IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2161  
Стар 15th February 2012, 17:14
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

kraska_n, наистина разликата е голяма при теб. Дано по-скоро се отървеш от кръвоизливите и да се наслаждаваш на резултата. В кръга на шегата, като вампирче си с червеното в очите.
  #2162  
Стар 15th February 2012, 17:52
Аватара на silviya.ivanova
silviya.ivanova silviya.ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 20
По подразбиране

Благодаря за бързия отговор, Краска Между другото имам и още един въпрос.. като ти махаха плаките болеше ли? Иначе за хепароида и аз го ползвам и съм доволна, а за очите една наша позната докторка ми каза да пия cetebel витамин С, но няма ефект ...
  #2163  
Стар 15th February 2012, 18:48
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

За кръвоизливите в очите аз ползвах тези капки http://www.medicine.bg/lekarstva/ophthalmo-septonex и доста бързо се оправих!
  #2164  
Стар 15th February 2012, 19:17
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Браво silviya ,че си доволна от резултата.Щом сега ти харесва ,ще става и по-добре.Много обичам да чета положителни резултати ,че на мен ми остават 2 месеца до операцията..А за кръвоизлевите в очите знам ,че минават наистина много бавно,времето лекува,но нали най-важното е резултата да е добър
  #2165  
Стар 15th February 2012, 19:24
kraska_n kraska_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silviya.ivanova Виж мнението
Благодаря за бързия отговор, Краска Между другото имам и още един въпрос.. като ти махаха плаките болеше ли? Иначе за хепароида и аз го ползвам и съм доволна, а за очите една наша позната докторка ми каза да пия cetebel витамин С, но няма ефект ...
Аз нямах плаки , но д-р Димитров каза, че при някои има вероятност да заболи и им препоръчва упойка , а при други излизали лесно. Установява го на място . При всеки явно е индивидуално. Надявам се теб да не те боли а и упойката е 75 лв. ако не се лъжа ...
  #2166  
Стар 16th February 2012, 01:33
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silviya.ivanova Виж мнението
имала нещо като кисти или полипи не знам точно, но доктора ги е почистил и се надявам да нямам вече такива проблеми
Дано да не е било полипи тъй като в 99% от случаите се появяват отново и няма спасение от тях . Виждала съм хора които са оперирани 5-6 пъти от полици .
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #2167  
Стар 16th February 2012, 14:10
jujulenka jujulenka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте момичета да попитам нещичко и аз:имам насрочена операция за 28 март ро на тази дата ми се очертава пътуване извьн страната и исках да попитам има ли някоя от вас която чака за ринопластика през април и би желала да си сменим датите ако това го допускат в клиниката разбирасе
  #2168  
Стар 16th February 2012, 14:37
Аватара на marrinella
marrinella marrinella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 58
По подразбиране

Минаха 3седмици и 4дни от моята операция и като спя на една страна имам чувството,че носа ми ще падне настрани,също така напрежението или по скоро усещане като стискане на мястото на гърбицата е все така.При някой подобни усещания?
  #2169  
Стар 16th February 2012, 14:53
kraska_n kraska_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marrinella Виж мнението
Минаха 3седмици и 4дни от моята операция и като спя на една страна имам чувството,че носа ми ще падне настрани,също така напрежението или по скоро усещане като стискане на мястото на гърбицата е все така.При някой подобни усещания?

Маринела, аз съм 16 дни след операцията и при мен е същото усещането, с тази разлика , че е на върха на нослето ....
  #2170  
Стар 16th February 2012, 20:46
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

при мен след 3-ти месец и пак си е същото...еле пък на гърбицата си ме тегли нон стоп...6 месеца милички,май с по-малко няма да се разминем без опъвания,вдървяване, подуване и проччеее
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:43.