IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4951  
Стар 22nd November 2009, 18:43
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Щом е 3-та степен - повдигането е задължително просто.... Но не се притеснявай за белезите - след 1година са почти незабележими
  #4952  
Стар 22nd November 2009, 18:51
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Благодаря ти за подкрепата наистина и аз така си казвам че белезите ште минат.Лекарят ми каза че имам около 280сс собствена жлеза и с имплантите които ште ми сложи около 400 штели да станели големи неънам, обаче с това повдигане ми е трудно да си предстевя как ште изглеждат.
__________________
PV
  #4953  
Стар 22nd November 2009, 19:08
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pavlostefano
Лекарят ми каза че имам около 280сс собствена жлеза и с имплантите които ште ми сложи около 400 штели да станели големи неънам, обаче с това повдигане ми е трудно да си предстевя как ште изглеждат.
Че ще са големи - големи ще са, но по-важното е да станат симетрични, защото при големите кубици и най-малката асиметрия личи повече отколкото при малките гърди Аз ако съм на твое място, това е, от което бих се притеснявала - пък и щом имаш такава своя жлеза - важно е и напасването на импланта с нея....с една дума трябва да е добър доктора
  #4954  
Стар 22nd November 2009, 19:52
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *DoloreS*
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Diadora,Dolores JТук съм девойки но повече ви чета
радвам се.
на мен лично ми липсваше да те виждам тук.

__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #4955  
Стар 22nd November 2009, 20:09
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Ох ми какво да правя,сега се притесних незнам посаветваите ме нешто моля операциата ми е след 4 дена,какво според вас да кажа на лекарят преди да легна под ножчето.Иначе лекарят го проучих ама от вас знам че усложнения могат да се случат при всички.
__________________
PV
  #4956  
Стар 22nd November 2009, 20:12
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pavlostefano
Ох ми какво да правя,сега се притесних незнам посаветваите ме нешто моля операциата ми е след 4 дена,какво според вас да кажа на лекарят преди да легна под ножчето.Иначе лекарят го проучих ама от вас знам че усложнения могат да се случат при всички.
Не зная кой ти е доктора ,но той със сигурнос знае какво да направи за да си доволна от резултата...Всички когато сме лягали на операционната, сме се надявали всичко да е както трябва....и сме допускали един % да има някакви усложнения..
желая ти успех ..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #4957  
Стар 22nd November 2009, 20:14
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pavlostefano
Ох ми какво да правя,сега се притесних .
Не се притеснявай, миличка, не съм искала да прозвуча по този начин -просто исках да отклоня вниманието от белезите ти, защото те са най-малкия проблем принципно... Но те, хирурзите си знаят работата...няма какво да им казваме да правят... Ти единствено за себе си се информирай какво правите евентуално ако не се получат недай си боже нещата и за чия сметка, това бих те посъветвала да уточниш единствено. Съвет от патил човек...
Иначе ти желая всичко да мине по вода и да се похвалиш скоро!
  #4958  
Стар 22nd November 2009, 20:26
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Много,много ви благодаря за подкрепата.В момента така се развеселих и сам чела че когато в деня на операциата отидеш в добро настроение някак си нештата са по леки,а мен така ме е объела носталгиа за Балгариа,че направо ми се реве И даже да ви призная,ама не се смеите ,изобшто не ме бива с компа даже три дена се мачих да се регистрирам направо сам трагично положение Сега в момента искам толкова нешта да напиша,ама сам толкова бавна.Оште веднаж благодаря,че ми отговорихте вече не сам толкова самотна
__________________
PV
  #4959  
Стар 22nd November 2009, 20:29
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

pavlostefano Здравей
аз ходих на две консултации с тукашни пластични хирурзи, Швейцария, и двамата още като ме видяха ми предложиха изрязване на кожата тъй като и аз имах птоза и естествено за големи кубици и дума не може да стане.
  #4960  
Стар 22nd November 2009, 20:32
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

pavlostefano и аз бях с 3та степен на увисване,и повдидгането беше неизбежно.Белезите си ги представях много по зле,сега след всяко къпане и падане на коричките,се изчистиха и не са чак толкова страшни.Мисля че след година няма да са забележими!
Успех ти желая!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:02.