IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th March 2009, 21:15
Stassi Stassi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Мила Ина79д,моля те, научи правилата за правопис в българския език,направо се излагаш,което е жалко за вероятно млада жена като теб...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th March 2009, 21:55
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Интересен метод на реклама - като нямате как да се защитите, започвате да нападате недоволни клиенти - колко типично българско!

Драги предприемачи, след като се опитвате да печелите пари, разберете, че те идват от ХОРАТА! Хората, които идват при вас, за да потърсят услугите ви, са така наречените клиенти. За да останат те доволни, трябва да се постараете. Да се отнасяте любезно с тях и да не пришпорвате да им бъркате веднага в джоба. В един от най-добрите и преуспяващи фитнес-центрове в София, първата тренировка е безплатна. Примерно. Или ако трябва ще сервирате кафе. И кола и каквото там трябва, за да се почувстват хората добре. Най-вече отношението към тях е важно.
А това, да има недоволни хора и вие да се регистрирате във форума, не за да им се извините,а за да ги наредите... е направо отвратително низко.
При това, тези недоволни клиенти са толкова любезни и да ви покажат с такава точност грешките ви.. че определено подходът трябва да е друг. НАй-вече да си запишете всички по-горе споменати точки и да започнете да ги изпълнявате.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th March 2009, 23:05
Stassi Stassi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Аз не мога да разбера защо,когато някой е доволен от нещо не може да се похвали и да посъветва останалите да опитат. Защо непременно си мислите,че това е реклама? Сигурно и момичето,което е направило първия коментар също е от ръководството на този фитнес? А може би и всички момичета,които вчера бяха там,когато отидох също са част от екипа на фитнеса? А и не разбирам какво лошо съм казала по адрес на недоволните клиенти? Просто споделих личните си впечатления,а пък който иска да ходи,който не иска- не ходи...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th March 2009, 10:55
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Да напиша своето мнение за този център.
За моята нагласа на фитнес той е подходящ за работещите жени в близките офиси , който примерно казано през обедната почивка могат да отидат да се тонизират и сигорно доста от тях ще го посещават.
Но , за по активно трениращи , според мен е недостатъчен.
Това , че трябва да платиш веднага и , че демонстрацията е след плащането на клубната карта и сумата за напред , без да си опитал дали тези тренировки ти допадат , е напрво с цел бързата възвращаемост на вложените средства.
На Stassi се извинявам , че толкова неприятно съм я впечатлила с моя правопис , благодаря й за отправената молба .
На клуба пожелавам успех.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th March 2009, 11:09
Аватара на Nanka
Nanka Nanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 235
По подразбиране

Под достойнството ми е да коментирам някой, който коментира мен.
Смятам, че темата е за мнения за Фит Кървс, а не за лични нападки.
Моето мнение е такова и аз го споделих. Никой не е длъжен да се съобразява с него.
Всеки има право да отиде и сам да прецени!
Всеки човек си има собствено мнение и е в правото си да го отстоява.
И да, напълно споделям мнението на еМ ДжИ. Избрали сте лош метод за реклама.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th March 2009, 16:18
Stassi Stassi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Ако това,което виждам в момента е достойно... не зная кое не е... Аз моето достойнство ще си го запазя като замълча тук.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th March 2009, 18:04
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

С всяко следващо мнение се излагате все повече, център Кървс!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th March 2009, 13:18
Аватара на Shonned
Shonned Shonned не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofiqqqqqq
Мнения: 108
По подразбиране

Момичета, моля ви!

Пуснах темата, за да споделим информация. Системата е нова за България. По подобни програми тренират много звезди и ми беше интересно.
Моля да коментирате тренировките и самия фитнес, а не кой какъв е и т.н. Грозно е просто!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd March 2009, 15:23
bubka33 bubka33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia, Bulgaria
Мнения: 12
По подразбиране Fitnes

Здравейте,
аз лично ходех в Curves, когато живеех извън страната. ефекта е супер!
Бях много приятно изненадана, че вече и в БГ има такъв, а на всичкото отгоре е и в моя квартал))!

Само искам да кажя, че когато човек отрича нещо без да е опитал звучи малко несериозно, говоря за самите тренировки! Успех на всички, най-важното е да спортуваме и да изхвърляме страса, но не по форумите де!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd October 2009, 16:55
krasimirova krasimirova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Пиша тука точно, за да им направя реклама. Посещавам варненската зала съм с чудесни впечатления от работата им. Това не е просто спортен център, а местенце с ведра и приятна атмосфера. Винаги те посрещат с усмивка, отношението им към всеки клиент е уникално и наистина те карат да се чувстваш уютно и в приятелска атмосфера. Мениджърският подход е уникален, ориентиран към задоволяването на изискванията на клиента.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФитнесцентърсамозажениКървс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:48.