IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th July 2007, 09:49
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Кръговата тренировка позволява редуване на различни мускулни групи, но това също става в определен ред. Пък и този метод е доста отричан, макар че на мен ми допада.
Но горе ставаше дума за хаотично редуване на уредите, който е свободен примерно. и по този начин се прави недопустимо редуване на мускулни групи, което не води до успехи.
Пък и за начинаещи са препоръчителни свободни тежести, а не уреди.
А колкото до теб, кажи как разделяше тренировката, правеше ли по 20-тина серии в една тренировка. Опиши една разделена тренировка и каква ти беше целта.
Амм... понеже съм малко не в час с наименованията на уреди и упражнения та:... Първо загрявам с вело+степер, после почвам рамене /средно,предно и задно с гири като за средното рамо ползвам 4кг, а за другите 3кг.- правя по три серии за всяко от по 10/ после отивам на уредчето за гърди пек-дек - и там 3 серии х 10 с 20кг./в посл. време съм ги качила на 12, после на скрипец ...(друго му беше названието на тоз уред) там пак 3 х 12 с 20кг / отпред и отздат за гръб и отпред за горна част /, после 3 х 12 с 10 кг. ( уреда дето е с дърпане като ластик) там за трицепс, след което почвам за крака : 4 серии х 12 с 20 кг. на известния уред aддуктор /мале ма съм зле с тия наименования уф чак ме е срам / за вътрешна и външна част на бедрата, след след това 3 х 12 с 20кг. клекове и накрая разтягане.
Луда работа нали ама на мен ми действа екстра.Нали ти казвам че съм наопаки от нормалните хора
P.S. Целта по принцип ми е стягане и поддръжка
пейстнах едни наименования на някои уреди
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th July 2007, 10:32
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

http://www.bb-team.org/fitness/exercises/ -> ето ти упражненията а пък нататък не мога да ти помогна защото не съм запознат с женския фитнес и не знам дали е правилно както при мъжкия първо да си напраиш всички упражнения за съответната мускулна група
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th July 2007, 10:51
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

stivn, аз не мисля че начиънт ми на тренировка е от най-правилните, ама ми действа на мен спец(. екстра, иначе като тренирам по отделно мога да си откарам цял ден в залата и не усещам никакво натоварване, а все пак не мога да правя по безброй серии за да усетя поне лек ефект...нали това казах, че съм наопаки от норм. хора
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th July 2007, 11:16
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

ами значи ако не чувстваш дори и леко напрежение покачи малко килограмите или пък се съсредоточи като правиш упражненията бавно
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th July 2007, 11:22
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stivn
ами значи ако не чувстваш дори и леко напрежение покачи малко килограмите или пък се съсредоточи като правиш упражненията бавно
Аз ги правя бавно, а ако вдигна тежестите почват да ми се показват вени което ужасно / с мн. тънка кожа съм и веднага се показват, а все пак съм жена /Също така избягвам да работая за преса било то горна или долна, поради бързия ефект на релеф ...абе то така за цялото тяло с тоя релеф.....не мога да ходя с плочки и бицепси като мъж.... то и без това сега бицепса ми като леко го стегна и баси и релефа...чак срам ме хваща..за това не мога да увеличавам тежестите...абе луда работа като ти казвам..нема такъв дзвер кат мен...пък иначе съм с тънка /фина/ костна с-ма
уфффффффффффф.....................
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th July 2007, 11:26
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
Цитирай:
Първоначално написано от stivn
ами значи ако не чувстваш дори и леко напрежение покачи малко килограмите или пък се съсредоточи като правиш упражненията бавно
Аз ги правя бавно, а ако вдигна тежестите почват да ми се показват вени което ужасно / с мн. тънка кожа съм и веднага се показват, а все пак съм жена /Също така избягвам да работая за преса било то горна или долна, поради бързия ефект на релеф ...абе то така за цялото тяло с тоя релеф.....не мога да ходя с плочки и бицепси като мъж.... то и без това сега бицепса ми като леко го стегна и баси и релефа...чак срам ме хваща..за това не мога да увеличавам тежестите...абе луда работа като ти казвам..нема такъв дзвер кат мен...пък иначе съм с тънка /фина/ костна с-ма
уфффффффффффф.....................
ц ц ц ... де и аз да можех така да дигна 5 пати и да напрая релеф ;(
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th July 2007, 11:31
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stivn
Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
Цитирай:
Първоначално написано от stivn
ами значи ако не чувстваш дори и леко напрежение покачи малко килограмите или пък се съсредоточи като правиш упражненията бавно
Аз ги правя бавно, а ако вдигна тежестите почват да ми се показват вени което ужасно / с мн. тънка кожа съм и веднага се показват, а все пак съм жена /Също така избягвам да работая за преса било то горна или долна, поради бързия ефект на релеф ...абе то така за цялото тяло с тоя релеф.....не мога да ходя с плочки и бицепси като мъж.... то и без това сега бицепса ми като леко го стегна и баси и релефа...чак срам ме хваща..за това не мога да увеличавам тежестите...абе луда работа като ти казвам..нема такъв дзвер кат мен...пък иначе съм с тънка /фина/ костна с-ма
уфффффффффффф.....................
ц ц ц ... де и аз да можех така да дигна 5 пати и да напрая релеф ;(
Пожелавам ти го от ВСЕ СЪРЦЕ! За мъж е супер, ама за жена мани да е супер...и кардио избягвам че тогава свалям за минути ....пък накъде повече.....и да луда работа съм.....
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19th July 2007, 11:37
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

еми така е . имаш зарибен метаболизъм
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th July 2007, 11:43
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stivn
еми така е . имаш зарибен метаболизъм
свръх метаболизъм.....
Всичко прекалено не е хубаво а аз съм в тия граници
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th July 2007, 11:54
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

виж пробвай така тъпчи се кат прасенце сладолед дюнери хамбургери бира глупости и после си прави нормална тренировка такмо ще свалиш калориите виж колко е хитро м
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Откъдедазапочнавъвфитнеса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:37.