IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1921  
Стар 16th April 2014, 10:05
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Аз също искам да покоментираме достъпа през ареолите.
Първо там шие ли се или се лепи?
И второ възможно ли е с времето белега да се удебели и да стане по-зле, защото съм виждала белези, които стават точно като въжета.
Ако това нещо се случи под гърдата еди-дойди...обаче ако се случи около ареолата ще стане страшничко...

PS: Marvelous, ти сега да не вземеш да се притесниш за твоите белези, това с удебеляването се случва рядко, но се случва, то си е до кожа.
Твоите няма да се удебелят, спокойно
Отговори с цитат
  #1922  
Стар 16th April 2014, 10:58
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Guinet с моя док,не съм обсъждала видовете разрези,тъй като аз исках през ареолата,единственото,коет о обсъдихме беше дали има опасност да не мога да кърмя,ако пак реша да имам детенце.
Той ме увери,че функцията на жлезата е запазена,без значение какъв е достъпа.
Някой казват,че може да се изгуби чувствителност на зърната,при мен не се случи,дори са прекалено чувствителни.

Сега пак прочетох това за разрезите от сайта на ИС,там пише,че :. Дава много по-добри естетични резултати. Много рядко се разширява, почти не се забелязва и е много малък. Това е един от предпочитаните от нас достъпи.

Също разгледах и галерията му има доста снимки на жени и с този достъп,значи си го практикува човека.

Не ни слушай нас,ами най-добре наистина в деня на операцията говори с него и двамата определете,кажи му за притесненията си.

ina.ina мерси скъпа,още снощи ги махнах

titi1 знам,че това с удебеляването се получава при някой хора,които са предразположени да трупат кожа около белега,удебелява се и става релефен( офф как го обясних).

Имам операция от двойна херния( т.е 2 разреза) и секцио и трите разреза са много тънки и бледи,та се надявам и тук да си остане така тънко и гладко,а в последствие и да избелее.

Шие се,не се лепи,но е с този нов метод, където няма бодове,от двата края на разреза,стърчи по едно конче( по скоро,като корда е хахах)
Отговори с цитат
  #1923  
Стар 16th April 2014, 22:04
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз пА изобщо не съм се замисляла за разрез през ареолата, щото колкото и да твърдят, че там не остава белег, защото се слива с пигмента на зърното не е верно тва. Белег си има дори и минимален да е, пък аз толко си 'аресвам зрънчовците и не исках да се обърка нещо и да имам белег, който се вижда от самУет

Дени е права за разреза под гърдата.... най-добре се работи от там.
Lily, тая любоФ към зрънчовците явно е заразна,хаххаха.И аз си ги харесвам моите и честно имах сериозни тревоги, че ако мамото е през ареолата може нещо да им стане на чувствителност и усещане и да си останат само за украса.А то какво стана - макар, че операцията е през гънката пак са като копчета на радио
Отговори с цитат
  #1924  
Стар 16th April 2014, 22:10
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Аз също искам да покоментираме достъпа през ареолите.
Първо там шие ли се или се лепи?
И второ възможно ли е с времето белега да се удебели и да стане по-зле, защото съм виждала белези, които стават точно като въжета.
Ако това нещо се случи под гърдата еди-дойди...обаче ако се случи около ареолата ще стане страшничко...

PS: Marvelous, ти сега да не вземеш да се притесниш за твоите белези, това с удебеляването се случва рядко, но се случва, то си е до кожа.
Твоите няма да се удебелят, спокойно
titi1 белегът си зараства строго индивидуално за всеки - при някой хора наистина става това удебеляване, за което ти говориш, точно поради струпване на клетки при регенериране на тъканите.Белегът става релефен и даже може да е по изразено пигментиран - розов, тъмно-розов или кафеникав.При други - белегът е тънък, лек и незабележим, блед или почти прозрачен.Всичко зависи основно, от това, как организма реагира при възстановяване на тъканите си.
Отговори с цитат
  #1925  
Стар 16th April 2014, 22:40
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Дени, аз па се шашках, че ще ми ги развалят и не си ги дадох!!!
Отговори с цитат
  #1926  
Стар 17th April 2014, 10:38
Anichkka Anichkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Mомичета,въпросче имам,свалиха ми конците преди 1 седмица и всичко беше наред,но изведнъж от дясната гърда(точно на белега при повдигането) зспочна да сълзи,не е много,но е някакво лепкаво и гадно,случвало ли се е на някоя от вас?Чух се с доктора и ми каза да ида при него днес..

Последно редактирано от Anichkka : 17th April 2014 на 10:41
Отговори с цитат
  #1927  
Стар 17th April 2014, 11:28
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Имам въпрос към момичетата с импланти на Алерган,какви паспорти имате за тях?

Аз имам ето това:
photo.jpg

това ли е или трябва да искам нещо друго?
Отговори с цитат
  #1928  
Стар 17th April 2014, 11:51
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Anichkka Виж мнението
Mомичета,въпросче имам,свалиха ми конците преди 1 седмица и всичко беше наред,но изведнъж от дясната гърда(точно на белега при повдигането) зспочна да сълзи,не е много,но е някакво лепкаво и гадно,случвало ли се е на някоя от вас?Чух се с доктора и ми каза да ида при него днес..
Щом ще ходиш ри доктора той най-добре ще ти каже. Не съм имала този проблем, но ще те помоля после да споделиш какво се е случило та да се има отговор на този проблем. Дано да не е нещо притеснително, стискм палци.
Отговори с цитат
  #1929  
Стар 17th April 2014, 12:33
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Lily, тая любоФ към зрънчовците явно е заразна,хаххаха.И аз си ги харесвам моите и честно имах сериозни тревоги, че ако мамото е през ареолата може нещо да им стане на чувствителност и усещане и да си останат само за украса.А то какво стана - макар, че операцията е през гънката пак са като копчета на радио
Евала за начина ти на мислене, "копчетата" са си много важни и не си струва риска ! Ако наистина нещо се прецака чувствителността на зрънчовците, ще е голяма загуба това. Бог ви е дарил с тези извори на удоволствието и ще е много жалко, ако тези изворчета пресъхнат !
Интимните ви партньори също ще страдат, кой мъж не би искал да "лочи вода" от тези изворчета
Отговори с цитат
  #1930  
Стар 18th April 2014, 10:46
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Момичета да ви питам, до кога е нормално да имам оток и болка. Вече мина един месец, лявата е ок, обаче дясната си ме боли, усещам тежес в нея и определено мисля, че има още оток.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:33.