IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3121  
Стар 24th April 2012, 09:11
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanaG Виж мнението
Имам голяма молба към момичетата, които в близките няколко дни ще наминават към клиниката От сума време не мога да се свържа със сестрата, за да потвърдя, че наистина съм записана за рино. Само веднъж ми вдигна на позвъняването и връзката беше толкова лоша, че тя ми затвори без да се разберем, а и ми е трудно да се обаждам, понеже поради часовата разлика съм на работа когато и те работят следобед. Страшно ще съм благодарна ако някой се наеме да потвърди с док или със сестрата, че съм записана. Ще си пусна името и датата на лични ако някой има възможност да пита тия дни Знам си, че съм голямо шубе, ама пустите билети за мен и мъжа ми струват няколко пъти колкото операцията, а само за това ще си ходя до БГ...
Dana, за кога ти е насрочена операцията, защото има леко изместване на датите, аз звънях в събота и сестрата ми вдигна, направи опит и с Димитров да се свържеш, ако му нямаш номера, пиши ще ти го дам на лична!?

Gabi, благодаря, това за 7-мия ден беше много важно включване!

Последно редактирано от klarisina : 24th April 2012 на 09:18
  #3122  
Стар 24th April 2012, 10:05
Аватара на ZoRi70
ZoRi70 ZoRi70 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 21
По подразбиране

След колко време си позволихте да трупате тен на солариум, защото вече искам да ходя, а пък чух че може да останат някакви трайни петна?
  #3123  
Стар 24th April 2012, 10:16
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ZoRi70 Виж мнението
След колко време си позволихте да трупате тен на солариум, защото вече искам да ходя, а пък чух че може да останат някакви трайни петна?
На мен Димитров ми каза, че трябва да мине поне месец, за да не останат сенките под очите или да се пигментира носа /или нещо от сорта/...При мен мина повече от месец, но сенките си седят все така ужасни...ако ще ходя на солариум,то както една съфорумка направи, мисля да си изключа лицевите панели/лампи...пък и не ми пречи направо да изчакам да стане време за плаж

Последно редактирано от Krissstin4enceto : 24th April 2012 на 10:24
  #3124  
Стар 24th April 2012, 10:24
Аватара на ZoRi70
ZoRi70 ZoRi70 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 21
По подразбиране

Да, и аз го мислих този вариант с изключване на лицевите панели...
  #3125  
Стар 24th April 2012, 11:02
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

PateJ', Susan благодаря ви много момичета. Пожелавам и на следващите които ще се оперират скоро само хубави резултати и много усмивки след това.
  #3126  
Стар 24th April 2012, 13:43
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Dana, за кога ти е насрочена операцията, защото има леко изместване на датите, аз звънях в събота и сестрата ми вдигна, направи опит и с Димитров да се свържеш, ако му нямаш номера, пиши ще ти го дам на лична!?
Klarisina, пусни ми го ако не те затруднява да го пробвам и него, а ако има и някакъв работещ е-мейл за някой от тях още по-добре... Голяма мъка са ми тия обаждания, или трябва да отсъствам от работа, за да звъня, или през нощта да събудя цялото домочадие (като и трите пъти, в които съм се свързвала досега, сестрата ми казва да и звънна по-късно същия ден В щастливия ден, в който успях да се запиша, цяла нощ не спах, за да набирам през 2-3 часа по тази причина, вчера като се свързах най-накрая пак ми каза да звънна след час защото не ме чувала и била заета, но трябваше да заминавам за работа вече). Иначе съм за юли, на 7-ми преглед и след 5 дни операция.
  #3127  
Стар 24th April 2012, 14:02
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Момичета искам да питам тези, които вече са минали. Как процедирахте с личните финанси? Все пак докато съм на операция да не ми гепи някой парите? Искам да попитам има ли банкомат на близо след операцията да отида и да си изтегля парички, да не ми е притеснено и за това преди операцията?

Аз ще ходя без придружител-в този случай дали ще сме в състояние да отидем да си купим антибиотика, има ли на близо аптека?
Значи за синините си вземам Лиотон, направо ще го купя от тук.....друго освен нещата които дока ще ми изпише като спрея какво друго да си купя?
Някакви лепенки....нещо друго?
  #3128  
Стар 24th April 2012, 14:04
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanaG Виж мнението
Имам голяма молба към момичетата, които в близките няколко дни ще наминават към клиниката От сума време не мога да се свържа със сестрата, за да потвърдя, че наистина съм записана за рино. Само веднъж ми вдигна на позвъняването и връзката беше толкова лоша, че тя ми затвори без да се разберем, а и ми е трудно да се обаждам, понеже поради часовата разлика съм на работа когато и те работят следобед. Страшно ще съм благодарна ако някой се наеме да потвърди с док или със сестрата, че съм записана. Ще си пусна името и датата на лични ако някой има възможност да пита тия дни Знам си, че съм голямо шубе, ама пустите билети за мен и мъжа ми струват няколко пъти колкото операцията, а само за това ще си ходя до БГ...
Dana G не съм видяла поста ти, ама разбира се, кажи ми само име и дата и ще им кажа там.Ще кажа на Д-р Димитров...
  #3129  
Стар 24th April 2012, 18:40
Gabi987 Gabi987 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodka Виж мнението
Момичета искам да питам тези, които вече са минали. Как процедирахте с личните финанси? Все пак докато съм на операция да не ми гепи някой парите? Искам да попитам има ли банкомат на близо след операцията да отида и да си изтегля парички, да не ми е притеснено и за това преди операцията?

Аз ще ходя без придружител-в този случай дали ще сме в състояние да отидем да си купим антибиотика, има ли на близо аптека?
Значи за синините си вземам Лиотон, направо ще го купя от тук.....друго освен нещата които дока ще ми изпише като спрея какво друго да си купя?
Някакви лепенки....нещо друго?
При всеки е различно състоянието след операцията.Аз лично, бях по-зле от другите момичета, с които бяхме там и не можех да ставам и да правя каквото и да било на другия ден след операцията.По-добре като ти изпише лекарствата отиди да си ги вземеш е моя съвет.
  #3130  
Стар 24th April 2012, 23:46
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gabi987 Виж мнението
При всеки е различно състоянието след операцията.Аз лично, бях по-зле от другите момичета, с които бяхме там и не можех да ставам и да правя каквото и да било на другия ден след операцията.По-добре като ти изпише лекарствата отиди да си ги вземеш е моя съвет.
Мерси Габи, така ще направя, а за парите...там има ли банкомат, да не нося много в мен кеш?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:23.