IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 15th April 2011, 22:14
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

гвен, ако трябва да съм изключително честна и пряма, твоето мнение ме зарадва много, не само защото си на моя страна, а защото си един от хората, които наистина разбират какво пиша, и вече ме познават много добре и знаят,че пиша с емоция и с отношение към даденото нещо...
Също така се надявам фактът,че си другия уважаван ИНФОРМИРАН потребител , който мисли по подобен НЕповърхностен начин върху моето изказване, да накара поне някои други, по-повърхносто осмислящи постовете ми и НЕвиждащи нформацията в тях - благодарение на теб - да я видят !!!

така че - за пореден път - благодаря ти !!! дано и други да знаят,че също има да благодарят и на мен , и на теб !!!

Цитирай:
Теди, аз лично ти завиждам лекинко за това, че можеш да изсипеш свободно мнението си за определен хирург - аз не мога да си го позволя на този етап за съжаление, иначе... някои клиники ще усъмнат със затворени врати...
може би емоцията ми в подобни постове е тъкмо защото и аз задържам понякога дълго подобни постове и мнения, което ескалира яда и недоволството ми....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #262  
Стар 15th April 2011, 22:18
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
да си на всяко гърне мерудия не е гаранция за компетентност, така че броя на постовете слабо ме вълнува ....
и последно ще кажа нещо в отговор на заяждания , и по-специално на двете потребителки, употребили този израз:

мили дами, ако ни няма нас, няколкото Информирани потребителки, които си позволявате да отъждествявате с манджи и мерудии, то ВИЕ, дами, няма откъде да почерпите и едно ценно мнение !!! Така че - ако искате - не четете форума и си яжте манджите без мерудии !!! Вкусове- всякакви !!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #263  
Стар 15th April 2011, 23:25
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nadili Виж мнението
Всеки има право на мнение, всеки има своя личен опит и преживявания, и това че не се вписва в компетенцията на "старите съфорумки" не означава, че трябва да бъде саркастично апострофиран, или меко казано обиждан. ......мерудия не е гаранция за компетентност, така че броя на постовете слабо ме вълнува ....
Виж, Надили, никой не те кара да четеш някого, който "меко казано" не ти е симпатиченКакто ти каза в първия си ред още - всеки има право на мнение и има свой личен опит... някои просто имат повече опит - за добро или лошо...никой не си натрапва мнението; просто някои го изказват малко по-директно. Аз лично спазвам добрия тон поради спецификата на работата ми, много пъти съм била на косъм да тегля една..., ама...засега ще се въздържа. "Компетенцията на старите съфорумки" не е леко бреме и те чака и теб, ако се позадържиш тук повечко...нищо, че рядко влизаш. Аз лично бих се радвала ако можех да науча нещо от ТЕБ. Щото ми е интересно и да комуникирам с мацките тук, но не от желание да сплетнича или да се налагам. По-скоро сме "манджи", не мерудии. Така че... по-лекичко с подправките, че някои сме по-пикантни и....предизвикват газове на "похапващите"...

Последно редактирано от gwendoline : 15th April 2011 на 23:27
Отговори с цитат
  #264  
Стар 15th April 2011, 23:38
nadili nadili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Много сте колоритни ... айде няма да си кривя душата, верно ако ви няма форума просто ще ме приспива ...
Отговори с цитат
  #265  
Стар 15th April 2011, 23:45
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
Thumbs up

В интерес на истината е точно така - когато има спорове, разгорещени - много повече се следят и мения , и профили... шоу си е... има си и забавните моменти, което си е много гот, щото иначе....се едно съм на работа....
Отговори с цитат
  #266  
Стар 15th April 2011, 23:50
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
че някои сме по-пикантни и....предизвикват газове на "похапващите"..
..особено аз на моменти съм като смилянски боб без изхвълена първа вода ...ама и други не си поплюват....добре че някои съм ги сложбила на диета
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #267  
Стар 16th April 2011, 23:08
Аватара на Чочи
Чочи Чочи не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Exxxxx,Te_dda ... ако това беше Fb,щеше да отнесеш доста '' Like '' от мен,на почти всяко изречение Относно тона ти бих казала,че действа много отрезвяващо и кара нас,останалите (надявам се не само мен ) да се замислим колко истина има в това,което казваш . Не може всичко да е винаги цветя и рози,комплименти и ласкателства ... понякога е нужно точно по този начин да се каже.Защото ако помогнеш дори и на 1 човек в избора си или пък евентуално да излезе от заблудата си по повед нещо или някой,смятам,че си заслужава наистина . И те поздравявам за това !!!!!! А и в крайна сметка какво значи това,че 2 000 Евро са малко пари,а 4 000 много ??? За някои хора и 200 и 300 лв. са много,а за други и 10 000 са малко !!! И всеки си ги събира по свой начин и сам знае какво му е коствало . Неотдавна в този форум четох ( не помня в коя тема ) как една от потребителките искрено съжаляваше и се извиняваше за това,че преди време,в момент на еуфория от постигнатата вече мечта,неволно е подвела много други момичета със суперлативи,реклама и препоръки ... обаче видиш ли след време ситуацията се променила за много от тях . Така,че наистина и на най-доброто нещо си му трябва време доста,за да се докаже и утвърди ... и пак гаранция - Франция .
Отговори с цитат
  #268  
Стар 16th April 2011, 23:28
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Чочи,, незнам коя си, но искренно се радвам,че прекрасно си разбрала за какво правя жертви да бъда оплювана.....защото това е истината за моята постъпка ....въпреки това съм наясно,че ще продължава да има потребителки, като например точно тази, която ти цитираш ( защото всички знаеме коя цитираш), която след хилядите хвалебствия , преминали в оплюване и след цялата своя драма, кояото изживя , докато смени избора и получи каквото искаше( поне засега), не се посвени да ме оплюе и в тази тема, въпреки че на гърба си е изпитала това, за което говоря... !!!
Също така, но завоалирано и много тънко и интелигентно, друга потребителка, за която аз направих това, което за друг във форума не съм правила, също не се посвени да покаже, че въпреки интелигентносста й, не разбира какво пиша и набляга на тона ми.....но.....майната им !! както казваш, дори един да може да почерпи важното - пак ще съм щастлива !!!

И още нещо....всъщност, аз не губя, а печеля.....печеля по отношение на това,че много ясно само в спора можеш да рзабереш кой какъв е , на какво ниво е ума му, и доколко ти е приятел или те уважава !! от този спор аз лично разбрах някои неща....и смея да кажа смело, че голяма част от информацията ,която имам, е придобита точно благодарение на такива моменти!!
Успех !!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #269  
Стар 16th April 2011, 23:43
Аватара на Чочи
Чочи Чочи не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
Чочи,, незнам коя си, но искренно се радвам,че прекрасно си разбрала за какво правя жертви да бъда оплювана.....защото това е истината за моята постъпка ....въпреки това съм наясно,че ще продължава да има потребителки, като например точно тази, която ти цитираш ( защото всички знаеме коя цитираш), която след хилядите хвалебствия , преминали в оплюване и след цялата своя драма, кояото изживя , докато смени избора и получи каквото искаше( поне засега), не се посвени да ме оплюе и в тази тема, въпреки че на гърба си е изпитала това, за което говоря... !!!
Също така, но завоалирано и много тънко и интелигентно, друга потребителка, за която аз направих това, което за друг във форума не съм правила, също не се посвени да покаже, че въпреки интелигентносста й, не разбира какво пиша и набляга на тона ми.....но.....майната им !! както казваш, дори един да може да почерпи важното - пак ще съм щастлива !!!

И още нещо....всъщност, аз не губя, а печеля.....печеля по отношение на това,че много ясно само в спора можеш да рзабереш кой какъв е , на какво ниво е ума му, и доколко ти е приятел или те уважава !! от този спор аз лично разбрах някои неща....и смея да кажа смело, че голяма част от информацията ,която имам, е придобита точно благодарение на такива моменти!!
Успех !!
Ами да си призная честно,не помня коя точно беше тази потребителка,но както и да е ... просто много силно ми се запечата това,което беше написала. Теб и още 1-2 девойки единствено ви свързвам и помня като коя от вас какво е казала ... Избирателна способност Поздрави още веднъж
Отговори с цитат
  #270  
Стар 17th April 2011, 00:27
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И аз да поръся малко пипер на манджата - чета дадена тема дори да не ме интересува пряко, само като видя, че Теда или Гуен са се разписали. За това и прочетох тази - видях, че Теда е коментирала.
На никой не искам да се мазня, но наистина ти трябва един час БЕЗПРИСТРАСНО четене във форума, за да разбереш кой разбира за какво говори и кой няма и хабер. Аз, като човек с две неуспешни операции, бих била радосна ако някой ми се беше развикал, па макар и виртуално, преди да направя изборите си.
.........
Това горното и аз го пиша за тези, които тепърва ще правят своя избор. За Кънев нищо не съм чувала и ако трябва да бъда честна, това би бил моя довод да не му се доверя. На мацките, които са се оперирали при него, чистосърдечно пожелавам прекрасен резултат! Мисля, че конфликта възникна, защото по принцип малко хора си позволяват да препоръчват хирурзите си, дори да са доволни от тях, просто никой не поема такава отговорност. Аз поне не бих.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:02.