IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th May 2005, 15:23
Дими
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ох,така е но аз правя захранване на 7-10-ти ден но ,като спра диетата -наи-сетне свалила ниакои кг и от едни задушени зеленчуци качвам. АМИ ТОВА НА НИЩО НЕ ПРИЛИЧА !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st June 2005, 19:14
kiki
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Сигурна ли си,че въртиш на правилната степен?аз не съм голяма специалистка ,обаче до колкото знам ако си на твърде висока степен
само стягаш мускулите,докато на по-малка степен и по-интензивни движения изгаряш мазнини,а бюста ти наистина предполагам,че ще намалее като отслабнеш, с моя така стана,друг е въпросът,че аз не исках да става така КЪсмет
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st June 2005, 21:09
Agent Agent не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 9
По подразбиране

Здравей!
От 10 дена да въртиш педалите, на "разделно" хранене си, взимаш Л-карнитин и да няма грам резултат?Доста чудно!
Незнам какво разбираш под твоето разделно хранене, но трябва да внимаваш доста с диетата. НВД е най-доброто решение, но както каза Magie Noire един ден в седмицата не трябва да се лишаваш от никакви мазнини и т.н. От 2 седмици тренирам за релеф (чистя се от мазнините) и от понеделник съм на Л-карнитин. Има ефект! Ако щеш вярвай, но за тези 3 дни съм свалил 3 кг! НВД-то обаче ми е доста строго (когато съм на училище няма никакъв избор на храна подходяща за НВД и почти не ям)
Внимавай с въглехидратите поглъщай възможно най малко. Ето една примерна програма за една седмица:
1-ви ден:100% НВД
2-ри ден: 80% НВД
3-ти ден: 60% НВД
4-ти ден: 120% НВД

след което въртиш пак отначало. Разбира се трябва да имаш и поне 1 почивен ден защото тайната на тренировките за сваляне на мазнините е : диета; Спорт; Почивка;

За въпроса за Бюста...
Тука немога да помогна,но ми е доста любопитно За какво ти е да си намаляш бюзта бре момиче?? Гордей се с него!

Успех!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd June 2005, 10:06
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Agent
Ако щеш вярвай, но за тези 3 дни съм свалил 3 кг !
:P :P :P

Милото ми.... Само с тази си приказка се компроментираш напълно. За да свалиш 1 кг на ден значи трябва да си в енергоразход от 9000 калории. Това при положение че си цял ден само на минерална вода.Ако не знаеш, миньорите, дето копаят по цял ден като гламави, горят по около 4000-4500 калории на ден.

В заключение- аре по-леко с ентусиазма. И си купи по-хубаво кантарче...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd June 2005, 14:53
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Znaesh li az sashto iskam da si namalia busta tuk kato gledam ima dosta fitnes instruktori i sht egi pomolia da dadat svoeto kompetetno mnenie moge li da se namali busta s fitness.Chuvala sam che pri niakoi geni e namaliaval dosta ,no pri drugi s euvelichava?Kakvi upragneni triabva da se praviat s po -tegko ,po malko povtorenia ili obratnoto >Blagodaria na vsichki koit dadat svoeto mnenie predvaritelno.Kolko do Lady74 znaesh li mislia ch eNVD shte e dobr eza teb ot glad niama smisal
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd June 2005, 15:13
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

liophy, възможно е батка, но от гледна точка на гравитацията. Лично аз знам как културист отива на кантара и излиза в по - горна категория и за няколко минути едва ли не сваля кило и половина Е, ама не мазнини
То не са диуретици, плюнки, хапове за повръщане
Таз за 3 дена може да свали 3 кг
Още повече че теглото на човек варира; трябва винаги да се теглиш при едни и същи условия - примерно сутрин, неял и след като си ходил до тоалетна
Та 3 кг разлика може и да има, но не и 3 кг. мазнини разлика. Разликата ще е предимно стомашно - чревен баласт и вода. Даже на липосукция дърпат максимум май по около 300 грама мазнини
по-здрави!
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd June 2005, 15:43
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ами че то ако в първият ден изядеш 2 кила диня наведнъж, премериш се, а на третият ден на гладно изпиеш две двойни кафета и си изпикаеш бъбреците и мозъка е ясно че може и по-голяма разлика да има. Но в случая не говорим за мамене на кантара а за реално отслабване. Мисля че това е ясно и че никой в този форум не е толкова глупав че да не знае как да се премери коректно.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd June 2005, 15:49
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Еми дай друго обяснение как се получава 3 кила разлика за 3 дни освен с това, което наричаш "мамене на кантара", дори и неволно, и веднага се съгласявам с теб
Другият вариант е да обвиним момчето, че лъже...
А сега въпрос към момчето:
Извинявай, но отде я изведе тая ... формула 60% НВД, 120 НВД и как аджеба я получи? Разбирам ,че се опитваш да имитираш инсулиновите пикове и спадове, ама според мен това, което си написал, има смисъл, по малък от 0 Би ли го обясниЛ? Какво е туй 120 % НВД
Още по чудно ми е:
Цитирай:
Внимавай с въглехидратите, поглъщай възможно най малко!
А НВД варира от 120 до 60 % Е как варира НВД, ако не с въглехидратите? Щото има високомазнинна и високобелтъчна НВД, има и нормална такава и пак са си НВД.
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd June 2005, 17:50
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от D3BEP
Другият вариант е да обвиним момчето, че лъже...
Ами да. Не знам дали да използвам точно думата лъжене, по горе написах ентусиазъм. Но определено момчето не е много в час.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th June 2005, 12:23
непознат
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

може да е хвърлил вода бе пичове много са 3 кг. ама не са невъзможни -я щангистите какво правят! особено ако се пие нещо което задържа вода преди това и като му мине действието организма почва да разтоварва. иначе лиофито е прав за 9000 калории/кг. ,ако говорим за мазнини - естествено, а дневния разхода на миньорите може и да е 4,500 ама на маратонците е към 6000, тъй че пича може и да е маратонец
а на титуляра на темата мога да кажа: истината за отслабването е една -калориен дефицит от поне 1500 - 2000 калории дневно и търпение
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Възможноли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:08.