IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3151  
Стар 25th April 2012, 17:13
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

TanyJ благодаря за хубавото разяснение.Ставаше въпрос за личните финанси....аз вече ще съм дала тези за операцията, но се разбрахме. Купих си спрея за впръскване и Лиотон също, не съм си взела обезболяващи, те там няма ли да ми дадат, ако имам нужда и ако дават какви са?

Някой питаше за срока на напревлението....това е направление за хоспитализация и срокът му е 7 дни, ако е талон за преглед е 1 месец.
Искам да питам в листчето ми пише, "гладна и жадна от вечерта"-малко е двусмислено, това значи ли да не вечерям......баси ми аз ще умра от глад бре, и утре като се сетя че до обяд няма да мога да ям, а ще бъда станала в 6 сутринта, не ми се смейте.....много)))

Последно редактирано от Qgodka : 25th April 2012 на 17:16
  #3152  
Стар 25th April 2012, 17:19
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Аз до колкото имам спомен направление за специалист или за изследвания важи 30, а за хоспитализация 7 дни. Но най-сигурно е да питаш джипи-то си.

А, ето, и Ягодка го е написала преди мен.
  #3153  
Стар 25th April 2012, 17:24
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Мисля, че се има предвид последното ядене да е вечерята /ако от вълнение не ти е секнал апетита де/ Аз така направих.
Сутрин на гладно и жадно ще са изследванията, после пак може да хапваш /до към обяд - те ще ти кажат точно до колко часа/ и след ОП, когато си в състояние нападаш хладилника
  #3154  
Стар 25th April 2012, 17:33
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

tanydj АЗ СЪМ В ТАКЪВ ЕКСТАЗ, ЧЕЕЕЕЕ НАПРАОООО ЩЕ ЕКСПЛОДИРАМ!


Момичета искам да изкажа ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ, на всяка една от вас, за това, че си помагаме тоооолкова много, макар и от разстояние! Супер сте!
  #3155  
Стар 25th April 2012, 17:45
Gabi987 Gabi987 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 57
По подразбиране

На мен направлението, което ми даде личната (по 123 кл. пътека) важеше 1 месец.Изрично я попитах.
  #3156  
Стар 25th April 2012, 17:57
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodka Виж мнението
Искам да питам в листчето ми пише, "гладна и жадна от вечерта"-малко е двусмислено, това значи ли да не вечерям......баси ми аз ще умра от глад бре, и утре като се сетя че до обяд няма да мога да ям, а ще бъда станала в 6 сутринта, не ми се смейте.....много)))
Qgodka, доколкото съм запозната от тукашните порядки (работя в адвокатска кантора, концентрирана върху случаи на медицински грешки и по цял ден чета медицински картони), по принцип не дават да приемаш нищо след полунощ в деня преди операцията освен мини-глътки водица за овлажняване на устата от време на време, така че вечеряй си спокойно - е, без преяждане като за последно, ама то от вълнения няма да ти е до това .
  #3157  
Стар 25th April 2012, 18:06
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Sanny Супер звучиш, дано бързо ти минат отоците и да се похвалиш с моделско носле тук със снимков материал след няколко дни Евала на теб и всички оперирани досега, че споделяте какво става и след операцията и сте толкова позитивни, че вдъхвате кураж и на тези, на които им предстои!
  #3158  
Стар 25th April 2012, 18:22
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

DanaJ така ще направя, благодаря
  #3159  
Стар 25th April 2012, 18:47
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от Gabi987 Виж мнението
Gabi987 Браво !!! Много си хубава ! Страхотен резултат!!!
  #3160  
Стар 25th April 2012, 18:51
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

mersi Dana G,iskam da kaja i che na men sashto foruma mi pomaga i pomogna mnogo ,a i se zapoznax i vidqx s mnogo gotini momicheta
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:19.