IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4461  
Стар 10th September 2009, 22:52
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Ааа, и да ти кажа...не всички кръгли са като две топки,нито пък всички капковидни са като на Гуен красиви ........
  #4462  
Стар 11th September 2009, 10:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Ааа, и да ти кажа...не всички кръгли са като две топки,нито пък всички капковидни са като на Гуен красиви ........
Ми на мене ми приличат на футболни топки,а и да рядкос е срещат по принцип хубави гърди дали натурални дали силиконови
извинявам се за объркването все пак
Марулка има яки цици,кефи ме как стърчат много,аз гоня и аз стърчащи цици,нод а не са топчести както сега.Аз за това се допитах до Гуен дали,ако сменя марката импланти ще бъде разумно,тъй като ПИП имат сплескана визия като ги гледаш насрещаа са обемни встрани-пак казвам странно звучи,но и така въпроса на много мъже дали имам силикон ме дразни...
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4463  
Стар 11th September 2009, 11:00
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
май наистина не сте ме разбрали,не съм казала,че ИСКАМ,А дори ид а искам.Фен съм на капковидните импланти от самото начало,зашото си приличат на цици,докат кръглите са като 2 топки!
Зависи много от това каква форма си имал ти и също много важна е преценката на доктора.. .. На Гвен първите импланти бяха кръгли и имаше страхотни гърди....Сегашните са капковидни и пак са страхотни..Гвен надявам се да не се обидиш че те дадох за пример..

Аз също съм с кръгли но май не са като топки ...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #4464  
Стар 11th September 2009, 11:05
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

[quote="marisabelaOh Познати чувства,че изглеждат малки

Поне като си раждала и не търсиш естесвена визия слагай повече да не ти малеят,че след спадането на отоците се завръщаш на земята като преди това си летял в облаците.. [/quote]

Не всеки има отоци....или ако има те са съвсем малки...Чак такава разлика не съм видяла...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #4465  
Стар 11th September 2009, 11:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

[quote=Thomi]
Цитирай:
Първоначално написано от "marisabelaOh Познати чувства,че изглеждат малки:sad:

Поне като си раждала и не търсиш естесвена визия слагай повече да не ти малеят,че след спадането на отоците се завръщаш на земята като преди това си летял в облаците.. :cry:[/quote

Не всеки има отоци....или ако има те са съвсем малки...Чак такава разлика не съм видяла...
при мене спаднаха,изчезнаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4466  
Стар 11th September 2009, 11:53
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Марисабела,Томи е много права и за това,че е важно какви гърди си имала преди това.По принцип при теб забелязвам един по особен вкус,в което няма нищо лошо,но крайните заключения не винаги са най-доброто в твоя случай.Истината винаги е някъде по средата.Всяка гърда и тяло е различно,така че не можеш да заключиш..."кръглите са като топки,а видиш ли капковидните са хубави само".Аз не харесвам капковидни,но това не означава че всички са лоши...ето на Гуен са станали страхотни(сори за повторението)....така,че всеки случай е индивидуален.С риск да ми се обидиш ще ти кажа,че твоите гърди от снимките ,особено последните 2 са много по близо до футболни топки,отколкото някои кръгли,а уж са капковидни .
  #4467  
Стар 11th September 2009, 12:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Марисабела,Томи е много права и за това,че е важно какви гърди си имала преди това.По принцип при теб забелязвам един по особен вкус,в което няма нищо лошо,но крайните заключения не винаги са най-доброто в твоя случай.Истината винаги е някъде по средата.Всяка гърда и тяло е различно,така че не можеш да заключиш..."кръглите са като топки,а видиш ли капковидните са хубави само".Аз не харесвам капковидни,но това не означава че всички са лоши...ето на Гуен са станали страхотни(сори за повторението)....така,че всеки случай е индивидуален.С риск да ми се обидиш ще ти кажа,че твоите гърди от снимките ,особено последните 2 са много по близо до футболни топки,отколкото някои кръгли,а уж са капковидни .
Въпрос на ъгъл на заснемане ,мога да ги заснема по всекъв начин,за да изглеждат различно,така че не бих могла да се убидя,защото реално няма причина! на снимките винаги е различно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4468  
Стар 11th September 2009, 12:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

забравих да добавя,че съм прясно оперирана и имплантите при мен слягат много бавно з аради развити гръдни мускули
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4469  
Стар 11th September 2009, 13:34
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
забравих да добавя,че съм прясно оперирана и имплантите при мен слягат много бавно з аради развити гръдни мускули
Най-после каза нещо, което е съвсем вярно, но го забравяш отвреме навреме - като слязат съвсем - ще се налеят...изчакай и тогава реви за други импланти
Томи, Аризина, благодаря! Томи, няма на какво да се обидя - лошо не съм прочела. За твоите - не стоят като топки, щото си имаш и твоя жлеза, но ти това си го знаеш - казвам го заради Марисабела
  #4470  
Стар 11th September 2009, 14:47
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
забравих да добавя,че съм прясно оперирана и имплантите при мен слягат много бавно з аради развити гръдни мускули
вече не си " прясно оперирана"

проблемът е,че хирурзите имат "това" време ( което те много изгодно определят на 6 месеца, а то реално е много по-малко ) за да оправдават някои от нещата, които пациентите не харесват у себе си и това им дава време да свикнат с дадени мисли и положения !!!!

т. е с две думи искам да ти кажа да не се надяваш много това, което не се е променило досега да се промени и напред .
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:02.