IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4411  
Стар 8th September 2009, 15:38
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

[/quote]Веднага ще ти кажа - висок профил=около 10 см основа с 5 см профил, което е 1/2 (половинката от една абсолютно кръгла топка горе долу като за голф) Това би стояло добре на жена със своя жлеза и мастна тъкан, което не виждам на снимката. И изхождайки от датата на операцията - като спаднат отоците - имплантите ще се очертаят (те отсега са очертани, независимо от сравнително малкия кубик Idea ), разстоянието ще се увеличи.
Цитирай:

не ми се рови в момента да търся таблиците на пип, но не мисля,че основата е по-малка от 11,5, за проекцията не мога да кажа...както и да е, мисълта ми беше,че всички които са тук с ПИп кръгли, са с ултрависок профил....а това,че и аз не ги харесвам изобщо като импланти , форма и естетика като резултат е отделен въпрос...т. е учудих се че се учудваш на нещо толкова често срещано, зашото хирурзите,които работят с пип използват предимно този профил...

А защо трябва да е със същата основа средният профил...кой казва.... да не би да не може да побере на тялото си имплант от примерно 330 сс...няма как да ме убеди никой в това Idea Че даже и същият да сложи - 315 сс - то той ще дойде около 11.7-11.8 в диаметър, което хич не би било зле. Idea
Цитирай:

виж, когато се обсъждат размери и основи, аз лично ( както много пъти съм казвала) смятам, че идеалната основа има само 2 съседни размера, с разлика от не по-вече от 3-4 мм..другите случаи са подбрана по-малка или по-голяма от идеалната основа( т.е варианти, които за мен би трябвало да отпаднат при разумния избор )..на снимките не си личи да са подбрани импланти с по-малка основа.......по-голяма основа със сантиметър и половина( за да се запази кубика) никой не казва че е невъзможно, но лично за мен е автоматично в графата " неразумно".. ..а това,че със същата основа, която да приемем,че в случая е идеалната, може да се избере по-добър естетически подхождащ имплант също не го оспорвам
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4412  
Стар 8th September 2009, 15:39
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

оффф, нещо съм объркала кое да е цитата, но гвен - ще ме разбереш какво искам да ти кажа
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4413  
Стар 8th September 2009, 15:42
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Ами може и некадърно да сме зашити,ама...тва е положението ...Под леко вдлъбнато разбирам,нормалното състояние на повечето шевове в началото или поне тези които аз съм успяла да видя.
не го приемай лично, моля те ! Освен това отговорът ми беше на въпроса на другото момиче, което пусна снимки и белегът се вижда ясно..твои белези аз не съм виждала, нито съм коментирала...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4414  
Стар 8th September 2009, 15:53
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от galka25
Да ви питам при поставяне през ареолата има ли ограничения при кубатурата!
Има
  #4415  
Стар 8th September 2009, 18:16
cupapka cupapka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 6
По подразбиране

и сега сам некадърно зашита и няма да ми се оправи така ли
и аз маи си мисля 4е няма да се оправи и се плаша много
защото не видях никои като мен не мога да спя само си мисля 4е ще ми остане така и много ме е страх
  #4416  
Стар 8th September 2009, 18:18
cupapka cupapka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 6
По подразбиране

а докторите никога не казжат такива неща и само те успокояват и те баламосват 4е жси4ко ще се оправи и про4ие......
  #4417  
Стар 8th September 2009, 18:25
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cupapka
а докторите никога не казжат такива неща и само те успокояват и те баламосват 4е жси4ко ще се оправи и про4ие......
Taka e Не вярвам някой да каже - аз толкова си мога
  #4418  
Стар 8th September 2009, 19:00
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Ами може и некадърно да сме зашити,ама...тва е положението ...Под леко вдлъбнато разбирам,нормалното състояние на повечето шевове в началото или поне тези които аз съм успяла да видя.
не го приемай лично, моля те ! Освен това отговорът ми беше на въпроса на другото момиче, което пусна снимки и белегът се вижда ясно..твои белези аз не съм виждала, нито съм коментирала...
te_dda,не съм го приела лично,явно така е прозвучало ,просто го изкоментирах ,защото и мойте като гледам май са такива ,но се успокоявам с това че съм виждала и други, които са така в началото,а после се оправиха и въобще не си личаха.В крайна сметка исках да кажа,че ако не се оправи и сме зашити некадърно...няма кво да се направи .
  #4419  
Стар 8th September 2009, 19:11
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

P.S. Качих снимки с белезите си ,ако искаяш да ги погледнеш ще ти пратя паролата.
  #4420  
Стар 8th September 2009, 19:30
cupapka cupapka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
P.S. Качих снимки с белезите си ,ако искаяш да ги погледнеш ще ти пратя паролата.
много са ти хубави
това което ме притеснява е 4е моите белези не са така от долу а са ми по на стани и не ми е така ждлъбнато а самите ми импланти са заели някакжа форма като резнати са на ляжата не 4ак толова ама на дясната вижда се на снимките
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:09.