IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1861  
Стар 9th April 2014, 12:32
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Аз да попитам от какво зависи дали ще се получи голямо разстояние между гърдите, от ширината на самия гръден кош ли?
Ако гр. кош е по-широк тогава ли стават разделечени, или...
Отговори с цитат
  #1862  
Стар 9th April 2014, 13:04
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Аз да попитам от какво зависи дали ще се получи голямо разстояние между гърдите, от ширината на самия гръден кош ли?
Ако гр. кош е по-широк тогава ли стават разделечени, или...
Не мисля, че е от ширината на гръдния кош. Аз самата съм с фина структура, но уви, и при мен го има това пусто разстояние. Д-р Ильо Стоянов изрично ме предупреди, че това е анатомична особеност и няма как да се оправи чрез имплантите. Мисля, че спомена нещо от сорта, че просто мускулът е захванат по-странично, но може и аз да не съм разбрала правилно.
Ех, все си мисля, че ако не беше тази пуста анорексия, която ме застигна през пубертета, нямаше да ми се налага сега да прибягвам до операция. Имах обещаващи данни, но с глада всичко изчезна и почти не се възстанови. Призовавам всички момичета под 18-19 годишна възраст (че и по-големи) да се хранят нормално, тялото се оформя най-вече чрез движение и спорт ! От диети полза няма, или пък поне ги запазете за по-късна, зряла възраст, когато вече сте се развили напълно! Извинете ме за спама, но просто много, ама много ме е яд на самата себе си, но какво да се прави, няма как да върна времето назад...
Иначе малко остана и до моята операция, има-няма месец. Надявам се нещо да не попречи на успешното й протичане (изследвания, цикъл...). Все повече се вълнувам!
Отговори с цитат
  #1863  
Стар 9th April 2014, 15:45
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Аз да попитам от какво зависи дали ще се получи голямо разстояние между гърдите, от ширината на самия гръден кош ли?
Ако гр. кош е по-широк тогава ли стават разделечени, или...
Тите, зависи от това как гръдният мускул е закрепен за гръднат кост. Има момичета с хирок гръден кош, при които може да се поставят импланти с по-широка основа, но ако анатомията не позволява при отлепване на мускула от гръдната кост може да станат сакатлъци.
Отговори с цитат
  #1864  
Стар 9th April 2014, 16:11
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

моя гръден,кош не е широк,но както писах преди няколко дни и преди операцията бях така ( дори по-голямо разстояние),празен горен полюс и тъканта на гърдите,която имах беше основно към мишницата.

lily.ana е много права,точно това се получи и при мен и доктора предпочел в хода на операцията да сложи по-малкия размер имплант от договореното и като кубик,основа,височина и т.н
Благодарна съм му,че не се е опитал да "набута" по -голям размер и да станат сакатлъци!


Pufpaf прав си,всяко живо същество съзнателно или несъзнателно се стреми към съвършенство, за това и ние се подлагаме на тези операции.

За мен е важно човек да не се задоволява с това, което е в момента.
Само глупакът се радва на това, което е. Пълноценният човек или поне претендиращият за такъв трябва да се стреми и да подобрява физиката си, и да повишава потенциала си.
Човек се доближава до съвършенството тогава, когато осъзнавайки лошите си страни се мъчи да ги преодолее и надмогне.

Но мисля трябва по-скоро трябва да сме реалисти и най-вече да се научим да обичаме себе си,както се казва:

Перфекционистът изтезава себе си, максималистът – другите!

Последно редактирано от marvelous : 9th April 2014 на 16:14
Отговори с цитат
  #1865  
Стар 9th April 2014, 16:26
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Аха ясно...
а да разбирам ли, че това ще се види в хода на операцията, а не може да се прогнозира предварително?
Също като си помисля, може би зависи и естествените гърди как са позиционирани, но пък такива като мен с малки гърди няма как да разберат по тях за мускула си, щото аз нямам много тъкан и съответно няма как да ми стоят близко една до друга
То малка работа....хаха
Отговори с цитат
  #1866  
Стар 9th April 2014, 16:41
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Мисля,че не може да се прогнозира с точност,все пак всеки док ти казва кой е максимума,при мен беше казал 375 сс,аз се двоумях,но той каза слагай по-големия,че после ще се оплакваш,че са ти малки,но уви сега съм с 335сс

След операцията разбрах,че мускула ми е бил адски стегнат,грам място повече нямало,ама и аз прекалих с тренировките цяла зима,с големи тежести ( мъртва тяга с 60 кг,при лично тегло 48 кг)
После в сайта на Алерган четох,че точно поради такива непредвидими причини съветват всеки,лекар да разполага с резервен комплект импланти с по-малък размер.

Много ми е чудно,ако док е поръчал точно определения размер на консултацията,не разполага с други и в хода на операцията се получи нещо такова какво прави?( например за Заякова съм чела,дано не бъркам,че 10 дни преди операцията,след платено капаро, поръчва имплантите и не разполага с налични)
Вариантите са два или да сложи този размер с риск за пациента или да те затвори и да те остави без импланти ( но този втори вариант не съм чувала до сега )

Последно редактирано от marvelous : 9th April 2014 на 16:47
Отговори с цитат
  #1867  
Стар 9th April 2014, 18:20
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Абе мерят те преди операцията и си имат некви стандарти, по които работят. Не е като да работят на тъмно.

Марвълъс, ти не се кахъри, че ти е сложил по-малките.... разликата между 335 и 375 е много малка.... т.е. не е видима.
Отговори с цитат
  #1868  
Стар 9th April 2014, 21:36
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KLisa Виж мнението
Момичета ди ви питам за сутиена.
Днес ми е 20 ден от операцията, а от няколко дни моят ужасно ме стяга, едвам дишам в него, като се прибера в къщи го разкопчавам за малко, че да подишам като хората. Чудя се дали да ходя да си купя по- голям или целта е да ми е стегнат. Да отбележа , че е С чашка, а съм с 405куб, доктора каза такъв.
KLisa това усещане за стягане е напълно нормално, и аз бях така - тоооолкова много се кефех като го разкопчеех за малко да си подишам на воля. Така се чувстваш, защото все още имаш голям отток на гърдите и имаш усещането, че нещо ти тежи и не можеш да дишаш...спокойно, много скоро до месец ще ти поотмине това стягане и ще се чувстваш по-добре.Даже ще видиш, че след 5-6 месеца сутиена ще ти е свободен и ще се чувстваш чудесно в него без да го има това усещане за задушаване и тежест.
Отговори с цитат
  #1869  
Стар 10th April 2014, 08:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marvelous Виж мнението
Перфекционистът изтезава себе си, максималистът – другите!
Това много ми харесa! Ще се се опитам да извлека мах полза.


Цитирай:
Първоначално написано от Miss Bond Виж мнението
Ех, все си мисля, че ако не беше тази пуста анорексия, която ме застигна през пубертета, нямаше да ми се налага сега да прибягвам до операция. Имах обещаващи данни, но с глада всичко изчезна и почти не се възстанови. Призовавам всички момичета под 18-19 годишна възраст (че и по-големи) да се хранят нормално ...
Има много голяма вероятност да си права в разсъжденията си. Дано го знаят младите!


Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ако партньорите ви са отворени към нови неща ви препоръчвам да се запознаете с тантричният секс, който е най-подходящ за двойки които имат чувства един към друг. Това е секс на друго ниво !
Сещам се сериал "Моите мили съседи" и техния опит за тантричен секс ...

Последно редактирано от ina.ina : 10th April 2014 на 08:56
Отговори с цитат
  #1870  
Стар 10th April 2014, 10:35
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Да ви се похваля, вчера ходих да си купувам нормален сутиен, много ми беше мерак да ги видя как седят, не само в спортния. И с изненада открих, че в чашка С просто не се побраха . То било голям проблем да си намериш готин сутиен с по- голема чашка от С, повечето готини модели са В и С. То със спортния не личи много какво имаш в него и продавачките ме гледаха страно, като поисках чашка Д. Избрах един след много мерене и да ви кажа изглеждат супер в него, само му махнах банелите, щото усещането беше много неприятно отстрани под мишниците.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:40.