IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #441  
Стар 3rd October 2007, 15:41
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Благодаря
Отговори с цитат
  #442  
Стар 3rd October 2007, 16:15
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d-r Tiankov
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Да запитам нещо д-р Венелинов или д-р Тянков:има мнения на Ваши колеги,че избелването крие риск за зъбите и те после започват необратимо да се рушат.Ще ги опровергаете ли?
Има една мъдрост,казана от Парацелз:" Дозата прави отровата" Просто и ясно! Ако едно нещо се прави в допустимите граници, не вреди. Във всички избелващи с-ми(професионални!!!)много точно се описват индикациите и контраиндикациите за използването им, указание за употреба,срокове и др. Ако нещо от това не се изпълнява,рискът от проблем е налице. При разумна употреба няма да се получат необратими разрушения.
... (съгласен съм)
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #443  
Стар 13th October 2007, 17:01
linali linali не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: varna
Мнения: 2
По подразбиране

добар ден,имам вапрос дали може да се изправи изкривен горен заб.Единият от двата предни заба явно не е имал място когато е растял и сега просто е "изхвракнал" пред останалите.какво може да се направи по вапроса,аз няма да сам в страната и нямам нужните година или две за нормалното лечение.благодаря предварително
Отговори с цитат
  #444  
Стар 14th October 2007, 13:21
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

ЗА избелването дори и да е във допустими граници и да не вреди ,като си избелиш всичките зъби и ти падне пломба ,пак пломбата или счупи парче от зъбъ не може да се намести на същия цвят каквито са ти другите зъби,За мен е временен резултат и трябва да ходиш непрекъснато да ти ги избелват
Отговори с цитат
  #445  
Стар 14th October 2007, 14:31
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от linali
добар ден,имам вапрос дали може да се изправи изкривен горен заб.Единият от двата предни заба явно не е имал място когато е растял и сега просто е "изхвракнал" пред останалите.какво може да се направи по вапроса,аз няма да сам в страната и нямам нужните година или две за нормалното лечение.благодаря предварително
Принципно е възможно, но зависи, колко е изхвръкнал.
Вариантите са:
бондинг, фасета, частична корона (пак зависи, колко е изхвръкнал).
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #446  
Стар 14th October 2007, 14:38
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от linali
добар ден,имам вапрос дали може да се изправи изкривен горен заб.Единият от двата предни заба явно не е имал място когато е растял и сега просто е "изхвракнал" пред останалите.какво може да се направи по вапроса,аз няма да сам в страната и нямам нужните година или две за нормалното лечение.благодаря предварително
да,слагат се едни шини от нов тип които в 90 процента от случайте помагат ,но трябва да се носят година,година и половина най малко непрекъснато и някъде струва около 800 лева -скъпи са но били специялни шини които стават и за възрастни ,това е мойто инфо
Отговори с цитат
  #447  
Стар 14th October 2007, 14:54
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallvina
Цитирай:
Първоначално написано от linali
добар ден,имам вапрос дали може да се изправи изкривен горен заб.Единият от двата предни заба явно не е имал място когато е растял и сега просто е "изхвракнал" пред останалите.какво може да се направи по вапроса,аз няма да сам в страната и нямам нужните година или две за нормалното лечение.благодаря предварително
да,слагат се едни шини от нов тип които в 90 процента от случайте помагат ,но трябва да се носят година,година и половина най малко непрекъснато и някъде струва около 800 лева -скъпи са но били специялни шини които стават и за възрастни ,това е мойто инфо
Вероятно имате предвди брекети и цената е първоначална, защото не се сещам какъв друг вид лечение би могъл да помогне на човек над 16 год. възраст.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #448  
Стар 14th October 2007, 19:02
linali linali не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: varna
Мнения: 2
По подразбиране

здравеите,по принцип знам,че брекетите са наи добрият ватиянт,но трябва време и да сам тук за прегледите.А когато става вапрос за фасета тя се поставя на другият заб или на този които е излязал напред?А и д-р Венелинов аз видях 4е сте от варна и ако има вариянт да се направи нещо мога да доида на преглед.
Отговори с цитат
  #449  
Стар 15th October 2007, 00:10
beberona beberona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте,д-р Венелинов имам въпрос към Вас.При запълване на диастема с бондинг, как изглежда на неонова светлина?Бондингът свети ли ,както естествения зъб?
Отговори с цитат
  #450  
Стар 15th October 2007, 13:34
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beberona
Здравейте,д-р Венелинов имам въпрос към Вас.При запълване на диастема с бондинг, как изглежда на неонова светлина?Бондингът свети ли ,както естествения зъб?
Отговорът ми е ДА!
При употреба на подходящ фотополимер (не всички светят нормално) флурисцирането им е като на естествен зъб. Това много лесно го проверявам в кабинета (с лампа за проверка на банкноти ).
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Козметичнастомотология
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:22.