IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1621  
Стар 11th December 2011, 13:53
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Доцент Джамбазов се съобразява с естествените пропорции на лицето, той коригира, а не както някои касапи да деформира. От прекалено или несъобразено скъсявяне, на моя позната й изкочи едно топче на върха, явно хрущял .
Аз се притеснявах, че като ми махнат гърбицата, има вероятност носа ми да изглежда дълъг, но човека си знае работата. Ноздрите ми са прибрани, върха леко повдигнат, а резултата повече от отличен засега. Дори е леко чип в анфас. Ех трябва да се нащракам и да кача снимчици.
  #1622  
Стар 11th December 2011, 14:09
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Suonsan, е хайдеее качвай Понеже беше сложила само една в профил, интересно ми е как е в анфас
Аз всеки ден се събуждам в различно положение. Един ден нямам много отоци, а ето днес даже и по бузите имам - много странно.
И сенките под очите сякаш се увеличиха...
  #1623  
Стар 11th December 2011, 14:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Сани, пускам пак линк:
http://neligeorgieva.snimka.bg/other...93900.23624521
пас: 3777

Ако някой твърди, че това е красив и пропорционален нос, или няма никакъв вкус, или лицемерничи...
По-добре е от предния със сигурност. Но че не е хубав - не е! Дори Димитров като го видя не беше очарован, а леко притеснен.
Имах мн месест нос, но колумелата поне не ми висеше над горната устна, до сега се чудя как успя доцента да ми я "висне" така.. Димитров ми обясни, че следващата корекция би била елементарна, но аз се чудя защо трябва да се налага селдваща, като можеше още първия път доцента да прецени, че ми е дълъг носа... Сю, много добре знаеш, че не е за парите! Има хора, които имат възможност да платят повече, но предпочитат да чакат с месеци за да са при Джамбазов. Мисля, че е честно да се разясни до къде може да им се разпростират очакванията. И мисля, че имам право да си кажа мнението, когато не съм на 100% доволна, не живеем вече в комунизъм..
Но въпреки всичко, когато приятел ме пита къде да се оперира, винаги ама ВИНАГИ казвам "Или Джамбазов или в чужбина." Не ми е крайно мнението, не искам да съм свръх критична, но ако вие минете 3 операции и имате този нос, може би щяхте да сте по-отчаяни от мен...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #1624  
Стар 11th December 2011, 15:46
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Nells,мерси за линка,сега като видях снимките се сетих.Казвам аз какво мисля и според моето виждане(пак казвам според мен),носът ти в момента е в пъти по-добре от преди,има разлика голяма и във формата и в излъчването ти в положителен аспект,но наистна върхът е малко по-дълъг.Но факт е ,че е по-добре от преди.Най-много ми харесва снимката ,която си в метрото мисля.Хубава си и имаш мнго приятно излъчване.Предишнте операции каде са ти били?Наистина някой ,ако е на твое място би се депресирал много.Но ти си силна жена .Поздравления за което
  #1625  
Стар 11th December 2011, 15:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мерси мила. Не съм силна изобщо. Просто имам право да изфирясвам, що се касае за носа ми. Всеки, който го е минавал знае, че напрежението и стреса преди операция са убийствени, просто до болка ми омръзна да минавам едно и също цял живот... Ако ми кажат хирург, който ще ме оправи веднъж за винаги, дори 20000 лева да струва, ще ги събирам ако трябва докато стана на 60 г, ама няма такъв...

Първата беше при Сердев, втората при Ефремов.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #1626  
Стар 11th December 2011, 16:30
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Nells, на теб и камба да ти сложат на лицето пак ще си много хубава, но разбирам, че една красива жена винаги се стреми към съвършенство!!!
През колко време прави операциите, извини ме, ако вече си го споделяла
  #1627  
Стар 11th December 2011, 17:57
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Аз пък съм абсолютно несъгласна с твоето мнение .Смея да твърдя че от всички носове които съм виждала в този форум най хубави са на Джамбазов.
Наскоро имаше една мацка оперирана при някой друг и честно казано аз бях ужасена от резултата и ...Колкото за това колко е добър в върховете въпроса е спорен тъй като много зависи от първоначалния вариант на носа!
Ето примерно при Рокси има чудесен резултат дори в анфас, макар носа и да беше доста камбест !
Мисля че е малко неетично да казваме какво може и какво не може Джамбазов ,, при условие че в БГ няма друг който да постига толкова добри резултати !Май доста се разглезихте и очаквате Холивудски резултати на цената на 900 лева ...хайде моля ви ,слезте малко на земята !
Сю, отново си ме разбрала погрешно. Не искам да кажа, че Джамбазов е некадърен- в никакъв случай. За България е най-дабрия. НО!!! Факт е че в скъсяването и намаляването но върха не е толкова добър. Ако ми беше първа операция- отивам при него веднага без да се замисля. Но на мен ми предстои трета...нямам право на пореден опит. Нещата вече излязоха от контрол. Ти казваш, че носа ми не е зле. На това ли трябва да се задоволя след две операции? Още повече, че хората забелязват разликата и ми казват "Загрози се, момиче!" Съжалявам, но няма как да не ми подейства на психиката. И нека съм за психолог, но той няма да ми върне самочувствието. Не искам малка промяна- искам коренно различен нос, който да ми върне излъчването. Тази операция трябва да е последна. Не знам къде, не знам кой, но просто имам предчувствие, че Джамбазов няма да го преобрази до такава степен, каквато аз искам. Не се оправдавам и никого не упреквам....Отново казвам, че който иска час за март да ми пише на лични. Ако няма желаещи просто се обаждам и го отменям
  #1628  
Стар 11th December 2011, 18:58
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
Smile

Нели,много си хубава
  #1629  
Стар 11th December 2011, 20:23
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Аз пък съм абсолютно несъгласна с твоето мнение .Смея да твърдя че от всички носове които съм виждала в този форум най хубави са на Джамбазов.
Наскоро имаше една мацка оперирана при някой друг и честно казано аз бях ужасена от резултата и ...Колкото за това колко е добър в върховете въпроса е спорен тъй като много зависи от първоначалния вариант на носа!
Ето примерно при Рокси има чудесен резултат дори в анфас, макар носа и да беше доста камбест !
Мисля че е малко неетично да казваме какво може и какво не може Джамбазов ,, при условие че в БГ няма друг който да постига толкова добри резултати !Май доста се разглезихте и очаквате Холивудски резултати на цената на 900 лева ...хайде моля ви ,слезте малко на земята !
Абсолютно точно казано..Мисля,че една част от вас имат нереални очаквания
Следя форума от година,но едва сега се регистрирах и причината за това е,че искам и тук да благодаря на доцент Джамбазов за истинският професионализъм,за прекрасното отношение и за уникалният екип-др.Димитров и др.Ходжев
Моята операция беше преди 11 дни,при мен проблема беше леко топчест връх.И именно от постоянните оплаквания,които чета тук,че Джамбазов не прави добри връхчета,дълго време не се решавах да се подложа на операция.И именно поради факта,че не реже и не скъсява по-много,както повече от ветераните тук казват,се престраших.И резултата е повече от перфектен,поне засега Едно нормално,леко орязано връхче Обичам ви доцент Джамбазов ))))))
Благодаря и на тези тук,в този форум,които дават обективно мнение
ПС:Колкото до тази сестра-мъж и тази прословута упойка при смяна на тампоните,просто не му се връзвайте на наглото държание и от такава нямате нужда
Успех на всички,на които им предстоят операции
  #1630  
Стар 11th December 2011, 20:44
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Знаете ли, писна ми да се дъвчи едно и също. Аз спирам да обсъждам темата, защото смятам, че каквото съм могла да допринеса за информацията, съм допринесла. Каквото сте могли да ми помогнете, сте ми помогнали. Всичко е въпрос на вкус- някои добри резултати за мен са незадоволителни, както и някои добри резултати за мен- на вас няма да ви харесат. Тоза не означава, че аз имам лош вкус или вие. Нереалните очаквания не са толкова нереални. Всеки си има глава на раменете и всеки сам си решава без никой да има право да му се меси. Успех на всички девойки!
ПС: Часът ми вече е даден
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:19.