IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 25th November 2008, 13:14
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Доволна съм от ZOOM избелването!
Наистина дава много добри резултати!
Отговори с цитат
  #242  
Стар 25th November 2008, 13:42
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране Re: избелване на зъби

Цитирай:
Първоначално написано от galina_111
Здравейте,
темата е много интересна и искам да споделя и моето мнение.Преди три месеца изпробвах лентите Whitestrips на Crest и съм изключително доволна от резултата.Те се предлагат в два варианта,като и двата дават видим резултат.
"Classic"-те са за чувствителни зъби,56 ленти /28-за горната,28-за долната челюст/ с гел,съдържащ хидроген пероксид.Използват се 14 дни,сутрин и вечер,преди да си измиете зъбите.Ефекта им трае до 12 месеца след избелването.Цената е 100 лв.
"Premium"-за нормални зъби,28 ленти /14-за горната,14-за долната челюст/ с гел,съдържащ хидроген пероксид.Използват се 7 дни,сутрин и вечер,преди да си измиете зъбите.Ефектът им трае до 18 дни след избелването.Цената е 110 лв.
Лично аз използвах "Classic" за чувствителни зъби.Нямат никакав страничен ефект,освен че предизвикват лека чувствителност на зъбите,която бързо отминава.Именно поради тази причина препоръчвам използването на паста Sensodyne.Изключително практични са,защото не се губи време за използването им.
Ако информацията ви е заинтригувала-пишете.
пишете повече за тези ленти ,от къде си ги набавяте
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #243  
Стар 25th November 2008, 15:27
Desi82 Desi82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 91
По подразбиране

Здравейте! Аз си избелих зъбите с домашна система опалесенс с готови шини. Много съм доволна от резултата! Комплекта струваше 55лева. Другият начин е да се изработи индивидуална шина, но аз предпочетох по-простия метод. Постигнах 70%избелване и смятам след няколко месеца да изпробвам и другия метод за още по-пълно избелване.
__________________
НИЕ СМЕ ТОВА КОЕТО ЯДЕМ!
Отговори с цитат
  #244  
Стар 25th November 2008, 16:58
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desi82
Здравейте! Аз си избелих зъбите с домашна система опалесенс с готови шини. Много съм доволна от резултата! Комплекта струваше 55лева. Другият начин е да се изработи индивидуална шина, но аз предпочетох по-простия метод. Постигнах 70%избелване и смятам след няколко месеца да изпробвам и другия метод за още по-пълно избелване.
милинка кажи от къде си набави
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #245  
Стар 25th November 2008, 17:12
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Сиска, от мен, като на Пловдивчанка, подарък - индивидуална шина за избелване! Опалесценс е добра система. Зум - също. Повечето системи са добри, но за избелването трябва да се знаят някои неща. Ако решиш да правиш нещо, мога да помогна.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #246  
Стар 25th November 2008, 17:15
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

жоренце ,направо съм се побъркала ,незнам на къде да хвана ,това е голям страх...
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #247  
Стар 25th November 2008, 17:33
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Сиска, от мен, като на Пловдивчанка, подарък - индивидуална шина за избелване! Опалесценс е добра система. Зум - също. Повечето системи са добри, но за избелването трябва да се знаят някои неща. Ако решиш да правиш нещо, мога да помогна.
Жоро, какво трябва да се знае за избелването със шините вкъщи?
В петък бях на ZOOM избелване, а вчера ми дадоха и индивидуално изработените шини и гелчето, които за процедури у дома.
Отговори с цитат
  #248  
Стар 25th November 2008, 17:41
an_e an_e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 23
По подразбиране

Зравей Сиси,когато аз се вманиачих на тема бели зъби,първото,което направих беше ,че си поръчах при моята зъболекарка система за избелване opalescence.всъщност,взима ти се мярка на зъбите и ти се изготвя силиконова шина по твоя мярка.в комплекта освен шина има паста за зъби opalescence и четири спринцовки със opalescence.
Поставя се всяка вечер поне 14 дни, минимум по два часа се седи за да има някакъв ефект.
И да ти кажа за мене беше много неудобно,точно си сложа шината ще ми звънне телефона,събира ти се слюнка в устата и се побъркваш............абе изобщо тук важи в пълна сила "трай бабо за хубост".
Но от както намерих начин да се снабдявам от САЩ с лентичките за избелване направо се родих,зъбите наистина ми светнаха,на приятелите и колегите ми им правеше впечатление колко са ми бели,а аз пия много кафе и пуша,неща които са враг №1 за зъбите.
Намери начин да се снабдиш с тях,ще си много доволна от резултата.
Казват се Whitestrips / classic / на фирма Crest.
Успех!
Отговори с цитат
  #249  
Стар 25th November 2008, 17:46
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

кажи милинка ти от къде ги намери и аз от там да си го взема
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #250  
Стар 25th November 2008, 18:59
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

И аз съм много доволна от лентите на Crest,
аз ползвах Premium-а.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Избелваненазъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:32.