IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2621  
Стар 24th March 2012, 21:11
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Аз също имам белег отдолу и да ти кажа белега си остава и не се заличава. Просто е много фин и трябва да се загледа човек за да го види
  #2622  
Стар 24th March 2012, 21:16
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от annnna Виж мнението
Аз съм по отворения метод,така докторът има по-добра видимост и да чупи и да реже. Имам белег под носа(между двете ноздри),но то е едва забележимо. Димитров каза,че щяло да мине напълно и въобще нямало да си личи. Но все пак ще си купя кремче за заличаване на белези,защото като гледам и петната които си ги имам по самия гръб на носа след като ми свалиха превръзката на седмия ден все още са си там и се срахувам да не се получи пигментация на кожата. Ти как разбра за Джамбазов?
да и аз разбрах, че ще остане малък белег. От интернет.. ;]
  #2623  
Стар 24th March 2012, 21:24
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

важното е крайният резултат да е добър. Един малък белег е за предпочитане пред грозен нос.
  #2624  
Стар 24th March 2012, 22:59
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

yoUbe, Разба ли през кой период доцента ще е в чужбина?
  #2625  
Стар 24th March 2012, 23:19
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
yoUbe, Разба ли през кой период доцента ще е в чужбина?
ами доколкото разбрах гледат да завършат с ринопластиките на 26-ти и 27-ми март, дори в един ден се падаме четирима да могат да прекарат всички. А за доцента знам че ще е тук със сигурност на 11 май, когато и ще са следващите ринопластики чак. Иначе точни дати незнам...
  #2626  
Стар 25th March 2012, 00:05
vdmk vdmk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoUbe Виж мнението
ами доколкото разбрах гледат да завършат с ринопластиките на 26-ти и 27-ми март, дори в един ден се падаме четирима да могат да прекарат всички. А за доцента знам че ще е тук със сигурност на 11 май, когато и ще са следващите ринопластики чак. Иначе точни дати незнам...
На 17 април имам консултация,а на 20-операция.Така че док.ще си е в БГ
  #2627  
Стар 25th March 2012, 00:19
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Еми, не знам, но доколкото си спомням от предишни постове има момичета за 11 април(за по-рано не зная), предполагам, че това пътуване е нещо ново в графика му и сигурно ще изместват някои дати. За това се притесних, защото, ако има изместване да ни уведомят, защото все пак сме си направила някакви планове. Поне моят работодател ще изкрейзи, ако реша да променя нещо във вече езготвения график-направо ще си ме уволни
  #2628  
Стар 25th March 2012, 00:23
vdmk vdmk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Е да,ама док.може примерно да отсъства 1 седмица или 10 дена.Не е казано че няма да го има 1 месец
  #2629  
Стар 25th March 2012, 01:18
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Дано, да е за малко! Нека си почине човека, че сме напаст искаме носове, уши...край няма
  #2630  
Стар 25th March 2012, 06:00
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoUbe Виж мнението
днес бях на консултация, говорих си малко и с любезната женичка която приема консултациите и с доцента си поговорих....оказа се че трябва да ме преместят на 11 май, защото се получаваме 4-ма на 27 и по ирония на съдбата повечето също идват от чужбина като мен. Но за сметка на това след като му обясних на доцента, че съм дошъл дотук само заради това и някак е нечестно да се върна пак в Германия и после да идвам пак ме смести за 26 ,,някъде посред нощите,, както каза другия пич. Доста разбран човек наистина, нямаше да го преживея просто ако ме бяха изместили с месец и половина, просто самия доцент нали ще е в чужбина и има доста отложени хора. Показах му на доцента на снимки това което искам и каза, че е напълно възможно и оттогава ми се оправи настроението за цял ден Каза също така, че ще работим по отворения метод, май този метод е по-лошия а?
yoUbe, Как успя да си намериш квартира за 1 месец? И на мен може да ми се наложи нещо такова
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:57.