IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th July 2010, 23:56
Sunny* Sunny* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 1
По подразбиране Хранене преди тренировка?

Здравейте, ще ви разкажа накратко какво е положените...
166 см около 53 кг 22год. Бях 50, добре ми беше, но започнах работа свързана със седене постоянно пред компютъра + нощни смени, което допълнително втъжни ситуацията. Яденето .. кофти бързо, вредно, калорично.
Резултатът натрупване в ханша, паласки и леки бричове + целулит.
Един ден рязко осъзнах какво се е случило и се заемам с поправката.
От прочетеното из форумите и разни статии останах със следното впечетление --> тренировка около 20 мин. кардио за загрявка, после силови в нужните области (и другите разбира се) и накрая пак колело-пътека-степер ... След тренировка доза суроватъчен протеин.
Смятам тренировките във фитнеса да са около 3 за седмица + ходя да бягам.
Добре ли съм се оринетрила? Специално за протеина? Ще помогне ли за засилване на ефекта със малко сваляне и основно стягане ми е целта?
И друг въпрос какво е подходящо да ям преди тренировка и колко време педи тренировката?
Друг въпрос който ми възниква е какво да ям на нощна смяна - 12 часова активна, имам нужда от енергия, но не от мазнини. Какво да си приготвям?
Благодаря предварително на отзовалите се
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th July 2010, 16:10
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране

Съни,аз не бих взимал протеин на твое място Няма нужда.Важното е желание и постоянство да имаш в тренировките и всичко ще стане.Ограничи се малко в яденето от гледна точка на тестени изделия и сладко и за 1 месец си във форма Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th July 2010, 16:13
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране

Сега видях и за нощното хранене-можеш да си ядеш сандвич 2 филийки черен хляб,резен свинско/телешко филе(скъпичко е,но си е чисто месо) и зеленчуци.Ориз със зеленчуци без хляб + кисело мляко е вариант...Задушени картофи...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st September 2010, 14:08
entwickler entwickler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 55
По подразбиране

размени силовата тренировка и кардиото. Първо силова - после кардио!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Храненепредитренировка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:57.