IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1871  
Стар 10th April 2014, 12:37
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Още нещо, Икам да попитам тези, който са по- запознати за имплантите, защото аз много не разбирам. Интересува ме с каква проекция са и какъв профил мойте импланти, това забравих да питам доктора. Те са на Алерган, Inspira TSM 405
Отговори с цитат
  #1872  
Стар 10th April 2014, 15:29
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

Твоите импланти са: -TRM405 /TSM405 , диаметър-13.25 cm, Средна проекция- 4.4 cm,

Аз от два дена също съм с новозакупен сутиен H&M, но с моите 375сс се събирам и изпълвам чашка В, странното е че преди купувах 75В / с възможно най-голяма подплънка /, а сега 80В максимално тънък, защото е суууупер неудобно с подплънки, още не са ми омекнали както трябва / на 1 месец съм/, като сравних вкъщи стар и нов, 80В е реално по голям, но все пак не е С както очаквах. От тази марка си купувам за пръв път може би и марката е от значение за правилния р-р. Какво ще кажете?

Последно редактирано от atina : 10th April 2014 на 15:31
Отговори с цитат
  #1873  
Стар 10th April 2014, 16:37
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Мерси Атина за разяснението по въпрос с имплантите.
Относно сутиена със сигурнос между различните марка има разлика, а също много зависи и от самият модел. Моят чашка Д е на NEW SILHOUETTE , на друга марка не съм пробвала, но сигурно ще има някаква разлика. Ако си ти на аватара, много ми е странно, че са се побрали в чашка Б. По- вероятно е да е от марка.

Последно редактирано от KLisa : 10th April 2014 на 16:41
Отговори с цитат
  #1874  
Стар 10th April 2014, 17:28
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atina Виж мнението
Аз от два дена също съм с новозакупен сутиен H&M, но с моите 375сс се събирам и изпълвам чашка В, странното е че преди купувах 75В / с възможно най-голяма подплънка /, а сега 80В максимално тънък, защото е суууупер неудобно с подплънки, още не са ми омекнали както трябва / на 1 месец съм/, като сравних вкъщи стар и нов, 80В е реално по голям, но все пак не е С както очаквах.
Пак си В, защото си взела по-голяма обиколка, т.е. 80, а не 75. Пробвай да видиш, че 75В ще ти е малък (или поне много ще ти стяга и стиска).
Да, иначе от марка до марка много варират.
Отговори с цитат
  #1875  
Стар 10th April 2014, 20:18
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atina Виж мнението
Твоите импланти са: -TRM405 /TSM405 , диаметър-13.25 cm, Средна проекция- 4.4 cm,

Аз от два дена също съм с новозакупен сутиен H&M, но с моите 375сс се събирам и изпълвам чашка В, странното е че преди купувах 75В / с възможно най-голяма подплънка /, а сега 80В максимално тънък, защото е суууупер неудобно с подплънки, още не са ми омекнали както трябва / на 1 месец съм/, като сравних вкъщи стар и нов, 80В е реално по голям, но все пак не е С както очаквах. От тази марка си купувам за пръв път може би и марката е от значение за правилния р-р. Какво ще кажете?

Уау, някой е с нов аватар,
atina, страхотни са, много ми харесват!!!
И според мен изглежда поне С чашка, но си се събрала в Б защото с увеличаване номера на обиколката си расте и чашката..супер се вълнувам ако и мойте 375 ще седят така!
Отговори с цитат
  #1876  
Стар 10th April 2014, 20:21
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

K liske, качвала ли си някога, някъде снимки? бих искала да погледна, ако може..
Отговори с цитат
  #1877  
Стар 10th April 2014, 20:21
Anichkka Anichkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Момичета,утре ще ми свалят конците боли ли?
Отговори с цитат
  #1878  
Стар 10th April 2014, 21:15
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Anichkka Виж мнението
Момичета,утре ще ми свалят конците боли ли?
въобще, докато мигнеш и конеца е издърпан.
Отговори с цитат
  #1879  
Стар 11th April 2014, 10:11
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

За конците не мога да кажа, моите са от разграждащите се, не са сваляни.
Нито един от сутиените вкъщи не ми става 75В са, защото 60%от чашката е подплънка, и не влизат, а и не мога да ги закопчея. Ще пробвам и с други марки. Между другото очаквах да ми претиска и дразни по шева, но се чувствам прекрасно.
На аватара съм аз. Благодаря за комплиментите!
Guinet ако си по нисичка и по тясна от мен ще изглеждат два пъти по големи, както съм писала и проеди имам приятелка с 350 а изглежда като сексбомба, имено поради изброените факти.
Отговори с цитат
  #1880  
Стар 11th April 2014, 12:25
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много са ти хубави бомбите atina, бих написал и сочни, но ще се въздържа, да не кажат хората, тоя пак се прави на интересен

Не искам да мисля как се чувства мъжа ти сега и колко му е тежко, да вижда тези готини цици и да не може да ги пипа, но ти му кажи да потърпи ще малко. Ето ти една идея дори как някой път може да го избъзикаш здравата. След някой контролен преглед може да му кажеш, че доктора е установил голям проблем и имплантите вече са нестабилни и разни бла бла бла и в никакъв случай не трябва повече да ги пипа и дори да ги целувам защото ще се повредят сериозни, ще паднат под мишниците и ще виснат.
Повярвай ще те изгледа като - "кой ми ср* в гащите" , тва си е голям бъзик
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:37.