IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 22nd March 2016, 15:32
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране За масажите, терапиите тяло-дух и SPA-сението от стреса

Здравейте, често поглеждам из форума в разделите за диети, спорт и красота, но не срещнах да е говорено за тези неща. Реших да отворя тази тема с желание да си поговорим за грижите, които можем да прилагаме за да се освобождаваме от този източник на проблеми- стреса, като въздействаме положително и на тялото и на духа си. За видовете масажи, за ароматерапиите, за цялата палитра от SPA процедури, които много пъти са не само за удоволствие, но и спомагащи при третиране на някои здравословни проблеми и в търсене на резултати при естетически процедури.

С приятелките ми наскоро си говорихме за целулит и стана дума, че май винаги имало нужда и от специален масаж. В края на зимата пък нали се препоръчва да се правят разни диети и терапии за прочистване от токсини.. Ще се радвам да споделите тук за вашия опит. Аз не съм много запозната с всички неща, но знам, че са все полезни.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Замасажитетерапиитетялодухсениетоотстреса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:36.