IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #641  
Стар 30th December 2008, 10:25
DorisSs DorisSs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofiq
Мнения: 23
По подразбиране

Благодаря ти много И аз съм чувала хубави неща за д-р Тачева..опитах се да си запиша час преди празниците, ама нещо не се разбрахме в кой кабинет...Ще пробвам при нея Весели празници на всички
__________________
Everything that doesn't kill me, makes me stronger...
Отговори с цитат
  #642  
Стар 30th December 2008, 13:49
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Аз имам черни точки по челото. Ползвала съм доста ексфолианти, но явно са прекалено упорити. Сега си взех цялата серия на Nivea pure( сещате се нали новата за проблемна кожа). Като че ли това, че е цяла серия ми действа доста добре и съм доволна. Естествено точките си са там- отвратително са упорити
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #643  
Стар 30th December 2008, 23:19
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Исках и аз да попитам нещо във връзка с темата.Значи почти година пих Диане-35,заради хоромонални смущения,не че изцяло бяха спряли да ми излизат пъпки,но значително по-малко.Този месец по стечение на обстоятелствата не си го взех и последната опаковка,която свърших беше в началото на този месец.В момента и двете ми бузи са целите в големи червени и възпалени пъпки,на лявата 4,на дясната 3,а сега се опитва и на носа да ми излезе.Имах малко останал антибиотик в тубичка,който преди ми помагаше,ама явно сега се оказа и той непосилен.Утре е 31,просто не ми се мисли.Направо не ми се ходи никъде така Мислите ли,че може да е от Диане-то?То ако е от него,съм зависима така да се каже да го пия за да не се получава обратния ефект.Имате ли идея как да постъпя?С какво да ги изгоря по-бързо или поне с какво да ги прикрия?
Отговори с цитат
  #644  
Стар 31st December 2008, 16:28
Desi82 Desi82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 91
По подразбиране

Здравей Фаворитка! Ами много правилно мислиш, точно противозачатъчните ти нарушават хормоналния баланс след като ги спреш. Аз се боря вече година с този проблем, в крайна сметка успешно. Така че нещата няма да се оправят с един ден. Хапчетата само тушират проблемите на организма, но не ги лекуват. За спешна ситуация ти препоръчвам масло от чаено дърво. Но предполагам вече е късно, така че си сложи коректор и малко пудра. Весело посрещане на новата година!
__________________
НИЕ СМЕ ТОВА КОЕТО ЯДЕМ!
Отговори с цитат
  #645  
Стар 3rd January 2009, 19:55
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desi82
Здравей Фаворитка! Ами много правилно мислиш, точно противозачатъчните ти нарушават хормоналния баланс след като ги спреш. Аз се боря вече година с този проблем, в крайна сметка успешно. Така че нещата няма да се оправят с един ден. Хапчетата само тушират проблемите на организма, но не ги лекуват. За спешна ситуация ти препоръчвам масло от чаено дърво. Но предполагам вече е късно, така че си сложи коректор и малко пудра. Весело посрещане на новата година!
Благодаря за съвета,имаше ефект.Честита Нова Година на всички!
Отговори с цитат
  #646  
Стар 8th January 2009, 23:21
black_coffee black_coffee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: София
Мнения: 12
По подразбиране

аз и в темата за акнето писах, но не мога да не похвалия и тук почистващите тампони на Garnier http://www.garnier-bg.com/_bg/_ww/pure/index.aspx в комбинация с маската 3 в 1 направо направиха чудеса с кожата ми Лесно и достъпно. Пробвайте и вие, дано да има същия ефект. Желая чисти и перфектни кожи на всички през 2009
Отговори с цитат
  #647  
Стар 24th January 2009, 15:01
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Здравейте.Бях скоро(преди 2 дни) на кожен лекар,само че не конкретно за лицето,а за косата-много мазна а от няколко месеца кожата на главата ми се бели ужасно на някои определени места .Тя ми изписа медицински шампоан.Като погледна лицето ми ми каза,че кожата ми е доста мазна и нямам толкова много пъпки и черни точки,колкото разширени пори и петна.Даде ни два тестера на Avene-единият Diacneal,a вторият -хидратиращ крем Clean-Ac от серията Eau Thermale.Четох отзиви за Diacneal-a,обаче на мен кожата нито ми се зачерви,нито ми се исуши,даже като се намажа с крема сутринта и кожата ми след 1 час почва да лъщи.На опаковката пише Diacneal-а да се ползва 2 месеца,аз трябва да ида при лекарката след 7-8 дни като свърша тестера.Аз си мисля че няма да има още ефект и незнам дали да си го купя
Отговори с цитат
  #648  
Стар 26th January 2009, 20:39
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Здравейте,момичета
от около 3 месеца ми излизат някакви много дребни пъпчици,които от нищо не минават.Направих 8 козметични процедури-плодов пилинг при козметичката.Ползвах Акне Аут,Зенерит.
Сега позлвам Нютроджина,Ексфолиак..Ефек никакъв
Има дни в които стават повече и такива в които почти не се забеляват.
Приличат на такива както от отравяне или алергия ,а не съм алергична към нищо.
Кожата ми е мазна,преди ползвах крем за лице Виши ,сега ползвам Академие.
Ако някой е имал подобен проблем,нека сподели!
Благодаря
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #649  
Стар 27th January 2009, 10:56
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

имам приятел с този проблем - той сега ползва 3-те стъпки на клиник. видимо кожата му е добре, но казва, че се излющвал доста и затова сега пък си търси силно хидратиращ крем.
Отговори с цитат
  #650  
Стар 27th January 2009, 23:40
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Здравейте,момичета,искам да споделя,че аз също използвам 3-те стъпки на клиник,определено останах доволна.
Особено лосионът действа страхотно,много добре почиства поне при мен ефектът е такъв.Наистина е малко скъпичко ,но като че ли има ефект .
Друго,което съм изпробвала и също ми допадна е един крем за мазна кожа,с лавандула от серията L'Occitane,но цената пак е висока ...но в борбата с пъпките май още пари ще се хвърлят ...за другите козметики на Гарние, Лореал и прочие при мен изобщо няма никакъв ефект,май само медицинската козметика дава що годе някакви резултати..
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АХТЕЗИПЪПКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:22.