IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2851  
Стар 2nd June 2011, 10:34
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

пък аз дори не предполагах, че ще се наложи да бъде разяснявано на някого кво съм написал
иначе новата форомна платформа предлага разни екстри като лична альобома на всеки потребител, форомни групи и т.н., но моя личен албум май е достъпен само за форомните ми приятели, така че Еми ако четеш...
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #2852  
Стар 2nd June 2011, 11:43
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

И да има и да няма нужда от разяснение Цуца е винаги насреща да поясни. Аз за тва я Ууууууууууууубичам
Отговори с цитат
  #2853  
Стар 2nd June 2011, 15:29
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

чете, чете
Отговори с цитат
  #2854  
Стар 2nd June 2011, 18:32
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
...лична альобома на всеки...
Това в първия момент ме втрещи! Личен албум, нъл тъй?
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #2855  
Стар 2nd June 2011, 22:29
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
И да има и да няма нужда от разяснение Цуца е винаги насреща да поясни. Аз за тва я Ууууууууууууубичам
И аз та обичам
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2856  
Стар 3rd June 2011, 11:02
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA Виж мнението
Личен албум, нъл тъй?
да
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #2857  
Стар 5th June 2011, 13:15
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Нямам време за нищо. Изпити. Тренировки (минимум две дневно). Кафета- с някакви хора, които идват и си отиват. Някакви безмислени разговори- по същество. А след сесията- лагер. Две седмици. После, отново лагер. Шест седмици. След това... Тида. Две седмици. Дори дните на шибаните лагери се застъпват. Така... до септември.
Уморен съм. От изискванията и очакванията. От цялото суетене и ангажираност, в които, всъщност, нищо не се случва. Нищо различно. Нищо ново.
Уморен съм от няма- нето, от трябва- нето. От това, да се прибирам вечер в шибаната самотна квартира, и всичко да ме боли. И дълго да гледам празно в една точка, докато събера малко сили, за да си взема душ. От това, да се чувствам... на сто и петнадесет години. Уморен съм от всичко.
Искам да замина за Антарктида. И три месеца да тичам след пингвините. Сега ще подам документи- за експедицията. Но знам, че няма да стане. Нямам нужните... познати (това е България).
Искам... нещо да се случи. И поне този път, да е нещо хубаво.
Искам... да се влюбя. Че вече не помня- какво беше това.
Но... майната му. Нямам време. Трябва да отивам на тренировка. И трябва да съм силен. Мога да си позволя да бъда слаб... чак довечера. Когато ще съм сам.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.

Последно редактирано от not_sweety : 5th June 2011 на 13:41
Отговори с цитат
  #2858  
Стар 5th June 2011, 13:38
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Всичко това не звучи добре....трябва ти промяна!
Отговори с цитат
  #2859  
Стар 5th June 2011, 15:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Искам да се оплача най-тържеВствено, че във фитнеса има хлебарки (секви разновидности), а иначе е направен като за световно и много добре си тренирам там. Нямам друга алтернатива за спорт, а спорт си требе!
Отговори с цитат
  #2860  
Стар 5th June 2011, 15:28
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от not_sweety Виж мнението
Нямам време за нищо. Изпити. Тренировки (минимум две дневно). Кафета- с някакви хора, които идват и си отиват. Някакви безмислени разговори- по същество. А след сесията- лагер. Две седмици. После, отново лагер. Шест седмици. След това... Тида. Две седмици. Дори дните на шибаните лагери се застъпват. Така... до септември.
Уморен съм. От изискванията и очакванията. От цялото суетене и ангажираност, в които, всъщност, нищо не се случва. Нищо различно. Нищо ново.
Уморен съм от няма- нето, от трябва- нето. От това, да се прибирам вечер в шибаната самотна квартира, и всичко да ме боли. И дълго да гледам празно в една точка, докато събера малко сили, за да си взема душ. От това, да се чувствам... на сто и петнадесет години. Уморен съм от всичко.
Искам да замина за Антарктида. И три месеца да тичам след пингвините. Сега ще подам документи- за експедицията. Но знам, че няма да стане. Нямам нужните... познати (това е България).
Искам... нещо да се случи. И поне този път, да е нещо хубаво.
Искам... да се влюбя. Че вече не помня- какво беше това.
Но... майната му. Нямам време. Трябва да отивам на тренировка. И трябва да съм силен. Мога да си позволя да бъда слаб... чак довечера. Когато ще съм сам.
Намерил си време да изпишеш всичко това и може би да го синтезираш. И докато си "силен" се отърви от нещата, които те изморяват излишно (изпитите и тренировките не влизат в излишните натоварвания). Най-вероятно първите излишни неща, от които би било добре да се отървеш са съветите от такива като мен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:11.