IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th June 2006, 18:33
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Някъде другаде из форума нищихме подобна тема.
Мъжете с пари имат подобни притеснения, че ги харесват заради това, но въпреки всичко, предпочитат точно такива жени. Баба ми казваше на времето, че колкото повече пари и врема му струваш на един мъж, толкова повече държи на теб. Честно казано, много не прихванах от този съвет, но за всичките си години съм разбрала, че мъжете уважават жените със самочувствие и собствено мнение, които същевременно не се правят на много еманципирани и самостоятелни.
Аз съм от последните и само си патя от това. На моичкия му е мнооого удобно така. Имам си самочувствието на самостоятелна и силна жена , но ми се и....ва мамата от ангажименти и задачки. И си мечтая да ме поглезят, да ме обгрижват и т.н. За 23 г. брак по-скъп подарък от 500 лв. не съм приела от мъж, включително и от моя. Купила съм си сама с кредити апартамент, колата ми и циците ми. И какво? Разказват ми се игрите от бачкане, за да ги плащам. Вярно е, че мога когато си поискам да си дигна парцалите, и това го задържа до известна степен към мен, но е адски уморително, повярвайте ми.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th June 2006, 09:23
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Купила съм си сама с кредити апартамент, колата ми и циците ми. И какво? Разказват ми се игрите от бачкане, за да ги плащам. но е адски уморително, повярвайте ми.
О, да! Вярваме ти - далеч по-лесно е да лежиш по цял ден и да получиш тези неща на готово. Спор няма.

А това с подаръка над 500 лева (дори и от собствения съпруг) беше страхотно. Интересно кой ли друг мъж би ти направил подарък за над 500 лева, ако не ти е съпруг и по интересното какво ли би очаквал от теб...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th June 2006, 09:28
MISSY MISSY не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 74
По подразбиране

Според мен няма жена , която не обича да и се правят подаръци и плащането на сметката от мъжа не е толкова лошо нещо.Напълно съм съгласна с бабата на Chujdata ,колкото повече пари е дал за теб , толкова си му по-скъпа и толкова по-трудно може да те зареже с лека ръка.Аз също съм от жените , които работят и са независими ,но не мога да кажа , че не обичам жестовете на внимание.С приятеля ми живеем заедно и всичко делим , но излезем ли заедно винаги той плаща сметката ( а може парите аз да съм му ги дала).Не уважавам жените , които бездействат по цял ден и се чудят къде да изхарчат парите на мъжа си ...за мен те са крайни консуматори , но не разбирам и жените , които не разрешават да им се правят подаръци и да им се плащат сметките.Така убиваш желанието мъжа.Едно подарено цвете без повод може да ме разтопи и да ме накара са се чувствам желана. Не искам да съм от жените тип " мъжки момичета " и да трябва да се справям с всичко сама.Просто , момичета , трябва да ги оставим да бъдат все пак мъже.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29th June 2006, 09:41
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Някъде другаде из форума нищихме подобна тема.
Баба ми казваше на времето, че колкото повече пари и врема му струваш на един мъж, толкова повече държи на теб.
не мога да не се съглася...
но от мъж (не, от мъже) съм чувала,че...мъжът се връща при жената, в която разпознава майка си...може да е малко нелогично, но си има обяснението..ако е получавал много любов, много грижи и разбиране от една жена..и по една или друга причина са се разделили - не е бил готов за толкова сериозни отношения, доскучало му е..кой знае още какво - възможно е винаги да си спомня за нея с най-мило чувство, осъзнавайки, че тя е била най-ценната му жена, и често се случва да се събере пак с тази именно жена..всички мъже искат да имат страхотна мацка до себе си,най-желаното гадже...но никой мъж не иска да води такова чудо в къщата си..когато става дума за нещо по-сериозно...всеки иска да си избере "свястна" жена,а не красива кукличка, за която си плаща да му е украшение по заведенията и по улиците...
Спор няма,че всяка жена се радва на подаръци малко или много..наистина не трябва да се преминава в карйности и да отхвърляме всичко, което мъжете ни предлагат, в стремежа си да сме самостоятелни и независими от нищо, защото така убиваме жеста,убиваме неговото желание..но трябва да сме наясно с границата, до която позволяваме такова отношение
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29th June 2006, 09:53
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Разбира се е всяко крайност не е хубава, жената трябва да умее да балансира нещата и познавайки добре мъжа до нея, преценява как да ги степенува. Подобно на бабата на Chujdata, свекърва ми често ми казва/въпреки, че в случая говори за сина си/ "Харчи колкото можеш повече пари на мъжа си, да знае, че ти струваш скъпо" и "Един мъж, не трябва да остава без работа, защото почва да мисли за глупости" въпреки, че тя самата е финансово независима и винаги е разполагала с пари - това е нейната формула
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29th June 2006, 09:58
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

А така! И аз се стремя да харча все повече и повече от семейния бюджет, но на пръв поглед не личи мъжът ми да е особено щастлив. Напротив - даже ме обвинява, че само аз харча. И че купувам само глупости, което не е вярно. Постоянно съм била мислела какво да купя! Тогава му казвам, че така съм му по-скъпа (и на джоба, и на сърцето).
Отговори с цитат
  #17  
Стар 29th June 2006, 10:00
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Именно той и моя все казва, че много харча/върпреки, че си харча моите/ но нали за това сме жени.....
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29th June 2006, 10:05
MISSY MISSY не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 74
По подразбиране

Аз се опитвам да създам баланс във връзката си ,за да няма сърдити и недоволни.Купувам си нещо ....купувам и за него,ако няма и за двамата изчаквам малко докато има.Понякога можем да бъдем крайни егоисти и не усещаме как нараняваме другия.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 29th June 2006, 10:13
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Аз си купувам предимно за мен, защото той не иска да има много дрехи, обувки и козметика. В това отношение е скромен. Но пък за компютъра си дава мило и драго и от време на време ме плаши, че щял да си купи нова видео карта примерно! Представяте ли си? Моите харчове не могат да се сравнят с неговите по компютъра. От доста години компютърът ни е като дете - толкова пари поглъща и така мисли за него и стои пред него.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 29th June 2006, 10:16
MISSY MISSY не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lori
Аз си купувам предимно за мен, защото той не иска да има много дрехи, обувки и козметика. В това отношение е скромен. Но пък за компютъра си дава мило и драго и от време на време ме плаши, че щял да си купи нова видео карта примерно! Представяте ли си? Моите харчове не могат да се сравнят с неговите по компютъра. От доста години компютърът ни е като дете - толкова пари поглъща и така мисли за него и стои пред него.
Това с тунинговането на компютъра го има и при нас.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Самостоятелнижени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:14.