание, влезе ми в голяма поза. А да знаеш (или някой друг сред форума) къде биха могли да ми докарат подобна форма и ще стане ли от една процедура? Също така ще ви бъда благодарна да ми кажете приблизителни сума, за която да се готвя при подобна операция.

Последно редактирано от dellla : 26th May 2014 на 23:43
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th May 2014, 19:09
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз лично не мога да ти кажа директно отиди при този или онзи, защото при който и да отидеш никога няма 100% гаранция за успешна корекция. Определено обаче не си за нашите специалисти. Ако избереш да отидеш в Турция и там може да си направиш при няколко специалисти консултация, да видиш снимки и след това да прецениш кой да избереш.

Направих още един фотошоп, снимките въобще не са подходящи за фотошоп и за това и няма как да ги направя с много високо качество, но просто за обща представа. Доста трудно се работи на снимки с ниска резолюция.
Attached Images
Тип файл: jpg 09.jpg (79,7 КБ, 85 views)
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th September 2014, 18:35
lamita lamita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 2
По подразбиране

adiinceto, ще споделиш ли дали се оперира и какво реши.
Аз имам подобен проблем. Носът ми е камбест, широк и дълъг. Не мисля, че имам гърбица, което да усложни процедурата. Но имам вдлъбната брадичка, т.е. горната челюст покрива целите зъби на долната, вместо 1/3, както съм чела, че е правилно. Не знам дали вече на тази възраст захапката може да се оправи, но мисля, че най-приемливият вариант е имплант в брадичката, така че да се получи симетрия. Но може би за това момичетата с опит или някой доктор ще ме посъветва. Все още не съм правила консултация, но живи и здрави след НГ съм решила сериозно да се заема с този проблем.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st September 2014, 12:57
dellla dellla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей lamita,
на този етап съм в застой, защото нямам финансовите средства за това удоволствие, но твърдо съм решила, че рано или късно ще се стигне до ринопластика при Dr. A. Emre İlhan.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Месестнос
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:51.