IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th June 2006, 10:16
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lori
Аз си купувам предимно за мен, защото той не иска да има много дрехи, обувки и козметика. В това отношение е скромен. Но пък за компютъра си дава мило и драго и от време на време ме плаши, че щял да си купи нова видео карта примерно! Представяте ли си? Моите харчове не могат да се сравнят с неговите по компютъра. От доста години компютърът ни е като дете - толкова пари поглъща и така мисли за него и стои пред него.
Това ми е до болка познато, само че ние даваме и същото количество средства и за колите, освен за компютъра...... " Разни хора, разни идеали"!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 29th June 2006, 10:20
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

О да забравих и колата. Откакто я имаме и над нея "трепери" по същия начин. Последно плати 250лв за не знам какво си, май амортисьори. Няма оправия!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 29th June 2006, 10:24
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

е...те харчат за коли и техника..ние за кремчета и гримчета...така е трябва да има баланс в природата
Отговори с цитат
  #24  
Стар 29th June 2006, 10:55
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз пък съм от постоянно искащите и си го признавам.Е,никога не съм искала коли,апартаменти и кожени палта.И всеки ден получавам по нещо,пък ако ще една дъвка да е само.Става ми хубаво,защото колкото и да е незначителна,подарената дреболийка е от любимия човек и е жест на внимание от негова страна.Това в никакъв случай не означава,че съм нечия държанка.Аз също купувам на човека до мен много често подаръчета,и то с мои пари.Нямам нищо против и така наречените "държанки"(щом има кой доброволно да им се върже на акъла),(сега ще ме оплюете за това ми изказване ),стига да са достатъчно умни за да си осигурят собствен старт с помощта на "спонсора".
Отговори с цитат
  #25  
Стар 29th June 2006, 10:59
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Аз пък съм от постоянно искащите и си го признавам.Е,никога не съм искала коли,апартаменти и кожени палта.И всеки ден получавам по нещо,пък ако ще една дъвка да е само.Става ми хубаво,защото колкото и да е незначителна,подарената дреболийка е от любимия човек и е жест на внимание от негова страна.Това в никакъв случай не означава,че съм нечия държанка.Аз също купувам на човека до мен много често подаръчета,и то с мои пари.Нямам нищо против и така наречените "държанки"(щом има кой доброволно да им се върже на акъла),(сега ще ме оплюете за това ми изказване ),стига да са достатъчно умни за да си осигурят собствен старт с помощта на "спонсора".
абе така е! докато има балъци да дават, ще има и кой да се възползва..
Отговори с цитат
  #26  
Стар 29th June 2006, 11:13
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
стига да са достатъчно умни за да си осигурят собствен старт с помощта на "спонсора".
Браво за изказването ! И аз съм на същото мнение !
Аз също работя и получавам добра заплата, съумявам сама да издържам и децата си и дома си, та приемам с удоволствие всички жестове на внимание ! Даже се лаская от това ! Пък нека мнението ми се разминава с това на по-голямата част от форумките
Успешен ден на всички !
Отговори с цитат
  #27  
Стар 29th June 2006, 11:14
MISSY MISSY не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
абе така е! докато има балъци да дават, ще има и кой да се възползва..
Не е точно така,защо ако има възможност мъжа да не даде едно рамо на половиката си.Всеки има право на шанс в живота.Не говоря за " крайните консуматори",които споменах по-горе,ако можеш да направиш нещо , но нямаш пари за да го реализираш,за мен е нормално човекът до теб да помогне.Нали за това сте заедно...да си помагате.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 29th June 2006, 11:26
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

брях, само на мен ли не ми държат сметка колко и за какво харча сигурно щот харча разумно и ми имат доверие :P
Отговори с цитат
  #29  
Стар 29th June 2006, 11:28
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

е,пошегувах се стана ясно на какво мнение съм..а това за балъците - имам предвид наистина глупавите мъже, които понкога са слепи са действията на жените си и не виждат как те им "източват паричките"
а подкрепата, подадената в трудност ръка - това е друго разбира се,че е хубаво да можеш всячески да разчиташ на помощта на човека до себе си,ако се наложи
да- трябва да си интелигентна жена, за да съумяваш рационално на управляваш..паричния поток от мъжа си
Отговори с цитат
  #30  
Стар 29th June 2006, 11:30
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
брях, само на мен ли не ми държат сметка колко и за какво харча сигурно щот харча разумно и ми имат доверие :P
Никой не ми държи сметка колко харча, само понякога правят констатации че " много харча на градско "
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Самостоятелнижени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:44.