IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 14th June 2006, 09:50
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

о, страхотни сте - само хора на изкуството тук Много се радвам..А защо не споделите конкретни творби, в които сте влюбени..аз, колкото и да е банално, обожавам "Слънчогледите", харесвам много и Дали, по доста различни стилове си падам..за музика..невъзможно ми е да кажа само една любима песен, но ако трябва да изброявам, винаги ще започна с Хотел Калифорния на Игълс..падам си по стари рок балади..напоследък обожавам да слушам и софт джаз - радио Атлантик след 9ч. ми е любимо -толкова приятна музика като фон - слушаш я, без да се заслушваш в нея, идеално си отпочивам така..Театър и кино - обожавам драми и трагедии - изключително тежки, просто са ми слабост, не мога да гледам неангажиращи неща, събитията трябва да са на живот и смърт..както е в "Зеленият път" например..
Отговори с цитат
  #32  
Стар 14th June 2006, 09:53
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Аз ще помоля сестра си (апоклистика), когато чете тази тема, да прати линк към изложбите на известна хърватска скулптурка..беше ми ги давала на мен да ги разгледам, такова нещо си заслужава да се види!!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 14th June 2006, 14:54
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Дааа,аз също съм ПРИСТРАСТЕНА към музиката.Интересувам се от всякакви стилове,но не само като нещо за слушане,но и информация не само за изпълнители,но винаги задавам въпроси като какво,как,защо,кога :P и сега мога да кажа,че имам доста познания,така да се каже,в тази сфера Сега направо супер много се радвам на Ивайла Бакалова,че се занимава с организацията на концерти на големи звезди тук в БГ.
Що се отнася до танците...в тази сфера също съм голяма маниачка Аз като малка съм тренирала 5 години спортни танци,но спрях,поради някои неблагоприятни обстоятелства и може би това е нещото,за което мнооооого съжалявам и ще продължа да съжалявам сигурно до края на живота си,тъй като тогава лека полека ми се отваряха много възможности за нещо сериозно Както и да е това няма значение,но и до ден днешен полудявам в дискотеките от кеф 8)
Театър Много ми харесва,но никога не съм присъствала на мнооого постановки,за разлика май повечето хора тук.Актьорската работа винаги ме е привличала,а и не само това е причината да харесвам толкова театралното изкуство.
За рисуването..не съм се интересувала много,но по-скоро фотографията ме привлича(ако това също спада към изкуствата ).И един ден случайно попаднах на тези адреси,където ако искате да разгледате ще намерите наистина много интересни и красиви работи http://photo-cult.com/ ; http://arts.suncreation.org/adminpart/index.php
Накратко...аз съм човек на изкуството
Отговори с цитат
  #34  
Стар 14th June 2006, 14:59
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
Аз ще помоля сестра си (апоклистика), когато чете тази тема, да прати линк към изложбите на известна хърватска скулптурка..беше ми ги давала на мен да ги разгледам, такова нещо си заслужава да се види!!
супер...прати го...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #36  
Стар 14th June 2006, 21:07
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
Аз ще помоля сестра си (апоклистика), когато чете тази тема, да прати линк към изложбите на известна хърватска скулптурка..беше ми ги давала на мен да ги разгледам, такова нещо си заслужава да се види!!
ето го и линка
http://www.vera-dajht.hr/english.html
Отговори с цитат
  #37  
Стар 15th June 2006, 08:58
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

супер си, сестро, пак ще го разгледам. Вижте изложбата, където е марко поло... страхотен замисъл
Отговори с цитат
  #38  
Стар 15th June 2006, 09:29
Rude_girl Rude_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 90
По подразбиране ...

...абе аз отдавна се чудех защо вие две4ките си прили4ате толкова много, а то каква била работата...
__________________
Been der done dat had dat, wah?!? Rude mouth, loud mouth watch dat, wah?!? Pretty girl, buff girl Best friend, sole mate, wats dat?, wah?!?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 15th June 2006, 09:35
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

бе то на тези снимки много много не си личи,ама...факт е - сестри сме
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изкуство
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:02.